Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

    Зміст статті:

За останній рік все стали свідками того, як розцвіло онлайн напрямок. І не дивно, адже часто це набагато швидше і зручніше поїздок в офіс, магазин і т.д. Багато компаній, організовуючи заняття з англійської мови для своїх співробітників, також схиляються до формату онлайн. Якщо Ваша компанія не виняток, EnglishOffice допоможе зробити це найбільш ефективно записавшись на  онлайн курс бізнес англійської мови. Для цього у нас є напрацьований досвід алгоритм:

 

  • Крок 1. Тестування співробітників.

Після того як до нас звертається компанія-замовник, ми в першу чергу пропонуємо співробітникам компанії пройти онлайн-тестування рівня англійської мови у нас на сайті. Коли тестування закінчено, ми відправляємо готовий список з розподілом на групи менеджеру компанії-замовника на затвердження.

 

  • Крок 2. Метод комунікації.

Для ефективної роботи важливо з'ясувати метод комунікації при організації навчання. Часто це визначається кількістю груп. Зазвичай це менеджер компанії-замовника + наш проект-менеджер. Якщо груп багато, то це може бути, наприклад, старости груп + методист (щоденні організаційні моменти) і менеджер компанії-замовника + наш проект-менеджер (моменти по документації).

 

  • Крок 3. Програма, розклад занять.

Коли групи за рівнями сформовані, методист і проект-менеджер спочатку працюють над підбором методичних матеріалів і розкладу. Для цього ми уточнюємо у замовника побажання по напрямку (загальна англійська, бізнес англійська або спец.курс) і графіку. Це, наприклад, може бути мікс напрямків (загальна англійська для рівнів нижче і бізнес - для високих рівнів) і два варіанти розкладу. Для оптимізації процесу, ми можемо відправити всім учасникам опитування, де у кожного буде можливість проголосувати за найбільш зручний для нього варіант розкладу і вказати, наприклад, чи займався він раніше і якщо так, то за якими підручниками, щоб уникнути повторів. Після чого, наш проект-менеджер і методист, орієнтуючись на всі побажання, підбирають підручники і розклад для кожної групи і відправляють готовий список на затвердження замовнику.

 

  • Крок 4. Наступним етапом є підбір викладачів.

В індивідуальному порядку проект-менеджер і методист підбирають викладача для кожної групи. Як тільки цей процес закінчено, ми повідомляємо замовника про готовність до старту навчання.

 

  • Крок 5. Платформа.

Важливо також визначитися на базі якої платформи будуть проходити онлайн уроки з англійської: Skype, Zoom, WevEx, Microsoft Teams, Google Meets і т.д. Крім цього, проект-менеджер заводить особистий кабінет для кожного студента на онлайн-платформі EnglishOffice. Після чого, ми відправляємо посилання на перший урок для кожної групи, а також всі дані для входу на онлайн-платформу EnglishOffice.

 

  • Крок 6. Початок навчання.

У обумовлену заздалегідь дату початку навчання, студенти переходять за посиланнями на свій перший урок з англійської онлайн. Перші 1-3 уроку є в більше частини пробними, студенти визначаються на скільки їм комфортно в цій групі, можливі переміщення на інший рівень або розклад. Після перших 3х уроків і після першого місяця навчання наш методист обов'язково бере зворотний зв'язок у студентів, щоб переконатися, що всім комфортно і подобаються заняття.

У подальшому ході навчання за напрямком корпоративна англійська онлайн, ми на регулярній основі тримаємо зв'язок з клієнтом, ділячись успіхами і результатами студентів :)

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також