Тренінг «Most common mistakes in IELTS: Achieve 9.0» 21 січня

Тренінг «Most common mistakes in IELTS: Achieve 9.0» 21 січня

    Зміст статті:

21.01 в EnglishOffice відбувся тренінг «Most common mistakes in IELTS: Achieve 9.0», присвячений усуненню помилок у секціях Listening (Аудіювання), Reading (Читання), а також Speaking (Говоріння).

Юлія, яка веде тренінг, ділиться своїми відгуками після проведення тренінгу. Вона викладає курс «Підготовка до IELTS» в EnglishOffice і сама має успішний досвід складання цього міжнародного іспиту.

“У затишній та комфортній атмосфері ми пропрацювали структуру тесту з урахуванням таймінгу, перевірили готовність учасників тренінгу до іспиту та застосували на практиці рекомендації щодо досягнення найкращого результату.

НАЙПОШИРЕНІШИМИ ПОМИЛКАМИ НА IELTS Є:

Секція IELTS LISTENING:
- неправильне написання слів;
- перепустки через неуважність або втрату концентрації;
- вставка занадто великої кількості слів у перепустку (уважно перевіряйте кількість дозволених слів у завданні та кількість слів за змістом, не включайте непотрібну інформацію);
-відповідь навмання або пропуск через нерозуміння тексту або погане знання формату.

Секція IELTS READING:
Для успішного складання даної частини іспиту, перш за все, необхідно добре орієнтуватися у форматі питань та стратегіях читання, вміти виділяти ключові слова та основні ідеї, бачити логічні зв'язки між ідеями та абзацами, перефразувати речення та фрази. Саме на відпрацювання цих стратегій і має бути орієнтована підготовка до IELTS.
Найчастіше кандидати хвилюються, що не встигнуть уважно прочитати тексти цілком. Насправді, на іспиті тексти повністю читати не потрібно. Володіючи стратегіями, можна успішно виконати запропоновані завдання на високий бал.

Секція IELTS SPEAKING:
Для того, щоб у цій частині іспиту IELTS набрати бали вище 6 (а тим більше 7), необхідно продемонструвати впевнене володіння складними граматичними структурами, стійкими словосполученнями, фразовими дієсловами, а також фразеологічними зворотами. Одним із важливих аспектів є і вимова, причому не стільки окремих звуків, скільки загальний інтонаційний малюнок та ритм мови кандидата. Незважаючи на достатню різноманітність прийнятних та допустимих акцентів в англійській, для отримання високих балів необхідно наблизити свою вимову до одного з найбільш стандартних варіантів.

Також із задоволенням хотілося б відзначити, що учасники, які відвідали цей тренінг, показали відмінну мотивацію, рівень знань англійської та серйозний підхід до навчання. А це запорука успіху!”

Приходьте до EnglishOffice 28 січня та пропрацюйте секцію Writing на тренінгу «Successful writing for FCE and IELTS»

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТУТ: https://goo.gl/forms/8l4gYe9pyGfPUOBI2

Або зателефонуйте нам за телефонами:
(067) 563 24 09,
(056) 717 70 98.

Впевнені, що тепер Ваша підготовка до IELTS буде ще ефективнішою! 

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також