Чим відрізняється Business English or General English?

Чим відрізняється Business English or General English?

    Зміст статті:

Чи потрібно вивчати бізнес англійська або досить загальної англійської для спілкування і роботи?
Чим відрізняється Business English or General English?

Ділове спілкування англійською мовою досить сильно відрізняється від діалогів в повсякденному житті. Наприклад, ми не можемо спілкуватися з партнерами або клієнтами як з друзями, тому необхідно володіти бізнес англійським.

У лексиці ділової англійської переважає термінологія, також можна помітити, що часто використовуються стійкі вирази характерні для певної сфери. Особливість таких ідіом в тому, що їх неможливо перекласти дослівно, тому потрібно просто запам'ятати сенс і особливість вживання.
Наприклад, "learn the ropes" означає "вивчення основ чогось (роботи)", а не "вчити мотузки".

У повсякденному житті ми часто використовуємо активний заставу, прості мовні звороти і пропозиції. В Business English все навпаки, тому що це формальний стиль спілкування і тут часто використовуються готівкові форми дієслова, пасивний стан (It has been agreed that the prototype will be tested next month) і складнопідрядні пропозиції (Boldness and vision are qualities that all leaders should have ). Офіційний стиль спілкування передбачає обмін інформацією та фактами, тому необхідно бути точним і використовувати коректну граматику.

В курсі Business English ви освоїте правила ведення ділової переписки та переговорів, зможете презентувати необхідну інформацію, відвідувати конференції та виставки без перекладача.

Так що ж вибрати? Business English or General English?
Якщо ви зацікавлені в підвищенні і англійська необхідний вам для відвідування конференцій, написання листів, спілкування з іноземними клієнтами або партнерами, то вам безсумнівно потрібно вибрати курс Business English. Якщо ви хочете вивчити англійську для себе, для подорожей або для спілкування з іноземцями, то вам підійде загальні онлайн курси англійської.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Business English Jargon and Slang! Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English.

Читати

Business English Jargon and Slang! Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English.

Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English Jargon and Slang, яка зможе допомогти вам у роботі в міжнародній компанії або в процесі співпраці з іноземними партнерами.

news__image

Speaking Club на тему Job Interview. Поспішаємо поділитися враженнями від заходу!

Читати

Speaking Club на тему Job Interview. Поспішаємо поділитися враженнями від заходу!

Цієї неділі у нас відбувся Speaking Club на тему Job Interview! Поспішаємо поділитися враженнями...

news__image

Бізнес англійська: фрази та скорочення, що знадобляться в щоденній комунікації

Читати

Бізнес англійська: фрази та скорочення, що знадобляться в щоденній комунікації

Чи знаєте ви, що вживання бізнес скорочень може показати наскільки добре ви володієте англійською мовою? Незалежно від вашої спеціальності, знання бізнес-англійської допоможуть ефективно комунікувати з колегами, партнерами та клієнтами з усього світу. Ця стаття допоможе зрозуміти відмінності між загальними та бізнес фразами, а також познайомить з корисними фразами та скороченнями, які стануть у нагоді в щоденній комунікації.