Курси англійської мови у Дніпрі (Працюємо онлайн!)

Надаємо курси Англійської мови у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України, а також у форматі онлайн навчання, які допоможуть опанувати техніку розмовної мови та письма. Ми є Сертифікованим Центром by Cambridge Exams та пропонуємо пройти ефективні курси з вивчення англійської мови, які відповідають європейським стандартам CEFR.

У школі EnglishOffice ми навчаємо англійської мови, спираючись на спеціальну навчальну методику. Вона включає велику кількість розмовних занять. Наші фахівці допоможуть вам у вивченні англійської мови, у вільному використанні знань у житті та роботі. Ми будемо раді допомогти вам, якщо ви довірите навчання професіоналам нашого Сертифікованого Центру EnglishOffice!

EnglishOffice готує до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як:

 • IELTS
 • C1 Advanced (CAE)
 • B2 First (FCE)
 • TOEFL
 • A2 Key (KET)
 • B1 Preliminary (PET)

Наша школа також консультує своїх клієнтів щодо реєстрації цих іспитів. Якщо ви готуєтеся до FCE, IELTS самостійно, ми проводимо ряд тренінгів, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішного складання IELTS, B2 First (FCE).

Школа вивчення англійської мови EnglishOffice буде курирувати вас з моменту визначення вашого рівня англійської мови та вибору програми навчання до складання іспиту. Якщо ж ви надали перевагу General English, викладачі EnglishOffice зроблять все, щоб занурити вас в атмосферу англійської культури. Курси вивчення англійської EnglishOffice - це не просто колектив фахівців, це люди, які щиро люблять те, що роблять.

Навчання в EnglishOffice може проходити як у самій школі, так і скористатися послугою корпоративної англійської з можливістю навчання на території вашої компанії. Також доступний формат онлайн вивчення англійської мови через skype або zoom.

Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з курсами англійської мови в EnglishOffice на нашому сайті. А також запрошуємо вас на безкоштовне вступне заняття для того, щоб наш методист визначив ваш рівень володіння англійською мовою, а також підібрав зручну програму, інтенсивність та графік навчання.

Успіхів у вивченні Англійської мови та до зустрічі в EnglishOffice!

 

Школа англійської мови EnglishOffice:

 • Професійні викладачі з міжнародними сертифікатами Cambridge English

 • Ефективні програми підготовки за міжнародними стандартами CEFR

 • Онлайн платформа для ефективної роботи з лексикою та граматикою

 • Підтримка, моніторинг та контроль вашого прогресу навчання методистом

Ваша мета навчання:

Англійська для роботи

БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА

Курс Бізнес англійська підійте для Вас, якщо ви використувуєте англійську або плануєте у своій работі. Зазвичай ми рекомендуємо цей курс для студентів з рівнем англійськой не ниже A1 (Elementary), а краще, навіть A2 (Pre-Intermediate) або B1(Intermediate). Після оволодіння базовою лексикою і граматикою на начальних рівнях, саме бізнес лексика по напрямку продажів, переговорів, презентацій, листування з партнерами буде Вам корисна в роботі

Здати IELTS

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Якщо ви плануєте найближчим часом вступити у ВУЗ за кордоном або переізд до іншоі краіни, то необхідною умовою ВУЗа може бути сертифікат IELTS (Academic) або IELTS (General) для еміграціі. Для початку необхідно протестувати Вас і визначити рівень мови, а потім порівняти ваш рівень з необхідним балом для вступу або документів на виізд (цей бал Вам повідомлять у ВУЗі чи посольстві). Програма Вашоі підготовки буде будуватися на Вашому начальному рівні, необхідному балі і терміну підготовки

Здати TOEFL

ПІДГОТОВКА ДО TOEFL

TOEFL iBT (Test of English as a Foreign Language internet-based test) – це міжнародний екзамен з визначення рівня англійськоі мови. Зазвичай він потрібен для вступу до ВУЗів США та Австраліі. Екзамен досить складний і готуватися до нього ми рекомендуємо з рівня не нижне B1 (Intermediate). Максимальний бал. який можна отримати на екзамені - 120 балів. З рівня B1 подготовка для успішного складання може зайняти не меньше року

Англійська для співробітників

КОРПОРАТИВНА АНГЛІЙСЬКА

Цей курс підійде Вам, якщо ви хочете займатися англійськой зі своіми колегами в рамках вашой компаніі. Заняття можливі в онлайн або в офлайн форматі, у групах чи індивідуально. Курс також обирається взалежності від цілей і рівня співробітників. Це може бути загальний курс англійськоі мови або спеціалізований (для IT спеціалістів, для юристів, менеджерів з продажу або лікарів). Перед початком курсу всі студенти проходять тестування для формування груп згідно рівня англійського

Розмовляти англійською

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ

Кінцевою метою цього курсу є підвищення вашого розмовного рівня англійськоі мови за рахунок збільшення словникового запасу, відпрацювання найуживаніших граматичних конструкцій і широкоі розмовноі практики. Бо щоб вміти говорити англійською, потрібно багато говорити англійською на уроках. Саме такому скілу як спікінг, ми приділяємо максимальну увагу на курсах для дорослих

Здати ЗНО з англійської мови

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо Ви плануєте здавати ЗНО з англійськоі мови у 11 класі, то дуже рекомендуємо до 10 класу підняти рівень мови до B1 (Intermediate), а потім протягом 1,5 роки працювати над тим, щоб досягти рівня мови B2 (Upper-Intermediate) і відпрацювати типові завдання на екзамені ЗНО. Високий рівень мови, володіння структурою екзамену, критеріями успішноі здачі та вмінням працювати у режимі обмеженного часу допоможуть Вам здати успішно цей важливий екзамен.

Здати FCE

ПІДГОТОВКА ДО FCE

B2 First (FCE) — це кембріджський іспит з англійської мови, що підтверджує рівень B2 / C1 з міжнародного мовного стандарту CEFR (Upper-Intermediate / Advanced). Одним з переваг даного іспиту є той факт, що у сертифіката немає терміну дії, тобто він безстроковий. А значить є вашою конкурентною переваг на ринку праці протягом всієї кар'єри.

КУРС АНГЛІЙСЬКОГО ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВКЛЮЧАЄ:

Курс загальної англійської мови для дорослих від EnglishOffice — це повноцінне навчання, що охоплює всі аспекти мови. Учасники отримають можливість працювати над вдосконаленням граматики, розширенням словникового запасу, покращенням Speaking skills, розвитком навичок аудіювання та вмінням працювати з текстами.

Наш курс розроблений так, щоб забезпечити студентам все необхідне для успішного володіння англійською мовою, і надається в онлайн-форматі, забезпечуючи зручний та ефективний процес навчання.

Навчання в EnglishOffice включає в себе використання нашої онлайн платформи EnglishOffice, на якій студенти зможуть активно навчатися та вдосконалювати свої навички.

Окрім цього, ми пропонуємо широкий спектр інтерактивних онлайн-ресурсів, таких як різноманітні дошки, квізи та ігри. Ці інструменти допоможуть вам навчатися з ентузіазмом, використовуючи нові технології та методи навчання. Разом з EnglishOffice, ви отримаєте можливість навчатися, вдосконалювати мову та досягати своїх мовних цілей в інтерактивному та захоплюючому середовищі.

Наш безкоштовний Телеграм канал — це додатковий ресурс для студентів нашої школи EnglishOffice.

Тут ви знайдете інформацію про актуальні конструкції, які допоможуть вам покращити вашу англійську мову та розширити свої знання: регулярні пости та відео з поясненням граматики та лексики, квізи на засвоєння матеріалу та memes від носіїв мови.

Пройдіть безкоштовне заняття

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Нам довіряють:

Навчання в
Містах України
Більше
Студентів на місяць
Більше
Занять на місяць

Про нашу школу

Ми є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів та проводить навчання дорослих та дітей з 12 років за напрямком General English відповідно до міжнародних стандартів CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages).

Заняття з англійської мови у дорослих та школярів з 12 років проходять в групах та індивідуально в нашій школі в місті Дніпро, а також онлайн (по Skype або Zoom) по всій Україні.

Більше...

Наші викладачі

advantages icon

Мають філологічну освіту і необхідну кваліфікацію

advantages icon

З досвідом і бажанням навчати

advantages icon

Мають міжнародні сертифікати з англійської мови


Каріна
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Моя суперсила — вміння знайти вихід з будь якої ситуації та знайти підхід до будь якого студенту
 • Я обрала професію викладача, бо заряджаюся завдяки своїм студентам
 • Найголовніше у роботі з людьми - бути терплячою та відкритою, а також працювати на спільний результат
 • Мій ефективний спосіб вивчити лексику - читання, детальний розбір кожного завдання та практика, практика і ще раз практика
 • Мені легко працювати з відкритими до нових знань студентами
Англійська для переговорів
Підготовка до співбесіди
Підготовка до екзамену IELTS
Підготовка до екзамену TOEFL
Практична граматика
Бізнес-англійська
Єва
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Для цікавого заняття необхідна атмосфера та взаєморозуміння викладача та учнів, прогресивні методики викладання та зацікавленість учня
 • Я обрала професію викладача, тому що цікаво ділитись власним досвідом та надихати інших, «освіта — скарб, праця — ключ до нього»
 • Для досягнення результату необхідні чіткі цілі, внутрішня мотивація та дисципліна
 • Мене надихають на роботу мої учні, з якими є звʼязок, можливість отримувати та передавати знання
 • Легко навчати студентів які прагнуть знати англійську, довіряють викладачеві та вміють надихатись і надихати 
Англійська для усунення мовного бар'єру
Англійська для подорожей
Корпоративна англійська
General English
Персональний курс
Курс просунутої англійської
Катерина
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мене надихає на роботу - коли в моїх учнів все виходить
 • В мене мати та дід викладачі, а у свій час мені не подобалось, як мене вчили в освітніх закладах і я хочу, щоб людина отримувала задоволення від занять
 • Для цікавого заняття необхідно бажання вчитись та гарний настрій-все інше буде окей
 • Для досягнення мети потрібно виконання домашнє завдання, час на засвоєння матеріалу та бажання досягти мети
 • Мені легко навчати людей, які знають, що треба докладати зусиль, щоб засвоїти метеріал
Курс ділової англійської для роботи
General English
Корпоративна англійська
Підготовка до іспитів: FCE, KET, PET
Бізнес-англійська
Англійська для переговорів
Підготовка до екзамену IELTS
Підготовка до екзамену TOEFL
Vuvu
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
I chose teaching as a profession because I love to help people, my passion to see people become better and advance in their goals is what has driven me into the teaching space
 • I usually switch up the lessons by engaging students in topics that interest them and I usually incorporate a game that is related to the topic as an ice breaker
 • I follow up and take up special interest in each student to make sure that no one gets left behind
 • I try to make learn vocabulary a fun and interactive session so that its easier for students to remember in the future. (Through things such as fill in the missing words, Match the word to the meaning, Find the opposite word etc.) 
 • Something as simple as a smile can be the reason why someone has better day, make sure you always wear yours and pay attention to the little people in the room. (the shy/ quiet student)
Курс ділової англійської для роботи
General English
Корпоративна англійська
Бізнес англійська
Англійська для переговорів
Юлія
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мені легко навчати людей, які люблять вчитися і сприймають англійську не просто, як предмет, а як окрему ланку способу життя
 • Виникло бажання показати людям, що англійську можна вивчати не так як в школі, а набагато цікавіше і з задоволенням, поступово досягаючи бажаного результату
 • Для цікавого заняття необхідні: вчитель, який всіма зусиллями прагне навчити студентів любити англійську, так як він сам. Вмотивовані студенти. Цікаві матеріали, які заохочують вчитися
 • Для досягнення результату необхідна активна робота на занятті і максимальне оточення англомовним середовищем в побуті (фільми, книжки, соціальні мережі)
 • Мене надихає на роботу усвідомлення відповідальності за результат у вивченні англійської своїх учнів
Курс ділової англійської для роботи
General English
Корпоративна англійська
Підготовка до іспитів: FCE, KET, PET
Бізнес-англійська
Англійська для переговорів
Дар'я
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Найголовніше у роботі з людьми — відчувати настрій кожного
 • Я обрала професію викладача, тому що мені подобається навчальний процесс, подобається надихати учнів на нові заняття та отримувати зворотний зв'язок у вигляді застосування цих знань на практиці
 • Для досягнення результатів я детально опрацьовую з учнями всі теми, приділяю увагу труднощам, що виникають в процесі навчання
 • Для того щоб заняття було цікавим я завжди орієнтуюсь на побажання та захоплення своїх студентів
 • Мені подобається працювати зі студентами, які готові старанно працювати, а я завжди готова їм в цьому допомогти
Англійська для подорожей
Англійська для переговорів
Англійська для початківців
General English
Бізнес англійська
Англійська для IT
Єва
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Обожнюю працювати та спілкуватись з людьми , а також ділитися своїм досвідом та знаннями та спостерігати , як учні радіють їхнім досягненням
 • Для цікавих занять необхідні інтерактивні активності , чітко побудований план уроку та звичайно інтерес та мотивація учня та викладача
 • Я віддаю свої знання та навички - а учень опрацьовує їх , ми працюємо лише в тандемі і прикладаємо зусилля з двох сторін , тоді результат буде 
 • Я надихаюсь , коли отримую чудові відгуки своїх учнів та їх рідних , коли бачу їхні неймовірні успіхи та бажання вивчати мову , та як вони ним горять 
 • Мені легко навчати людей , які мають бажання працювати разом , виконувати завдання та час від часу з якими можна посміятись та пожартувати
Курс ділової англійської для роботи
General English
Корпоративна англійська
Бізнес-англійська
Англійська для переговорів
Ірина
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Я дуже багато років вивчаю англійську мову і хочу поділитись своїми знаннями з іншими
 • Мені легко навчати людей, які мають перед собою ціль та знають чого хочуть досягти
 • Мій ефективний спосіб вивчати лексику якомога більше дивитись фільмів та серіалів в оригіналі 
 • Моя суперсила це бути підтримкою для студента та показувати йому що він може більше ніж думає
 • Я надихаюсь , коли бачу що результат студентів позитивно впливає на його життя
Курс ділової англійської для роботи
General English
Корпоративна англійська
Бізнес англійська
Англійська для переговорів
Ірина
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Вважаю, що будь-яке заняття можна зробити цікавим, головне - підібрати правильні і цікаві матеріли для відпрацювання. Тож головне для мене - слухати і чути потреби студента
 • Я обрала професію викладача тому, що я обожнюю допомагати студентам вивчити щось нове, знаю, як їх зацікавити і мотивувати. Крім того, вважаю важливим навчати саме ‚живій‘ англійській, і вчу, як примінити її у реальному житті, за допомогою різноманітних методик
 • Для досягнення успіху необхідно відкинути страх помилитися, софкусуватися на своїй меті і йти до неї
 • На роботу мене надихає кожен урок, на якому опанував нову тему та став трохи ближчий до своєї мети
 • Мені легко навчати людей, які не бояться зробити помилку, відкриті до нового та вмотивовані
Персональний курс
Англійська для подорожей
Курси англійської мови для підлітків
Англійська для початківців
General English
Англійська для усунення мовного бар'єру
Бізнес англійська
Англійська для IT
Костянтин
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мені подобається працювати з замотивованими студентами, які мають ціль для вивчення англійської мови, а також відкриті до нового
 • Викладання це те, що я вмію, і те що мені подобається
 • Для цікавого заняття необхідна часта зміна діяльності
 • Для досягнення результату необхідна самостійна робота, перегляд тих матеріалів, що дає викладач на занятті, виконання домашнього завдання та активна робота на самому занятті;
 • Мій секрет вивчення лексики це постійна практика
Персональний курс
Підготовка до екзамену TOEFL
Підготовка до іспитів: KET, PET
Підготовка до іспитів Cambridge Exams
Англійська для IT
Бізнес-англійська
Previous Next

Актуальні питання

Що значить "Сертифікований центр підготовки до Cambridge Exams"?
Дана назва означає, що наша школа англійської мови відповідаємо всім стандартам Cambridge English Language Assessment і ми маємо офіційне право готувати кандидатів для складання іспитів Cambridge English. Також, ми маємо додаткову методичну підтримку від Cambridge English Language Assessment.
Що таке Безкоштовне Вступне Заняття?
Школа англійської мови пропонує вам відвідати безкоштовне вступне заняття. Безкоштовне вступне заняття - це зустріч з методистом компанії, на якій він оцінить ваш рівень розмовної англійської, завдяки чому ми зможемо підібрати курс англійської мови в школі EnglishOffice. Він також розповість про нашу методику викладання та порекомендує вам необхідний курс навчання.
Що необхідно, щоб записатися на Безкоштовне Вступне Заняття?
Для того, щоб записатися на вступне заняття, ви можете залишити заявку на нашому сайті і менеджер з вами зв'яжеться або зателефонувати за номером +38 (067) 563 24 09
Як я можу перевірити свій рівень володіння англійською мовою?
Щоб дізнатися свій рівень володіння англійською, ви можете пройти тест у нас на сайті і записатися на безкоштовне вступне заняття з методистом для оцінки ваших Speaking skills.
Які в EnglishOffice викладачі і яку методику навчання використовують?
Наші викладачі мають вищу філологічну освіту і досвід роботи в сфері викладання. Більшість викладачів мають сертифікат про здачу міжнародного іспиту (IELTS, FCE, CAE, TOEFL). Також, викладачі регулярно проходять тренінги для підвищення кваліфікації. При навчанні використовується комунікативна методика і методика таблиць.
Де проходять заняття і як нас знайти?

Заняття в нашому офісі проходять в м. Дніпро за адресою вул. Святослава Хоробрів, 12 (Бізнес-центр "Цитадель").

Онлайн заняття проводяться по всій Україні на платформах Skype, Zoom, WebEx, Microsoft Teams.

Як я можу оплатити заняття?
Якщо ви займаєтеся в офісі, можна сплатити заняття терміналом або готівкою.
Чи отримаю я сертифікат по закінченню курсу?
Так, ви отримаєте сертифікат після закінчення курсу.
Умови отримання послуг

З умовами надання послуг ви можете ознайомитись на сторінці "Умови надання послуг"