6 причин ваших помилок в англійській граматиці

6 причин ваших помилок в англійській граматиці

    Зміст статті:

Найбільшу складність при вивченні англійської мови викликає англійська граматика. Вам знайома така ситуація? Начебто добре вивчив правило, зробив вправи, але коли справа доходить до використання цього правила, все одно допускаєш помилки.

Ми розповімо про 6 причинах, через які ви допускаєте помилки при використанні граматики. А також отримаєте поради, як позбутися від помилок і зробити свою промову правильної і красивої. Тож почнемо.

Причина №1: Чи не розумієте правила
Дуже часто вивчення правила зводиться до його зазубрюванню, тобто механічного повторення. В результаті цього ви знаєте правило (можете переказати), але не розумієте його суть. А не розуміючи правила, ви не можете правильно використовувати його. Через це виникають помилки.
Порада: Не заучувати правило, намагайтеся зрозуміти його. Якщо ви займаєтеся з викладачем і відчуваєте, що не зрозуміли правило, попросіть ще раз пояснити його простою мовою і привести пару прикладів. Якщо ви займаєтеся самостійно, знайдіть зрозуміле пояснення в інтернеті або попросіть того, хто знає англійську, пояснити вам його.

Причина №2: Не знаєте винятків із правила
Буває таке, що ви добре розумієте правило. Але проблема в тому, що ви знаєте тільки частина його. Так як в граматиці є не тільки правила, а й ісключенія.Іногда, людина пропускає виключення, звертаючи увагу лише на саме правило. І потім, застосовуючи його в усіх випадках, припускається помилок.
Порада: Розбираючи кожне правило, обов'язково зверніть увагу на виключення з нього, інакше потім ви будете допускати помилки.

Причина №3: ​​Дослівно переводите з російської на англійську
Часто люди намагаються дослівно перекласти російське пропозицію на англійську мову. Через це допускається дуже багато помилок. Адже англійська мова відрізняється від російської, і відповідно має свої особливості.
Порада: Перекладаючи дослівно пропозиції з російської на англійську, ви будете допускати дуже багато помилок. Тому вчіться відразу думати англійською мовою, а не перекладати з російської. Це дозволить вам уникнути помилок, висловлювати свої думки правильно, швидко і красиво.

Причина №4: Чи не відпрацьовуєте використання граматики в своїй промові
Все вивчення граматики зводиться до двох складових: 1. Теорія - розуміння правила і знання, як побудувати речення відповідно до нього. 2. Практика - вміння будувати цю пропозицію правильно і швидко. Відкинувши практику, ви не зможете використовувати граматику, будете довго думати, як побудувати речення і, в підсумку, допускати помилки.
Порада: Щоб навчитися використовувати правила в своїй промові і не допускати помилки при цьому, потрібно тренуватися робити це.

Причина №5: Недостатньо попрацювавши з одним правилом, переходите до іншого
Деякі думають, що можна скласти 3-5 речень з правилом, щоб освоїти його. Тому відразу переходять до наступного правила.
Перейшовши до іншого правилом, завчасно, ви будете постійно робити помилки, і у вас в голові виникне «каша» з правил.
Порада: Практикуйтеся у використанні правила (складайте пропозиції) до тих пір, поки не зможете з легкістю робити це. При цьому ви не повинні: Замислюватися, як побудувати речення Допускати помилки Говорити пропозицію повільно по окремим словам.

Причина №6: Чи не повторюєте пройдений матеріал
Наш мозок влаштований так, що поступово ми забуваємо все, що не використовуємо. Тому як би добре ви не зрозуміли правило і отпрактіковалі його використання, через якийсь час ви його забудете, почнете плутатися і допускати помилки. Систематично повторюючи матеріал, ви будете використовувати його краще і краще і, врешті-решт, доведете до автоматизму.
Порада: Обов'язково включите в свою програму навчання повторення. Це дозволить вам закріпити використання матеріалу, уникнути появи помилок і згодом довести використання до автоматизму.

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також