Який іспит з англійської мови краще скласти?

Який іспит з англійської мови краще скласти?

    Зміст статті:

Все ще сумніваєтеся який міжнародний іспит з англійської мови краще скласти і в чому полягає його перевага перед рештою іспитів?!
Якщо так, то ця стаття однозначно допоможе вам розібратися з тонкощами кожного тесту та зробити правильний вибір.

Отже, якщо вашою метою на найближчі 2 роки є трудова еміграція до Канади, Австралії, Великобританії, Нової Зеландії тощо, то вам належить здати IELTS General.

 

Варто пам'ятати, що термін дії цього сертифікату складає два роки і після закінчення цього терміну іспит доведеться передавати.

Незважаючи на такий нетривалий термін дії, цей іспит дає можливість проживати та працювати в англомовних країнах на законних підставах. Середній бал, який запитують зарубіжні роботодавці, становить 5.5-6.0.

Якщо ж ви плануєте навчання у вищезгаданих країнах, а також країнах Європи, тоді вам варто звернути свою увагу на IELTS Academic.

 

Цей сертифікат є must have для всіх студентів, які планують навчатися у закордонних вишах англійською мовою. Термін дії цього сертифіката також становить два роки, середній бал для вступу на бакалаврат складає 5.5, а до магістратури 6.5.

IELTS Life Skills є чудовою опцією для тих кандидатів, які планують еміграцію до Великобританії, наприклад за візою нареченої.

При цьому exam taker повинен підтвердити вміння говорити (Speaking) і розуміти англійську мову на слух (Listening) на рівнях А1 і В1 за шкалою CEFR. Ви отримаєте один з двох варіантів результату: Pass або Fail.

У нашій школі можлива підготовка до IELTS.

 

Здачу FCE слід розглядати тим, хто хоче працювати в Європі, наприклад лікарем, здати кандидатський мінімум або ж не проходити шкільну ДПА. На відміну від іспиту IELTS, цей Cambridge exam розрахований на підтвердження рівня B2/C1 і є безстроковим.

Підготовка до FCE онлайн відбувається в індивідуальній формі.

 

Що стосується TOEFL, цей іспит обов'язковий для exam takers, які планують переїзд на ПМП або навчання в США. Як і у випадку з IELTS, термін дії даного сертифіката – 2 роки. Середній бал з вузів – 90.

Підготовка до TOEFL онлайн проходить в індивідуальній формі.

Більш детальну інформацію з цих та інших іспитів ви можете уточнити на вступних або OFFLINE заняттях з сертифікованими методистами нашої компанії!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також