Курси англійської мови у Дніпрі (Працюємо онлайн!)

Надаємо курси Англійської мови у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України, а також у форматі онлайн навчання, які допоможуть опанувати техніку розмовної мови та письма. Ми є Сертифікованим Центром by Cambridge Exams та пропонуємо пройти ефективні курси з вивчення англійської мови, які відповідають європейським стандартам CEFR.

У школі EnglishOffice ми навчаємо англійської мови, спираючись на спеціальну навчальну методику. Вона включає велику кількість розмовних занять. Наші фахівці допоможуть вам у вивченні англійської мови, у вільному використанні знань у житті та роботі. Ми будемо раді допомогти вам, якщо ви довірите навчання професіоналам нашого Сертифікованого Центру EnglishOffice!

EnglishOffice готує до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як:

 • IELTS
 • C1 Advanced (CAE)
 • B2 First (FCE)
 • TOEFL
 • A2 Key (KET)
 • B1 Preliminary (PET)

Наша школа також консультує своїх клієнтів щодо реєстрації цих іспитів. Якщо ви готуєтеся до FCE, IELTS самостійно, ми проводимо ряд тренінгів, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішного складання IELTS, B2 First (FCE).

Школа вивчення англійської мови EnglishOffice буде курирувати вас з моменту визначення вашого рівня англійської мови та вибору програми навчання до складання іспиту. Якщо ж ви надали перевагу General English, викладачі EnglishOffice зроблять все, щоб занурити вас в атмосферу англійської культури. Курси вивчення англійської EnglishOffice - це не просто колектив фахівців, це люди, які щиро люблять те, що роблять.

Навчання в EnglishOffice може проходити як у самій школі, так і скористатися послугою корпоративної англійської з можливістю навчання на території вашої компанії. Також доступний формат онлайн вивчення англійської мови через skype або zoom.

Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з курсами англійської мови в EnglishOffice на нашому сайті. А також запрошуємо вас на безкоштовне вступне заняття для того, щоб наш методист визначив ваш рівень володіння англійською мовою, а також підібрав зручну програму, інтенсивність та графік навчання.

Успіхів у вивченні Англійської мови та до зустрічі в EnglishOffice!

 

Школа англійської мови EnglishOffice:

 • Професійні викладачі з міжнародними сертифікатами Cambridge English

 • Ефективні програми підготовки за міжнародними стандартами CEFR

 • Онлайн платформі для ефективної роботи з лексикою та граматикою

 • Підтримка, моніторинг та контроль вашого прогресу навчання методистом

Ваша мета навчання:

Англійська для роботи

БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА

Курс Бізнес англійська підійте для Вас, якщо ви використувуєте англійську або плануєте у своій работі. Зазвичай ми рекомендуємо цей курс для студентів з рівнем англійськой не ниже A1 (Elementary), а краще, навіть A2 (Pre-Intermediate) або B1(Intermediate). Після оволодіння базовою лексикою і граматикою на начальних рівнях, саме бізнес лексика по напрямку продажів, переговорів, презентацій, листування з партнерами буде Вам корисна в роботі

Здати IELTS

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Якщо ви плануєте найближчим часом вступити у ВУЗ за кордоном або переізд до іншоі краіни, то необхідною умовою ВУЗа може бути сертифікат IELTS (Academic) або IELTS (General) для еміграціі. Для початку необхідно протестувати Вас і визначити рівень мови, а потім порівняти ваш рівень з необхідним балом для вступу або документів на виізд (цей бал Вам повідомлять у ВУЗі чи посольстві). Програма Вашоі підготовки буде будуватися на Вашому начальному рівні, необхідному балі і терміну підготовки

Здати TOEFL

ПІДГОТОВКА ДО TOEFL

TOEFL iBT (Test of English as a Foreign Language internet-based test) – це міжнародний екзамен з визначення рівня англійськоі мови. Зазвичай він потрібен для вступу до ВУЗів США та Австраліі. Екзамен досить складний і готуватися до нього ми рекомендуємо з рівня не нижне B1 (Intermediate). Максимальний бал. який можна отримати на екзамені - 120 балів. З рівня B1 подготовка для успішного складання може зайняти не меньше року

Англійська для співробітників

КОРПОРАТИВНА АНГЛІЙСЬКА

Цей курс підійде Вам, якщо ви хочете займатися англійськой зі своіми колегами в рамках вашой компаніі. Заняття можливі в онлайн або в офлайн форматі, у групах чи індивідуально. Курс також обирається взалежності від цілей і рівня співробітників. Це може бути загальний курс англійськоі мови або спеціалізований (для IT спеціалістів, для юристів, менеджерів з продажу або лікарів). Перед початком курсу всі студенти проходять тестування для формування груп згідно рівня англійського

Розмовляти англійською

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ

Кінцевою метою цього курсу є підвищення вашого розмовного рівня англійськоі мови за рахунок збільшення словникового запасу, відпрацювання найуживаніших граматичних конструкцій і широкоі розмовноі практики. Бо щоб вміти говорити англійською, потрібно багато говорити англійською на уроках. Саме такому скілу як спікінг, ми приділяємо максимальну увагу на курсах для дорослих

Здати ЗНО з англійської мови

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо Ви плануєте здавати ЗНО з англійськоі мови у 11 класі, то дуже рекомендуємо до 10 класу підняти рівень мови до B1 (Intermediate), а потім протягом 1,5 роки працювати над тим, щоб досягти рівня мови B2 (Upper-Intermediate) і відпрацювати типові завдання на екзамені ЗНО. Високий рівень мови, володіння структурою екзамену, критеріями успішноі здачі та вмінням працювати у режимі обмеженного часу допоможуть Вам здати успішно цей важливий екзамен.

Здати FCE

ПІДГОТОВКА ДО FCE

B2 First (FCE) — це кембріджський іспит з англійської мови, що підтверджує рівень B2 / C1 з міжнародного мовного стандарту CEFR (Upper-Intermediate / Advanced). Одним з переваг даного іспиту є той факт, що у сертифіката немає терміну дії, тобто він безстроковий. А значить є вашою конкурентною переваг на ринку праці протягом всієї кар'єри.

КУРС АНГЛІЙСЬКОГО ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВКЛЮЧАЄ:

Курс загальної англійської мови для дорослих від EnglishOffice — це повноцінне навчання, що охоплює всі аспекти мови. Учасники отримають можливість працювати над вдосконаленням граматики, розширенням словникового запасу, покращенням Speaking skills, розвитком навичок аудіювання та вмінням працювати з текстами.

Наш курс розроблений так, щоб забезпечити студентам все необхідне для успішного володіння англійською мовою, і надається в онлайн-форматі, забезпечуючи зручний та ефективний процес навчання.

Навчання в EnglishOffice включає в себе використання нашої онлайн платформи EnglishOffice, на якій студенти зможуть активно навчатися та вдосконалювати свої навички.

Окрім цього, ми пропонуємо широкий спектр інтерактивних онлайн-ресурсів, таких як різноманітні дошки, квізи та ігри. Ці інструменти допоможуть вам навчатися з ентузіазмом, використовуючи нові технології та методи навчання. Разом з EnglishOffice, ви отримаєте можливість навчатися, вдосконалювати мову та досягати своїх мовних цілей в інтерактивному та захоплюючому середовищі.

Наш безкоштовний Телеграм канал — це додатковий ресурс для студентів нашої школи EnglishOffice.

Тут ви знайдете інформацію про актуальні конструкції, які допоможуть вам покращити вашу англійську мову та розширити свої знання: регулярні пости та відео з поясненням граматики та лексики, квізи на засвоєння матеріалу та memes від носіїв мови.

Пройдіть безкоштовне заняття

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Нам довіряють:

Навчання в
Містах України
Більше
Студентів на місяць
Більше
Занять на місяць

Про нашу школу

Ми є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів та проводить навчання дорослих та дітей з 12 років за напрямком General English відповідно до міжнародних стандартів CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages).

Заняття з англійської мови у дорослих та школярів з 12 років проходять в групах та індивідуально в нашій школі в місті Дніпро, а також онлайн (по Skype або Zoom) по всій Україні.

Більше...

Наші викладачі

advantages icon

Мають філологічну освіту і необхідну кваліфікацію

advantages icon

З досвідом і бажанням навчати

advantages icon

Мають міжнародні сертифікати з англійської мови


Михайло
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Щоб зробити заняття цікавим необхідно інтерактивні завдання та цікавий процес подачі матеріалу
 • Обрав професію викладача, тому що подобається ділитися своїми знаннями з іншими
 • Для досягнення результатів необхідно чітко поставлена ціль та бажання
 • Мені легко навчати студентів які хочуть вивчити англійську та знають навіщо вона їм
 • Я ніколи не зупиняюся у вивченні англійської мови і можу передати це вміння своїм студентам
Спеціалізований курс з граматики
Практична граматика
Загальний розмовний курс
Англійська з нуля
Англійська для подорожей
Англійська для IT
Персональний курс
Англійська для переговорів
Богдана
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Викладання є життям мови або будь-якого знання в цілому. Кращий спосіб навчитися чомусь новому — це навчатися разом зі студентами у процесі викладання та навчання
 • Для цікавого заняття викладач має жити тим предметом, який викладає. Мова живе у практиці життя, тому важливо показувати власні знахідки з життя студентам
 • Для досягнення результату потрібно перш за все, ставити вимірювану мету та розписувати цілі. Наприклад, якщо є мета "вчитися дл себе", це невимірювана мета. Важливо скерувати себе і студента на інше: "опанувати рівень В1 за півроку", "отримати сертифікат з англійської", "прочитати Толкіна в оригіналі", "подивитися Старт Трек в оригіналі" і т. д
 • Мене надихає на роботу нові класні інструменти для навчання та викладання, розуміння того, скільки ще є всього, чого ми не знаємо, і що варто знати
 • Мені легко навчати людей, які прагнуть знайти задоволення у навчанні, свій підхід до освіти
Англійська для подорожей
General English
Загальний розмовний курс
Англійська для дітей
Бізнес-англійська
Практична граматика
Англійська для усунення мовного бар'єру
Підготовка до іспитів Cambridge Exams
Підготовка до екзамену TOEFL
Софія
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Для досягнення результату треба точно знати чого ти бажаєш та віддавати всього себе процесу
 • Я обрала професію викладача, бо люблю ділитися знаннями та досвідом з іншими людьми
 • Для цікавого зайняття треба грамотно об'єднати інтерактивні матеріали з інформацією, яка насправді буде корисною у буденному житті учня або дасть йому новий, унікальний досвід
 • На роботу мене надихають учні — бажання поділитись з ними новою інформацією та отримати від них емоційний фідбек
 • Мені легко навчати людей, які люблять спілкуватись та дізнаватись нове
Англійська для подорожей
Англійська для переговорів
Англійська для початківців
General English
Бізнес англійська
Англійська для IT
Світлана
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Для того щоб заняття було цікавим я використовую ігри в процесі навчання, тематичні відео та інші інтерактивні матеріали
 • Я обрала професію викладача, тому що захоплююсь англійською мовою та хочу навчити розмовляти на ній інших людей
 • Моя суперсила - доступно пояснити студенту матеріал, який спочатку здається складним
 • Для досягнення результатів необхідно приділяти увагу складним моментам, а також не забувати про домашнє завдання!
 • Мені подобається працювати з відкритими людьми, котрі готові йти до своєї мети
Корпоративна англійська для ділового спілкування
Практична граматика
Англійська для усунення мовного бар'єру
Англійська для переговорів
Англійська для дітей
Підготовка до співбесіди
Курси розмовної англійської по скайпу
Настя
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
На роботу мене надихають учні та фільми, серіали. Саме під час перегляду серіалів знаходжу цікаву лексику, яку вивчаю сама і тим самим прагну навчати інших
 • Ще з дитинства я любила допомагати іншим, в школі часто пояснювала однокласникам незрозумілі теми, вчителі помічали це і казали, що в мене є хист до викладання. Обираючи майбутню професію я трішки вагалсь щодо викладацької діяльності, але все вело мене до професії вчителя, тому я обрала цей шлях і не пошкодувала
 • Щоб урок був цікавим я завжди готуюсь і налаштовую себе на позитивні емоції. Головне, щоб студентам було приємно працювати з тобою, потрібно мотивувати і зацікавлювати їх, використовуючи різні інтерактивні методи, бесіди, творчі завдання
 • Щоб досягти результату - потрібно вивчення англійської зробити приємним проведенням часу, а не каторгою. Це залежить від взаємодії та взяєморозуміння між вчителем і студентом
 • Мені легко навчати людей, які знають для чого вони вивчають англійську, які ставлять перед собою цілі і готові впевнено до них йти разом з вчителем
Персональний курс
Англійська для подорожей
Курси англійської мови для підлітків
Англійська для початківців
Спеціалізований курс з граматики
General English
Англійська для усунення мовного бар'єру
Англійська для дітей
Курс базової англійської
Яна
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мені подобається бачити усміхнені лиця студенів, після того як вони зрозуміли нову граматичну тему
 • Цікаве заняття для кожного різне. Для когось це подивитись уривок з улюбленого фільму та проаналізувати його, для когось послухати нову хітову пісню та спробувати зрозуміти її на слух, а для когось це класні інтерактивні платформи із чіткими поясненнями - і це все я можу!
 • Дисципліна - ключик до успіху. Можливо дивно це усвідомлювати, але в першу чергу потрібно закласти цей базис, фундамент, а згодом з'явиться і мотивація. І мотивація, і дисципліна мають йти пліч-о-пліч, вони просто не працюють одна без одної
 • Мене надихають на роботу - зацікавленість учнів та запитання! Обожнюю дізнаватись з учнями щось нове та слухати цікаві ідеї
 • Мені легко працювати зі всіма студентами, оскільки я розумію що кожен індивідуальний та підхід можна знайти до кожної особистості. Але не забуваємо про пунктуальність та відповідальність
Англійська для подорожей
General English
Загальний розмовний курс
Англійська для дітей
Бізнес-англійська
Практична граматика
Англійська для усунення мовного бар'єру
Тамара
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мені приносить задоволення момент, коли я бачу, що люди розуміють щось, що до цього здавалось їм складним
 • Для цікавого завдання потрібно заінтересувати студента. Не просто вчити мову та її основи, а використовувати для цього теми цікаві студенту
 • Для досягнення результату необхідна зацікавленість у процесі, бо без неї не буде прогресу
 • На роботу мене надихають студенти: всі різні, цікаві, та бачити досягнення учнів
 • Мені легко навчати людей, які знають, навіщо їм потрібно вивчити нову мови та які відкриті до навчального процесу, які не бояться робити помилки
Бізнес англійська
Курс базової англійської
Англійська з нуля
Англійська для ділового листування
Job Interview
Курс просунутої англійської
Курс ділової англійської для роботи
Ділова англійська мова для бізнесу
General English
Марк
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Мене надихають нові виклики та задоволенні клієнти
 • Я вибрав професію викладача, бо мені подобається комунікувати та навчати людей
 • Для того, щоб кожен урок був цікавим- я роблю все, щоб ми досягали цілей, які поставив перед собою учень
 • Для того, щоб досягати поставлених завдань треба учню та викладачу працювати як команда
 • Мені подобається працювати з будь-якими студентам, адже кожен - унікальний
Англійська для дітей
Курс просунутої англійської
Корпоративна англійська
Персональний курс
Англійська для усунення мовного бар'єру
Підготовка до екзамену IELTS
Яна
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
Я бажаю робити щось добре для цього світу. Тож мене дуже надихає спостерігати за тим, як англійська моїх учнів стає впевненішою, а вони - щасливішими!
 • Я обрала професію викладача, бо хочу поділитися своїми знаннями, аби шлях вивчення англійської для моїх учнів був легшим, ніж мій
 • Для цікавого заняття необхідна підготовка до уроку та цікаві матеріали. А також натхнення і бути на одній хвилі
 • Для досягнення результату учню потрібно пам'ятати про його мету, для якої йому потрібна англійська, викладачу - як, зважаючи на це, допомогти йому, дати необхідні знання. Їм обом - працювати в команді
 • Мені легко навчати людей, які так само люблять англійську, як і я, і налаштовані на результат
Персональний курс
Бізнес англійська
Англійська для подорожей
Курси англійської мови для підлітків
Англійська для початківців
Спеціалізований курс з граматики
General English
Англійська для усунення мовного бар'єру
Англійська для дітей
Курс базової англійської
Аліна
Previous Next
teacher photo
Рівень:
A1
A2
B1
B2
C1
C2
quote icon
На роботу мене надихає бажання студента пізнавати щось нове, позитивне ставлення і відчутний результат
 • Обрала професію викладача, бо завжди хотіла допомагати людям вчитись чогось нового. Зі школи полюбила англійську мову
 • Для цікавого заняття необхідні: хороший настрій студента та викладача і цікаві матеріали
 • Для досягнення результату потрібно бажання, працелюбність, мотивація
 • Мені легко навчати людей, які мають чіткі цілі і готові йти до них, готові приділяти навчанню свій вільний час, мають позитивний погляд на життя та почуття гумору
Курс базової англійської
Бізнес-англійська
Англійська для ділового листування
Курси розмовної англійської по скайпу
Спеціалізований курс з граматики
Курс просунутої англійської
Англійська для дітей
Previous Next

Актуальні питання

Що значить "Сертифікований центр підготовки до Cambridge Exams"?
Дана назва означає, що наша школа англійської мови відповідаємо всім стандартам Cambridge English Language Assessment і ми маємо офіційне право готувати кандидатів для складання іспитів Cambridge English. Також, ми маємо додаткову методичну підтримку від Cambridge English Language Assessment.
Що таке Безкоштовне Вступне Заняття?
Школа англійської мови пропонує вам відвідати безкоштовне вступне заняття. Безкоштовне вступне заняття - це зустріч з методистом компанії, на якій він оцінить ваш рівень розмовної англійської, завдяки чому ми зможемо підібрати курс англійської мови в школі EnglishOffice. Він також розповість про нашу методику викладання та порекомендує вам необхідний курс навчання.
Що необхідно, щоб записатися на Безкоштовне Вступне Заняття?
Для того, щоб записатися на вступне заняття, ви можете залишити заявку на нашому сайті і менеджер з вами зв'яжеться або зателефонувати за номером +38 (067) 563 24 09
Як я можу перевірити свій рівень володіння англійською мовою?
Щоб дізнатися свій рівень володіння англійською, ви можете пройти тест у нас на сайті і записатися на безкоштовне вступне заняття з методистом для оцінки ваших Speaking skills.
Які в EnglishOffice викладачі і яку методику навчання використовують?
Наші викладачі мають вищу філологічну освіту і досвід роботи в сфері викладання. Більшість викладачів мають сертифікат про здачу міжнародного іспиту (IELTS, FCE, CAE, TOEFL). Також, викладачі регулярно проходять тренінги для підвищення кваліфікації. При навчанні використовується комунікативна методика і методика таблиць.
Де проходять заняття і як нас знайти?

Заняття в нашому офісі проходять в м. Дніпро за адресою вул. Святослава Хоробрів, 12 (Бізнес-центр "Цитадель").

Онлайн заняття проводяться по всій Україні на платформах Skype, Zoom, WebEx, Microsoft Teams.

Як я можу оплатити заняття?
Якщо ви займаєтеся в офісі, можна сплатити заняття терміналом або готівкою.
Чи отримаю я сертифікат по закінченню курсу?
Так, ви отримаєте сертифікат після закінчення курсу.
Умови отримання послуг

З умовами надання послуг ви можете ознайомитись на сторінці "Умови надання послуг"