TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

    Зміст статті:

Щиро вітаємо наших студентів з успішним складанням іспиту TOEFL!
Молоков Ілля та Новікова Христина, ми дуже за вас раді!
Безкоштовну консультацію щодо підготовки до TOEFL, IELTS, FCE у Дніпропетровську можна отримати у нашого менеджера за телефоном 067-563-24-09.
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Читати

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Компанія EnglishOffice взяла участь у семінарі з підготовки до складання міжнародних іспитів KET та PET. Семінар був організований міжнародною організацією British Council та детально познайомив учасників з особливостями підготовки та складання цих іспитів. Які знання вам потрібні для здачі KET та PET? Іспит KET вимагає знання англійської мови на базовому рівні, тоді як PET - на середньому рівні. Дані іспити є початковими сходинками для успішного складання FCE, IELTS та TOEFL у Дніпропетровську.

Запуск групи TOEFL

Читати

Запуск групи TOEFL

Раді повідомити, що наша компанія проводить підготовку до TOEFL. Ми запустили групу з підготовки до міжнародного екзамену TOEFL. Рівень англійського учнів Advanced та підготовка до складання іспиту займе 15 занять. Тепер курси IELTS та TOEFL у Дніпропетровську стали ще доступнішими!

news__image

Як успішно скласти Duolingo English Test?

Читати

Як успішно скласти Duolingo English Test?

Duolingo English Test (DET) стає все більш популярним вибором серед абітурієнтів, які прагнуть продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою для вступу до закордонних університетів та коледжів. Цей тест, відомий своєю доступністю та гнучкістю, пропонує можливість складати іспит онлайн, що значно полегшує процес для багатьох студентів по всьому світу.