Корпоративна англійська для дітей співробітників компанії Інтерпайп у Дніпрі

Корпоративна англійська для дітей співробітників компанії Інтерпайп у Дніпрі

    Зміст статті:

30 червня дитячі групи в компанії Інтерпайп у Дніпрі закінчили свій курс занять в рамках напрямку "корпоративна англійська онлайн" та пішли на канікули до вересня!!!

3 місяці онлайн курси англійської для дітей, організованих компанією Інтерайп разом з EnglishOffice для дітей співробітників, і як результат:
- нові друзі,
- улюблені викладачі,
- Розширений словниковий запас,
- ефективний підхід у вивченні граматики англійської мови,
- інтерактивний формат навчання!

Для того, щоб дітям було цікаво на заняттях, щоб прищепити любов до вивчення англійської мови, викладачі EnglishOffice завжди на заняттях підключають цікаві ігри для закріплення граматики, перегляд відео для відпрацювання speaking skills та розуміння англійської мови на слух, різні роздаткові матеріали.


Останні заняття на цьому тижні теж не обійшлися для хлопців без сюрпризів! Наші викладачі влаштували для всіх груп командні змагання "Банки з жуками"! А наші викладачі-носії мови Майкл та Патрік яскраво завершили цей курс із дітьми, зазирнувши на заняття у кожну групу!

Наші товариські та доброзичливі носії були раді бачити дітей на Інтерпайп та допомогли їм на шляху до мети – вільне володіння англійською мовою!

Хлопцям бажаємо добре відпочити на канікулах, виконати всі Summer Resolutions, про які домовилися з викладачами, та у вересні повними сил та енергії приступити до занять!!!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Корпоративна англійська у Кураховому!

Читати

Корпоративна англійська у Кураховому!

З квітня ми розширили географію наших корпоративних занять та розпочали навчання англійської співробітників компанії Лінде Газ у місті Курахове Донецької області.

news__image

Корпоративна англійська з носієм мови

Читати

Корпоративна англійська з носієм мови

Цього тижня у Нікополі в компанії Інтерпайп був день занять з носієм мови! Патрік провів заняття для дітей та дорослих на території заводу. Ділимося фото та відгуками наших студентів.

news__image

Корпоративна англійська для дітей співробітників компанії Інтерпайп

Читати

Корпоративна англійська для дітей співробітників компанії Інтерпайп

Ділимося добрими новинами! У квітні до проекту навчання дітей співробітників Interpipe приєдналися й діти у Дніпрі. Ми зазирнули до них на заняття, у них там весело, активно та ефективно!