Рівень володіння англійською мовою A0

Рівень володіння англійською мовою A0

  Зміст статті:

Що включає в себе рівень A0? Які навички та знання необхідні для досягнення цього рівня? Якщо ви читаєте цю статтю, вас однозначно хвилюють ці питання. Тож, про що ми будемо сьогодні говорити? Про те, що таке рівень А0, що він дає, а також про поради та ресурси, які допоможуть вам успішно опанувати початковий етап англійської мови. 

Запрошуємо на курс "Англійська мова з нуля онлайн", де наші професійні викладачі зможуть допомогти в опануванні базових необхідних знань, щоб створити тверде підгрунтя для більш складнішого матеріалу.

Рівень Beginner – це початок вивчення англійської

Рівень володіння англійською мовою A0, згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CEFR), є початковим етапом вивчення мови. На цьому рівні учні здатні розуміти і використовувати прості вирази та фрази, які спрямовані на задоволення конкретних потреб повсякденного життя. 

Вони можуть представити себе, ставити та відповідати на прості запитання про особисті дані, такі як місце проживання, знайомі люди та речі, які вони мають. 
Тож, A0 — це основа для подальшого вивчення англійської мови, яка відкриває двері до більш глибокого розуміння та спілкування.

Рівень англійської Beginner: скільки навчатися?

Оволодіння рівнем англійської мови A0 (Beginner) вимагає певного часу та зусиль. Точна кількість годин навчання може варіюватися залежно від індивідуальних здібностей учня, інтенсивності курсу та методів навчання. Проте, за загальними оцінками, для досягнення цього рівня потрібно приблизно від 80 до 150 годин занять.

Фактори, що впливають на тривалість навчання:

 • Індивідуальні здібності. Кожна людина має свої особливості сприйняття та засвоєння нової інформації. Деякі учні швидше опановують новий матеріал, тоді як інші потребують більше часу для закріплення знань.
 • Інтенсивність курсу. Інтенсивні курси, що передбачають заняття кілька разів на тиждень або навіть щодня, дозволяють досягти рівня A0 швидше. Заняття з меншою частотою, навпаки, подовжують процес навчання.
 • Методи навчання. Використання сучасних методів навчання, таких як інтерактивні вправи, онлайн-ресурси та мобільні додатки, може значно прискорити процес вивчення. Навчання в групах або з репетитором також сприяє кращому засвоєнню матеріалу.
 • Мотивація та практика. Висока мотивація та регулярна практика відіграють ключову роль у вивченні мови. Учні, які активно використовують англійську у повсякденному житті, наприклад, переглядають фільми, слухають музику або спілкуються з носіями мови, досягають прогресу швидше.

Пропонуємо курси англійської мови онлайн, де наші програми адаптуються під студентів та їхні потреби. Також, наші викладачі використовують різні інтрерактивні ресурси та нашу онлайн платформу.

Кому варто почати вивчення англійської з рівня Beginner

Почати вивчення англійської мови з рівня Beginner рекомендується тим, хто прагне засвоїти основи мови та розвинути базові комунікативні навички. Цей рівень призначений для тих, хто починає вивчати англійську з нуля або має дуже обмежений досвід у цій мові.

Навчання на рівні Beginner дозволяє:

 • Освоїти базову лексику і граматику: ви ознайомитеся з найпоширенішими словами та конструкціями, які необхідні для повсякденного спілкування.
 • Набути навичок для простої комунікації: вивчення англійської на рівні Beginner допоможе вам вести прості діалоги, такі як представлення, запитання про ім’я, вік, походження тощо.
 • Підготувати основу для подальшого вивчення: освоєння базису на цьому рівні стане фундаментом для подальшого розвитку в англійській мові. Ви зможете перейти до більш складних тем і рівнів з впевненістю у своїх знаннях. Краще за все почитати вчити англійську з дитинства, тому ми пропонуємо онлайн курси англійської мови з нуля для школярів, де всі бажаючі від 12 років можуть розпочати свій шлях вивчення англійської мови в EnglishOffice!

Якими навичками володіє мовець на рівні англійської мови А0?

На рівні англійської мови A0, який також відомий як Beginner або Starter, мовець володіє найпростішими — але базовими — навичками спілкування.

 • Розуміння:

Учень може розуміти і використовувати дуже поширені повсякденні вирази та прості фрази, спрямовані на задоволення конкретних потреб.
Людина розуміє прості питання про особисту інформацію, наприклад, про місце проживання, людей, яких він знає, і речі, якими він володіє.
Студент може розуміти і реагувати на прості вітання та ввічливі фрази.

 • Говоріння:

Ви можете представити себе та інших і відповісти на питання про особисту інформацію.
Учень може спілкуватися простою мовою, щоб виконати конкретні завдання, наприклад, купити продукти або запитати дорогу.
Ви можете використовувати прості фрази, щоб висловити бажання та потреби.

 • Читання:

Ви розумієте короткі, прості тексти, такі як реклама, оголошення, меню та розклади.
Студент може розуміти прості особисті листи.

 • Письмо:

Учень може написати короткі, прості речення та фрази.
Ви можете написати просте особисте повідомлення, наприклад, листівку.

Рівень англійської А0: корисні ресурси

Навчання англійській мові на рівні A0 може бути захоплюючим і ефективним завдяки доступу до різноманітних корисних ресурсів. Існує величезна кількість матеріалів, які допоможуть у вивченні мови на початковому етапі:

 • Duolingo: це безкоштовний мобільний додаток, який пропонує короткі інтерактивні уроки з мов. Він ідеально підходить для початківців і пропонує групування слів і фраз за темами.
 • BBC Learning English: цей сайт має розділ, спеціально призначений для початківців, де ви знайдете відео уроки, аудіоуроки та вправи з базовою лексикою та граматикою.
 • Memrise: цей додаток пропонує набір курсів для початківців, які допомагають швидко освоїти нову мову. Він базується на методах вивчення слів за допомогою повторень та асоціацій.
 • YouTube канали для початківців: на YouTube є безліч каналів, що пропонують відеоуроки з англійської мови для початківців. Вони демонструють базові розмовні ситуації та надають пояснення до важливих граматичних конструкцій.
 • Аудіокниги та подкасти: слухання аудіокниг та подкастів на англійській мові допомагає покращити аудіальне сприйняття і розуміння мови на слух.
 • English Office: наша онлайн платформа пропонує різноманітні курси та вправи для вивчення англійської мови на всіх рівнях, включаючи A0. Вона надає інтерактивні матеріали та можливості для практики читання, письма, аудіо та відео занять.

Ці ресурси можуть стати прекрасним доповненням до вашого основного навчального курсу та допоможуть вам ефективно вивчати англійську мову на рівні A0. Завдяки ним ви зможете збільшити свій словниковий запас, покращити навички граматики та розвинути вміння спілкуватися на базовому рівні. Також запрошуємо на якісні курси англійської мови з нуля для дорослих онлайн, де ми зможемо підібрати зручний графік та відповідну програму за вашими потребами!

Як зрозуміти, що ви досягли вищого рівня?

Визначти, що ви досягли вищого рівня володіння англійською мовою, можна кількома способами:
1. Самооцінка:

 • Впевненість: ви відчуваєте себе більш впевнено, спілкуючись англійською мовою, як усно, так і письмово.
 • Складність: ви можете розуміти і використовувати складніші речення, граматичні структури та словниковий запас.
 • Різноманітність: ви можете спілкуватися на ширший спектр тем і в різних контекстах.
 • Помилки: ви робите менше помилок у граматиці, вимові та вживанні слів.

2. Зовнішня оцінка:

 • Тести: ви можете отримати вищі бали на стандартизованих тестах з англійської мови, таких як IELTS або TOEFL.
 • Відгуки: носії мови та інші викладачі англійської мови дають вам позитивні відгуки про вашу мову.
 • Зрозумілість: люди, з якими ви спілкуєтеся англійською мовою, легко розуміють вас.
 • Взаємодія: ви можете вести більш складні та цікаві розмови англійською мовою.

3. Досягнення цілей:

 • Ви виконали цілі, які ви поставили перед собою для вивчення англійської мови.
 • Ви можете використовувати англійську мову для досягнення своїх особистих та професійних цілей.
 • Ви відчуваєте, що володієте англійською мовою на рівні, який вам потрібен.

При цьому, важливо пам’ятати, що вивчення мови — це постійний процес. Навіть якщо ви досягли високого рівня володіння англійською мовою, завжди є можливості для вдосконалення.

Як визначити свій рівень англійської?

Існує кілька способів визначення вашого рівня володіння англійською мовою:

 • Тестування онлайн: багато веб-сайтів та мобільних додатків пропонують безкоштовні тести з визначення рівня англійської мови. Такі тести допомагають вам з'ясувати, на якому рівні ви знаходитесь за міжнародною шкалою володіння мовою.
 • Курси з англійської мови: так само більшість навчальних центрів та онлайн-платформ пропонують курси з англійської мови на різних рівнях від Beginner до Advanced. Реєстрація на курсі та проходження вступних тестів допоможуть вам визначити ваш поточний рівень. Курс "Англійська мова онлайн" чудово підійде для тих, хто планує розпочати вивчати англійську вже зараз!
 • Самооцінка за критеріями: можна скористатися офіційними критеріями, такими як Common European Framework of Reference for Languages (CEFR), для самооцінки свого рівня англійської мови. Рівень A0 в CEFR відповідає початковому рівню володіння мовою.
 • Розмова з вчителем або носієм мови: крім того, ви завжди можете звернутися до кваліфікованого вчителя або носія мови для професійної оцінки вашого рівня англійської мови. Вони можуть провести тест або оцінити ваші навички під час розмови. 

Таким чином, почати вивчення англійської з рівня Beginner варто тим, хто бажає зробити перший крок у пізнанні мови та впевнено спілкуватися в базових ситуаціях. Навчання на цьому рівні допоможе вам подолати перешкоди у спілкуванні та розширити свій мовний кругозір!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Рівень Upper-Intermediate: рівень володіння англійською вище середнього B2

Читати

Рівень Upper-Intermediate: рівень володіння англійською вище середнього B2

Прагнете вдосконалити свої знання англійської мови до рівня Upper-Intermediate (B2)? Тоді ви на правильному шляху! Цей рівень володіння англійською відкриває перед вами безліч можливостей: від впевненого спілкування з носіями мови до успішного проходження міжнародних іспитів та підвищення вашої професійної кваліфікації.

news__image

Рівень англійської мови Intermediate (В1) або середній рівень

Читати

Рівень англійської мови Intermediate (В1) або середній рівень

Рівень Intermediate (В1) — це перехідний етап між базовими знаннями та впевненим середнім рівнем. Якщо ви на ньому, то вже здатні висловлювати свої думки більш-менш вільно, розуміти не лише повсякденні теми, але й говорити про бізнес та фінанси. Звісно ж, цей рівень передбачає знання певної граматики та лексики… Саме про це ми й поговоримо далі.

news__image

Рівень англійської мови Pre-Intermediate (A2): що потрібно знати та чим він особливий

Читати

Рівень англійської мови Pre-Intermediate (A2): що потрібно знати та чим він особливий

Pre-Intermediate в англійській мові є першою сходинкою середнього рівня. Він відноситься вже до незалежного володіння мовою. Що саме передбачає Pre-Intermediate? Яку граматику та які теми прийдеться опанувати? Про це — говоримо у цій статті.