Новий корпоративний клієнт!

Новий корпоративний клієнт!

    Зміст статті:

Раді поділитися з вами новиною про нашого нового корпоративного клієнта!

До трудящих, молодих, амбітних і цілеспрямованих, а головне, бажаючих вивчати АНГЛІЙСЬКИЙ приєдналася визнана фаворитом у світі взуттєвої fashion-індустрії, компанія - ANTONIOBIAGGI!

Бажаємо групам легкого старту, що запустилися, і негасимого бажання вивчати і вдосконалювати в наш час таку необхідну англійську мову!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Мовні тренінги

Читати

Мовні тренінги

EnglishOffice запрошує компанії Дніпропетровська скористатися одним із сучасних методів корпоративного навчання англійської мови – мовними тренінгами! Досвід проведення подібного тренінгу для співробітників корпорації СіГруп показав, що ця унікальна послуга на ринку освіти дозволяє не лише покращити знання мови, поринути у тематичне середовище, а й згуртувати корпоративний дух співробітників.

news__image

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Читати

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Представники нашої компанії спільно з освітньою агенцією "Навігатор" взяли участь у проведенні презентації на тему: «Навчання в Канаді: вища освіта, підготовка до вступу до вузів, життя після навчання». Учасники презентації дізналися багато цікавого про підготовку до здачі TOEFL та IELTS в EnglishOffice, особливо про систему знижок для студентів. EnglishOffice проводить підготовку до складання міжнародних іспитів у Дніпропетровську. Телефонуйте та записуйтесь. Не гайте часу!!! (067) 563 24 09 (056) 717 70 98

news__image

Останні новини

Читати

Останні новини

+1 в ряди вивчають англійську! EnglishOffice у Дніпропетровську активно та всіма силами підтримує бажання компанії «Дочки та Синочки» вивчати англійську! Ми хочемо побажати групам успіхів, що запустилися в навчанні і, звичайно ж, досягти і навіть перевищити очікуваний результат! :3