А ви вже з нами?

А ви вже з нами?

    Зміст статті:

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах та ви знайдете цікаві новини про вивчення англійської мови, підготовку до міжнародних іспитів IELTS та TOEFL у Дніпропетровську. Також ми розміщуємо цікаві статті на різні бізнес-теми, аудіо та відеоматеріали англійською мовою. І що важливо, ви зможете значно розширити свій словниковий запас. Ми підбираємо найактуальнішу інформацію про світ бізнесу для тих, хто любить проводити час з користю та філіжанкою кави. :) Не соромтеся ставити запитання та коментувати, пишіть про те, що вам цікаво. Завжди раді новим передплатникам!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Ми раді уявити вам нове ім'я!

Читати

Ми раді уявити вам нове ім'я!

«EnglishOffice» - це компанія, яка виросла на базі корпоративного напряму «EnglisHouse» та з 1 липня 2012 року розвивається як окремий бренд, пропонуючи послуги - корпоративного навчання у Дніпропетровську, - вивчення бізнес англійської, - професійних перекладів (письмовий та усний переклад, терміновий переклад документів), - готує клієнтів до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE у Дніпропетровську.

news__image

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

Читати

Умовні речення в англійській мові. Головне про Conditionals

А вас теж лякають деякі теми з англійської граматики? Наприклад, така річ, як умовні речення… Вивчення умовних речень, також відомих як Conditionals, може виявитися викликом через їхню складність у граматиці англійської мови. Основна перепона полягає у потребі правильного використання часів при їх створенні.

news__image

Telegram - канал для вивчення бізнес англійської разом з EnglishOffice

Читати

Telegram - канал для вивчення бізнес англійської разом з EnglishOffice

Коли і де востаннє ви переглядали стрічку новин чи обмінювалися повідомленнями з друзями чи колегами? Шанси є, що для цього ви використовуєте месенджер Telegram. Українці віддають перевагу цьому месенджеру як одному з провідних джерел новин та інформації.