Trick or Treat! 8 страшний ідіом, пов'язаних з Halloween

    Зміст статті:

 

У ПЕРЕДВЕРІ HALLOWEEN ПРОПОНУЄМО ВАМ ПІДБІРКУ З ГОЛОВНИХ «ЖУТНИХ» ІДІОМ НА АНГЛІЙСЬКОМУ МОВІ ЗА ВИПАДКОМ САМОГО СТРАШНОГО СВЯТА НА РОКУ.

1. SKELETON IN THE CUPBOARD – «СКЕЛЕТ В ШАФУ» (ПЕРЕДНО ПРИХОВАНА ТАЄМНИЦЯ)
Everyone має свій skeleton в клубі, що вони невідомі до anyone. – У кожного є свій скелет у шафі, яку він нікому ніколи не відкриє.

2. MAKE ONE'S BLOOD BOIL – ДОВІСТИ КОГО-ТО ДО СХОДУ
Her sarcasm makes my blood boil. - Її сарказм доводить мене до сказу.

3. NOT A CAT IN HELL'S CHANCE - ЖОДНОГО ШАНСУ
Вони мають кіт в hell's міхом, щоб отримати над mountain в період як це. – У них немає жодного шансу подолати гору за такої погоди.

4. SCARED STIFF - Наляканий до смерті
Whe he woke up after the nightmare, he was scared stiff. - Коли він прокинувся після нічного кошмару, він був наляканий до смерті

5. JEKYLL AND HYDE PERSONALITY – ПОДВІЙНА ОСОБИСТІСТЬ
He's a real Jekyll і Hyde індивідуальності, які можуть бути дуже приємні, але вони будуть violent without warning. - Він справді подвійна особистість, він може бути дуже милим, але потім стає жорстоким без попередження.

6. PLAY DEVIL'S ADVOCATE – БУТИ «ФОМОЙ НЕВІРЮЮЧИМ» (ТИЙ, ХТО СПРИВАЄТЬСЯ З БУДЬ-ЯКОГО ПОВОДУ, НАВІТЬ ЯКЩО ЗГОДЕН З ТОЧКОЮ ЗОРУ ОПОНЕНТА)
Teachers often play devil’s advocate to provoke discussions in the classroom. – Вчителі часто вдають Фому Невіруючим, щоб провокувати дискусії на уроці.

7. OVER MY DEAD BODY – ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ МІЙ ТРУП
You’ll date with this guy only over my dead body. - Ти зустрічатимешся з цим хлопцем тільки через мій труп.

8. DIG ONE'S OWN GRAVE – КОПАТИ СЕБЕ МОГИЛУ
Якщо ви не збираєтеся зробити проект на час, ви будете dig your own grave. – Якщо ти не закінчиш проект вчасно, ти сам викопаєш собі могилу.

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Спеціалісти Speak English!

Читати

Спеціалісти Speak English!

Сфера IT на даний момент є однією з найбільш динамічних та швидко розвиваються. Саме тому успішні фахівці у напрямі Інформаційних Технологій повинні відповідати темпам розвитку та завжди бути у центрі подій.

Let’s have a party! для вашої команди англійською мовою

Читати

Let’s have a party! для вашої команди англійською мовою

Похмурість взяла гору? Ваші співробітники сплять на роботі, перестали бути генераторами ідей та виконують завдання за шаблоном?

У день всесвітнього дня шоколаду ми не можемо не згадати про нашого клієнта – одного з лідерів національного кондитерського ринку – компанія АВК.

Читати

У день всесвітнього дня шоколаду ми не можемо не згадати про нашого клієнта – одного з лідерів національного кондитерського ринку – компанія АВК.

А ви знаєте, що 11 липня ласуни всього світу відзначають всесвітній день шоколаду? Тому ми не можемо не згадати про нашого клієнта – компанія АВК.