General English у Дніпрі

General English у Дніпрі

    Зміст статті:

В умовах глобалізації сьогоднішній день необхідність підтримати розмову англійською мовою набуває все більшого значення незалежно від віку, сфери діяльності та соціального статусу.
Команда EnglishOffice хоче представити наш оновлений General English Course у форматі інтенсивної програми із 20 занять!
General English (загальний курс англійської мови) є найбільш популярним і популярним курсом навчання англійської мови. Цей курс включає лексику повсякденного спілкування з друзями, колегами по роботі, під час подорожей різними країнами світу, відряджень за кордон та охоплює загальні тематики, пов'язані з різними видами діяльності соціального, культурного та суспільного життя людини. Загальний курс англійської мови підходить для тих, хто хоче швидко та ефективно покращити свій рівень англійської та впевнено використовувати її у повсякденному житті.
Стандартний урок включає:

* Тема для обговорення, питання;

* Завдання на прослуховування та інтерпретацію мови;

* Проробка Topic Vocabulary;

* Комунікативні вправи в ігровій формі;

* опрацювання окремо взятої граматичної теми в рамках досліджуваних конструкцій;

* Програвання реальних ситуацій спілкування.

Ви отримаєте можливість якісно опрацювати базові теми щодо різних комунікативних ситуацій – на роботі, вулиці, формальній зустрічі чи дружній бесіді.
Розроблений Speaking Course з урахуванням мінімізації граматики та письмових завдань максимально націлений на посилення здатності швидкого сприйняття мови на слух, її правильної інтерпретації та вміння випровізувати. Це допоможе Вам розширити словниковий запас, підвищити якість процесу комунікації з будь-яким співрозмовником, зміцнити Вашу впевненість при налагодженні контакту та презентації будь-якої інформації за допомогою вивчення конструкцій, що часто вживаються.

Заняття проходять динамічно, в інтерактивній формі – більшість представленого Вашій увазі матеріалу націлена на активне спілкування між учасниками групи максимально наближеними до реальних умов.

Висококваліфікований викладач завжди готовий надати Вам підтримку і відповісти на всі питання про особливості живої мови.


 
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також