TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

    Зміст статті:

Щиро вітаємо наших студентів з успішним складанням іспиту TOEFL!
Молоков Ілля та Новікова Христина, ми дуже за вас раді!
Безкоштовну консультацію щодо підготовки до TOEFL, IELTS, FCE у Дніпропетровську можна отримати у нашого менеджера за телефоном 067-563-24-09.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Читати

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Компанія EnglishOffice взяла участь у семінарі з підготовки до складання міжнародних іспитів KET та PET. Семінар був організований міжнародною організацією British Council та детально познайомив учасників з особливостями підготовки та складання цих іспитів. Які знання вам потрібні для здачі KET та PET? Іспит KET вимагає знання англійської мови на базовому рівні, тоді як PET - на середньому рівні. Дані іспити є початковими сходинками для успішного складання FCE, IELTS та TOEFL у Дніпропетровську.

Запуск групи TOEFL

Читати

Запуск групи TOEFL

Раді повідомити, що наша компанія проводить підготовку до TOEFL. Ми запустили групу з підготовки до міжнародного екзамену TOEFL. Рівень англійського учнів Advanced та підготовка до складання іспиту займе 15 занять. Тепер курси IELTS та TOEFL у Дніпропетровську стали ще доступнішими!

news__image

Який іспит з англійської вибрати для вступу в іноземний ВНЗ?

Читати

Який іспит з англійської вибрати для вступу в іноземний ВНЗ?

Плануєте вступати до іноземного ВНЗ? Тоді однією з обов’язкових умов буде складання іспиту з англійської мови. Однак, з великої кількості варіантів іспитів може виникнути питання, який саме варіант вибрати.