Що таке IELTS?

Що таке IELTS?

    Зміст статті:

Що таке IELTS?

IELTS (The International English Language Testing System) - це найпопулярніший в світі тест на знання англійської мови для здобуття вищої освіти і міграції. За останній рік було видано більше 3 мільйонів сертифікатів.

Навіщо потрібен IELTS?
Більше 10 000 організацій по всьому світу довіряють IELTS, тому, здаючи іспит, ви можете бути впевнені в тому, що він визнаний освітніми установами, роботодавцями та професійними організаціями по всьому світу.


Структура і модулі IELTS

Іспит складається з 4 частин, загальна тривалість тесту складає близько 3 годин:

  • Читання (60 хвилин)
  • Лист (60 хвилин)
  • Аудіювання (30 хвилин)
  • Говоріння (10-15 хвилин)

IELTS Academic призначений для людей, які хочуть вступити до університетів і інші вищі навчальні заклади, де навчальні програми викладаються англійською мовою. Для зарахування на бакалаврат чи магістратуру вам необхідно надати бал за академічний тест.

IELTS General необхідний тим, хто планує переїхати в англомовну країну з метою роботи або відвідування середньої школи. IELTS часто потрібно державним органам англомовних країн, включно зі Сполученими Штатами, Австралію, Канаду, Нову Зеландію і Великобританію. Ці країни беруть IELTS General як підтвердження мовної компетенції з боку заявників на імміграційну і навчальну візу.


Де здати і підготуватися IELTS?

Здати IELTS можна у всіх великих містах України - в Дніпрі, Києві, Харкові, Львові, Одесі, Запоріжжі, Черкасах та Вінниці. Офіційною організацією, що приймає іспит і видає сертифікати, є British Council. На їхньому офіційному сайті ви можете дізнатися дати найближчих іспитів і зареєструватися.

Оскільки іспит IELTS зачіпає всі аспекти мови, потрібно ретельна підготовка. На даний момент можна придбати безліч збірників, спеціально розроблених для підготовки до IELTS. Але крім цього, слід знати багато тонкощів і специфіку самого іспиту. У певні моменти, увагу буде акцентуватися на ерудицію, хорошу пам'ять, а іноді на логіку і швидкість читання.

Ви можете пройти підготовку до IELTS і до інших міжнародних іспитів в компанії EnglishOffice, а також перевірити свою готовність до іспиту на пробному тестуванні у нас в офісі.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також