ТОВ «Медком МП Україна»

ТОВ «Медком МП Україна»

    Зміст статті:

ТОВ «Мідком МП Україна» є безумовним лідером на ринку виробів медичного призначення. У прайс-листі компанії налічується понад 700 товарних позицій. Вона знаходиться у постійному процесі контролю за якістю, вибирає найкращих виробників, розширює асортимент та розвиває власну мережу збуту.

І куди ж тут без проходження онлайн-курси англійської мови?

Саме тому звернулися до EnglishOffice! У чому ми, безперечно, їм постаралися допомогти!

Щиро вітаємо з успішним закінченням курсу Starter за напрямком " корпоративна англійська онлайн"! Бажаємо подальшого кар'єрного зростання і прагнення до вдосконалення вивчення англійської мови!!!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Latest News співпрацю з великою тютюновою компанією JTI

Читати

Latest News співпрацю з великою тютюновою компанією JTI

EnglishOffice продовжує плідну співпрацю з великою тютюновою компанією JTI, співробітники якої успішно перейшли на наступний рівень вивчення англійської мови. Навіщо JTI англійська? Japan Tobacco International (JTI) - міжнародна тютюнова компанія, продукція якої продається практично в усьому світі. Три top selling brands компанії - Camel, Winston та Mild Seven. Офіси компанії розташовані у 95 країнах, де працюють представники понад ста різних національностей. Саме тому українські співробітники так мотивовані у вивченні англійської мови!

news__image

Корпоративна англійська у Дніпропетровську!

Читати

Корпоративна англійська у Дніпропетровську!

З радістю хочемо представити Вам нового клієнта корпорацію S.I.GROUP – це найбільше національне об'єднання торгово-виробничих підприємств, які здійснюють свою діяльність на ринку України та в країнах Східної Європи в різних напрямках бізнесу: виробництво снеків, товарів народного споживання та целюлозно-паперової продукції. Група займається комплексною програмою, включаючи розмовну практику + вивчення мови з допомогою таблиць. Хочемо побажати новій групі досягти бажаного результату та ніколи не зупинятися на шляху до поставленої мети.

news__image

Наші нові корпоративні клієнти!

Читати

Наші нові корпоративні клієнти!

Ми раді повідомити, що ТОВ "Медком Дніпропетровськ" приєдналися до наших корпоративних клієнтів! Не зважаючи на робоче завантаження, студенти знаходять час на вивчення англійської мови, в чому ми їх, безумовно, підтримуємо! Новій групі ми бажаємо грандіозного успіху та просування сходами знань!