Набір на ЗНО для школярів розпочався!

Набір на ЗНО для школярів розпочався!

    Зміст статті:

Рада вам повідомити, що ми знову відкриваємо набір на підготовку до ЗНО 2021 для школярів і магістрів.
Не варто відкладати підготовку на весну - почніть готуватися вже зараз.

ЗНО для школярів складається з 59 завдань і включає в себе перевірку таких навичок, як Reading, Use of English, Listening і Writing.


У кожній секції будуть різноманітні завдання:

  • вибір однієї правильної відповіді. Завдання складається з трьох або чотирьох варіантів відповіді, де тільки один правильний. Тест містить 16 завдань такого виду;
  • визначення правильності / неправильності твердження. У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого або прочитаного. Тест містить 5 завдань цієї форми;
  • встановлення відповідності. У таких завданнях потрібно підібрати заголовки до текстів / частин текстів із наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; питання до відповідей або відповіді до запитань.

Тест містить 11 завдань такого типу:

  • заповнення пропусків у тексті. Тут потрібно доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами із наведених варіантів. Тест містить 26 завдань цієї форми;
  • завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Дане завдання передбачає створення учасником власного висловлювання відповідно до запропонованої комунікативної ситуацією.

Максимальний результат, який можна отримати за іспит - 200 балів.
Відповідність балів по ЗНО Загальноєвропейської шкалою мовної компетенції (CEFR) приблизно наступне: якщо ваш результат від 140 до 159, значить ваш рівень А2 (Elementary), від 160 до 179 - В1 (Intermediate), від 180 до 200 - B2 (Upper-Intermediate ).

Сертифікований центр з підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови EnglishOffice пропонує вам вибрати найбільш зручну форму навчання по кожному з напрямків: індивідуально, міні-група, група.

Також, ви можете вибрати зручний формат занять - онлайн з використанням платформи або оффлайн в нашому офісі в місті Дніпро.

Слід пам'ятати, щоб отримати бажаний результат, рекомендуємо вам починати підготовку до цього тестування не менше ніж за півроку до факту іспиту.
Будемо раді бачити вас в нашому мовному центрі!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також