А ви вже з нами?

А ви вже з нами?

    Зміст статті:

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах та ви знайдете цікаві новини про вивчення англійської мови, підготовку до міжнародних іспитів IELTS та TOEFL у Дніпропетровську. Також ми розміщуємо цікаві статті на різні бізнес-теми, аудіо та відеоматеріали англійською мовою. І що важливо, ви зможете значно розширити свій словниковий запас. Ми підбираємо найактуальнішу інформацію про світ бізнесу для тих, хто любить проводити час з користю та філіжанкою кави. :) Не соромтеся ставити запитання та коментувати, пишіть про те, що вам цікаво. Завжди раді новим передплатникам!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Ми раді уявити вам нове ім'я!

Читати

Ми раді уявити вам нове ім'я!

«EnglishOffice» - це компанія, яка виросла на базі корпоративного напряму «EnglisHouse» та з 1 липня 2012 року розвивається як окремий бренд, пропонуючи послуги - корпоративного навчання у Дніпропетровську, - вивчення бізнес англійської, - професійних перекладів (письмовий та усний переклад, терміновий переклад документів), - готує клієнтів до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE у Дніпропетровську.

news__image

Як писати рев’ю англійською?

Читати

Як писати рев’ю англійською?

Писати рев’ю англійською — це чудовий спосіб висловити свою думку та поділитися нею з іншими. Але як вибрати правильні слова і структурувати свої враження так, щоб вони були зрозумілі та цікаві для читачів?

news__image

Фрази англійською для інстаграма

Читати

Фрази англійською для інстаграма

У світі, де соцмережі перетворилися на місце для самовираження, вибір правильних слів у постах та підписах стає ключовим. Ці короткі тексти можуть розповісти історію, передати настрій та навіть стати джерелом натхнення.