TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

    Зміст статті:

Щиро вітаємо наших студентів з успішним складанням іспиту TOEFL!
Молоков Ілля та Новікова Христина, ми дуже за вас раді!
Безкоштовну консультацію щодо підготовки до TOEFL, IELTS, FCE у Дніпропетровську можна отримати у нашого менеджера за телефоном 067-563-24-09.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Читати

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Компанія EnglishOffice взяла участь у семінарі з підготовки до складання міжнародних іспитів KET та PET. Семінар був організований міжнародною організацією British Council та детально познайомив учасників з особливостями підготовки та складання цих іспитів. Які знання вам потрібні для здачі KET та PET? Іспит KET вимагає знання англійської мови на базовому рівні, тоді як PET - на середньому рівні. Дані іспити є початковими сходинками для успішного складання FCE, IELTS та TOEFL у Дніпропетровську.

Запуск групи TOEFL

Читати

Запуск групи TOEFL

Раді повідомити, що наша компанія проводить підготовку до TOEFL. Ми запустили групу з підготовки до міжнародного екзамену TOEFL. Рівень англійського учнів Advanced та підготовка до складання іспиту займе 15 занять. Тепер курси IELTS та TOEFL у Дніпропетровську стали ще доступнішими!

news__image

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Читати

Матура в Польщі – як успішно скласти українцям

Матура - це важливий крок у житті кожного студента в Польщі. Для українських студентів, які мріють про навчання в цій країні, здача матури також є актуальною темою. У цій статті ми розглянемо, що таке матура в Польщі, як саме відбувається її складання, а також як українським студентам підготуватися до цього випробування та отримати успішний результат.