Курси англійської онлайн для школярів з 12-ти до 16 років

Курси англійської онлайн для школярів з 12-ти до 16 років

    Зміст статті:

Компанія EnglishOffice запрошує на курси англійської мови онлайн для школярів. Ми пропонуємо індивідуальні, парні та групові заняття онлайн.

  • Особливість англійської мови онлайн для школярів

Уроки проходять на зручній для вас платформі (Skype, Zoom, Viber) з використанням інтерактивних онлайн сервісів. Перевагою онлайн занять є вивчення англійської в комфортній атмосфері з будь-якої точки світу.

Програма навчання, розроблена нашими методистами, враховує вікові особливості та побажання кожної дитини.

 

  • Структура онлайн заняття

Індивідуальний урок англійської онлайн триває 50 хвилин, цей час дозволяє учневі якісно запам'ятати отриману інформацію і не втомитися. Групові заняття тривають 60 хвилин. На занятті дитина зможе повторити пройдену на минулому уроці тему, перевірить домашнє завдання з викладачем, отримає нову інформацію і закріпить її в ігровій формі.

 

  • Методики і підходи в навчанні

В основі навчання EnglishOffice лежить комунікативна методика, яка дозволяє дитині заговорити англійською з перших занять. Ми дотримуємося принципу «від простого до складного» - починаємо вчити від легко, поступово переходячи до складних тем.

Наша онлайн-платформа допоможе полюбити виконання домашнього завдання.

Досвідчені педагоги зможуть знайти підхід до кожної дитини. Наші викладачі та менеджери контролюють процес навчання і завжди можуть розповісти про досягнення вашої дитини.

 

  • Особливості підготовки онлайн до ЗНО з англійської

У 11 класі школярів чекає ЗНО з англійської. ЗНО - це іспит, призначений для вступу до ВНЗ України.

Підготовка проводиться в он-лайн режимі з використанням онлайн ресурсів на основі тестів ЗНО попередніх років. Протягом навчання ви отримаєте навички виконання кожної секції іспиту (Reading, Listening, Writing) і викладач розповість, що необхідно робити для досягнення бажаного результату. Також, під час підготовки, у студента буде можливість підняти рівень володіння англійською.

На першому безкоштовному занятті у вас буде можливість поспілкуватися з методистом, який визначить ваш рівень, підкаже терміни навчання і відповість на всі запитання.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також