Англійська для школярів онлайн та її особливості

Англійська для школярів онлайн та її особливості

  Зміст статті:

У сучасному світі, коли технології та навчання зливаються в єдиний потік, вивчення англійської мови для школярів стає дуже захоплюючим, доступним та ефективним завдяки онлайн-освіті. В EnglishOffice ми переконані, що навчання англійської для школярів може бути не лише корисним, але і може стати захоплюючою пригодою. 

Курси англійської мови для дітей - один з напрямків онлайн школи англійської EnglishOffice, де ви отримаєте найновіші методики навчання, персоналізований підхід до кожного учня та постійну підтримку від викладача!

Онлайн-формат вивчення англійської мови дозволяє нам перенести класичний урок в електронне середовище, забезпечуючи учням можливість вивчення мови в зручний для них час і місце. Завдяки інтерактивним завданням, відеоурокам та інноваційним методам, ми створюємо стимулюючу атмосферу, яка сприяє активному залученню дітей до навчання.

Наші кваліфіковані викладачі не лише надають знання, а й стають наставниками, які вдихають любов до англійської мови та культури. Ми віримо в індивідуальний підхід до кожного учня, розкриваючи його потенціал та допомагаючи розвивати вміння комунікації, креативності та критичного мислення.

У цій статті ми розглянемо переваги цього сучасного підходу до навчання, поділимося успішними методиками та порадами для батьків.

Основні переваги дистанційного вивчення англійської для дітей шкільного віку

Дистанційне вивчення англійської мови для дітей шкільного віку пропонує численні переваги, які сприяють ефективності та зацікавленості учнів. Ось кілька ключових переваг цього підходу:

 • Гнучкість та зручність

Дистанційне вивчення дозволяє дітям навчатися в будь-який час та в будь-якому місці, що створює ідеальні умови для адаптації до розкладу та особистих обставин.

 • Інтерактивність та залучення

Використання відеоуроків, інтерактивних вправ, та ігор робить процес вивчення цікавим та захоплюючим, стимулюючи активну участь дітей.

 • Мультимедійні ресурси

Дистанційне навчання дозволяє використовувати різноманітні мультимедійні ресурси, такі як відео, аудіо та інтерактивні додатки, що полегшує запам'ятовування та розуміння матеріалу.

 • Широкий доступ до ресурсів

Учні мають можливість користуватися різноманітними матеріалами та додатками для вивчення мови, що робить процес більш насиченим та збагаченим.

 • Комунікація та співпраця

Віртуальні класи та групові проекти сприяють розвитку навичок спілкування та співпраці, що є важливими вміннями для подальшого освітнього та професійного розвитку.

З якого віку потрібно починати навчання

Існує загальний факт серед педагогів та експертів, що раннє вивчення іноземної мови є корисним для розвитку дітей. Багато відомих методологій і програм рекомендують починати вивчення іноземної мови вже з раннього дитинства. Однак, точний вік може залежати від кількох факторів, включаючи індивідуальність дитини та культурний контекст. Ось деякі загальні вказівки:

 • Дошкільний вік (2-6 років):

В цьому віці діти особливо чутливі до нової інформації, включаючи мову. Ігри, пісні та інші інтерактивні активності можуть бути ефективними методами введення англійської мови.

 • Початкова школа (6-12 років):

У цьому віці діти вже можуть вивчати мову більш систематично. Важливо, щоб уроки були цікавими та відповідали рівню розвитку кожної дитини.

 • Підлітковий вік та середня школа (12+ років):

Старшокласники можуть здійснювати більш глибоке вивчення мови, включаючи граматику та лексику. Важливо враховувати їхні індивідуальні потреби та інтереси. Ми маємо спеціальний курс для дітей від 12 років - Початкова англійська для школярів. Цей онлайн курс англійської допоможе зробити якісний старт у вивченні англійської! 

Раннє вивчення англійської мови допомагає не лише у розвитку комунікативних навичок, але і розширює культурний кругозір та розвиває мислення. Важливо забезпечити позитивний та цікавий підхід до вивчення, щоб діти відчували радість від здобуття нових знань.

Як підготувати дитину до курсів англійської онлайн?

Як легко та поступово підготувати дитину до навчання англійської онлайн? Ми пропонуємо враховувати наступні рекомендації:

 • Розпочніть знайомство з мовою

Перед початком курсів розпочніть невимушене знайомство з англійською мовою. Дивіться англомовні мультфільми чи читайте казки, щоб створити знайоме оточення.

 • Створіть зручне робоче місце

Забезпечте дитині комфортне та організоване робоче місце для онлайн-занять. Важливо, щоб дитина відчувала, що це особистий простір для навчання.

 • Технічна підготовка

Переконайтеся, що комп'ютер чи планшет має всі необхідні програми та засоби для здійснення онлайн-занять. Впевніться, що інтернет-з'єднання стабільне.

 • Познайомте із платформою

Якщо можливо, познайомте дитину із платформою, на якій будуть проводитися уроки. Деякі вчителі чи школи можуть надавати доступ до пробних уроків чи інструкцій.

 • Залучайте до вивчення разом

Якщо це можливо, долучайтесь до процесу вивчення англійської мови разом із дитиною. Це може стати додатковою мотивацією та сприяти взаєморозумінню.

Як проходять уроки онлайн-англійської для школярів

Уроки онлайн-англійської для школярів можуть мати різноманітний формат, в залежності від платформи, вчителя та конкретного курсу. Однак, основні елементи залишаються стандартними та включають:

 • вхід на онлайн-урок через платформу Zoom, Google Meet та ін;
 • перевірка своїх мікрофонів та веб-камер, щоб забезпечити якісну комунікацію під час уроку;
 • представлення теми та активностей на занятті;
 • використання інтерактивних дошок, на яких вони можна писати, малювати та демонструвати матеріал;
 • інтерактивні активності, такі як вправи/ігри на аудіювання, читання, письмо та обговорення, щоб забезпечити різноманітність та взаємодію під час уроку;
 • оцінювання роботи студентів, підсумок уроку та пояснення домашнього завдання.

Як підвищити продуктивність дитини на заняттях в онлайн-школі англійської

Підвищення продуктивності дитини на заняттях в онлайн-школі англійської мови — це нелегке завдання, з яким часто стикаються батьки , але яке можна вирішити з урахуванням кількох ключових аспектів. Ось деякі рекомендації, які можуть допомогти вам досягти цієї мети:

 • Забезпечте дитині комфортне та зосереджене місце для навчання. 
 • Встановіть чіткий розклад для занять та перерв. 
 • Визначте свою роль в онлайн-навчанні, спілкуйтеся з вчителем, стежте за успіхами.
 • Разом із основним курсом вивчення, використовуйте додаткові ресурси, такі як англомовні книги, відео, пісні та ігри.
 • Заохочуйте дитину використовувати англійську мову поза уроками, читаючи або слухаючи англомовні матеріали.
 • Допоможіть дитині сформулювати та поставити собі мету та самостійно розв'язувати завдання, щоб розвивати навички самостійності.

Одним із перспективних напрямків вивчення англійської мови є підготовка до міжнародних іспитівІспити з англійської для школярів - це спеціальній курс, який підготували наші викладачі з досвідом складання цих міжнародних екзаменів, тому ми гарантуємо якісну підготовку до іспиту! 

Курси англійської для дітей та їх особливості

В наш час існує безліч різноманітних курсів вивчення англійської мови. Курси англійської для дітей спеціально розроблені з урахуванням особливостей розвитку та освітніх потреб школярів. Ось деякі загальні особливості таких курсів:

 • Ігровий підхід

Велика увага приділяється ігровому навчанню, оскільки гра - це природний спосіб для дітей вивчати та засвоювати новий матеріал. Ігри можуть бути використані для вивчення нових слів, граматики та підтримання комунікативних навичок.

 • Використання візуальних матеріалів

Курси для дітей часто включають в себе велику кількість візуальних матеріалів, таких як картинки, анімації, відеоролики та мультфільми. Це сприяє кращому розумінню та запам'ятовуванню матеріалу.

 • Інтерактивні заняття

Заняття організовуються так, щоб сприяти активній участі дітей. Використання інтерактивних дошок, групових завдань та віртуальних ігор допомагає створювати захопливе середовище.

 • Розвиток всіх видів мовленнєвої діяльності

Курси спрямовані на розвиток усіх аспектів мовленнєвої діяльності - читання, письма, аудіювання та усного мовлення. Це допомагає дитині розвивати комплексні навички володіння мовою.

 • Забезпечення позитивного сприйняття

Вчителі та педагоги активно працюють над створенням позитивного сприйняття вивчення англійської, зокрема висловлюючи заохочення, використовуючи позитивну психологію та підтримуючи кожного учня.

 • Адаптація до рівня розвитку

Матеріал адаптується до рівня розвитку дітей, починаючи з основ та поступово переходячи до більш складних завдань.

Загальною метою таких курсів є створення позитивного та захоплюючого середовища для вивчення англійської мови, щоб діти не лише вивчали мову, а й раділи цьому процесу.
 

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

Читати

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

А вас теж лякають деякі теми з англійської граматики? Наприклад, така річ, як умовні речення… Вивчення умовних речень, також відомих як Conditionals, може виявитися викликом через їхню складність у граматиці англійської мови. Основна перепона полягає у потребі правильного використання часів при їх створенні.

news__image

Telegram - канал для вивчення бізнес англійської разом з EnglishOffice

Читати

Telegram - канал для вивчення бізнес англійської разом з EnglishOffice

Коли і де востаннє ви переглядали стрічку новин чи обмінювалися повідомленнями з друзями чи колегами? Шанси є, що для цього ви використовуєте месенджер Telegram. Українці віддають перевагу цьому месенджеру як одному з провідних джерел новин та інформації.

news__image

Shopping англійською. Лексика на тему Black Friday

Читати

Shopping англійською. Лексика на тему Black Friday

Щойно настає кінець листопада, роздрібні магазини розпочинають активну рекламу розпродажів та величезних знижок. Явище Чорної П'ятниці стало дуже популярним у нашій країні всього лише десять з гаком років тому, але сьогодні багато хто вже не уявляє шопінг без цього.