Здаєте IELTS? Як набрати потрібний бал?

Здаєте IELTS? Як набрати потрібний бал?

    Зміст статті:

Наразі все більше людей здають IELTS, адже наявність цього сертифікату – велика перевага на сучасному міжнародному ринку праці та освіти.

Сертифікат IELTS надає можливість:

  • - максимально точно оцінити рівень володіння англійською мовою,
  • - емігрувати за кордон з метою вступу на англомовні освітні програми,
  • - Отримати трудову візу для роботи та проживання за кордоном.

Для ефективної підготовки до екзамену та детального опрацювання тестових завдань компанія EnglishOffice запрошує вас пройти пробний тест IELTS в умовах максимально наближених до екзаменаційних.

Перевірте себе у форматі реального тестування 18 червня у EnglishOffice!

Щоб зрештою скласти іспит на високий бал методисти EnglishOffice рекомендують до підготовчих занять додати пробне тестування, що враховує формат іспиту. Це дозволяє вам оцінити свої сили та знання, розраховувати на бажану позначку у сертифікаті. Пройшовши пробне тестування, ви зможете отримати професійні рекомендації наших сертифікованих методистів щодо подальшої підготовки до успішного складання тесту IELTS.

В ході тестового тесту IELTS Ви:

  • - перевірте свою готовність до іспиту з Official tests (реальні тести попередніх екзаменаційних сесій) з 4 розділів іспиту;
  • - протестуєте Speaking Skills за 3 напрямками Speaking Part;
  • - ознайомтеся з форматом test booklets та правилами заповнення answer sheets;
  • - навчитеся працювати в умовах жорсткого таймінгу;
  • - отримайте зворотний зв'язок від методиста офісу за ступенем готовності до іспиту, спільно проаналізуєте складні моменти, визначте зони контролю.

Навіщо складати пробний тест IELTS?

Пробний тест IELTS є повною імітацією реального іспиту в умовах, наближених до екзаменаційних. Ви матимете можливість виконати завдання у тій формі, яка буде при здачі тесту.

За допомогою пробного тесту Ви зможете перевірити, який бал Ви зможете набрати під час складання іспиту, а також перевірити, чого ви навчилися за період навчання.

За підсумками пробного тестування наші методисти виявляють Ваші сильні та слабкі сторони та допомагають Вам розробити стратегію та тактику виконання завдань на іспиті для отримання бажаного балу.

Детальна інформація про тестування
Переконайтеся, що ви готові здавати IELTS!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також