Підсумки першого етапу проекту "Interpipe Kids"

Підсумки першого етапу проекту "Interpipe Kids"

    Зміст статті:

 

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі знання англійської мови – безперечна перевага. Багато батьків прагнуть того, щоб їхні діти почали вивчати мову якомога раніше і запитують: чи варто віддавати дитину на курси англійської мови? Адже він і так вивчає англійську мову у школі. Так, шкільні заняття – це добре, правильно… АЛЕ їх часто недостатньо: мало часу на вивчення матеріалу, великі групи дітей і як наслідок мало уваги від вчителя кожній дитині.

З лютого 2017 року компанія Інтерпайп у Нікополі та Новомосковську спільно з компанією EnglishOffice запустили новий проект з навчання дітей співробітників підприємства англійської мови.Перший етап проекту у Нікополі та Новомосковську був розрахований на період з 20 лютого по 16 червня.
Перед викладачами EnglishOffice стояли серйозні завдання: розвивати у дітей Listening & Speaking Skills, розширити їхній словниковий запас, системно подати граматичний матеріал у рамках спеціальних навчальних програм, розроблених методистами - і при цьому зробити так, щоб дітям було цікаво на заняттях, прищепити їм любов до вивченню англійської. І в нас це, безперечно, вийшло!


Викладачі та діти відмінно попрацювали: заняття були насиченими та цікавими, діти – мотивованими та дуже активними. За кілька місяців, протягом яких хлопці займалися за підручниками зарубіжних видавництв та спеціально розроблених граматичних курсів, вони навчилися говорити про себе, про свої хобі, про улюблених тварин, про спорт та багато іншого, розуміти англійську мову на слух та співати пісні англійською мовою!16 червня хлопці у Нікополі та Новомосковську закінчили першу частину курсу пішли на “заслужені” канікули вже з багажем нових знань, а у вересні їх знову чекатимуть:

  • ·          регулярні, повноцінні уроки в  невеликих групах;
  • ·          уважні викладачі-професіонали;
  • ·          цікавий навчальний матеріал, що відповідає віку та рівню знань дітей;
  • ·          різноманітні види завдань, ігри та пісні;
  • ·          спілкування з носієм мови;
  • ·          хлопці з групи, з якими вони встигли потоваришувати за ці місяці!Хочемо також висловити подяку компанії «Інтерпайп» за організацію та реалізацію такого важливого проекту у місті Нікополі та Новомосковську.

P.S. Діти співробітників компанії Інтерпайп, які вивчають англійську в Дніпрі, закінчують свій курс 30 червня. Поділимося новинами про їх фінальні заняття після закінчення в липні)))

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також