Як покращити свою бізнес-англійську протягом року

Як покращити свою бізнес-англійську протягом року

  Зміст статті:

У світі глобалізації та високих технологій знання англійської мови, а зокрема ділової англійської, стає необхідністю для успішної кар'єри та спілкування у бізнес-середовищі. Якщо ви прагнете покращити свою бізнес-англійську протягом року, ця стаття допоможе вам знайти ефективний шлях до досягнення цієї мети.

Запрошуємо на курси бізнес англійської онлайн, де ви зможете опанувати професійну англійську з досвідченими викладачами!

Чим відрізняється ділова англійська від загальної?

Ділова англійська є виразним засобом комунікації у світі бізнесу, і вона визначається специфічними особливостями, які відрізняють її від загальної англійської мови. 
По-перше, це використання специфічної термінології, яка властива саме сфері бізнесу. Другою відмінною рисою є формальність. У діловому спілкуванні важливо дотримуватися формальних виразів та стандартів, особливо у письмовій комунікації. Наприклад, в бізнес-листах та повідомленнях використання виразів типу "Dear Mr. Smith," "Sincerely," чи "Yours faithfully" є стандартом.

Крім того, ділова англійська орієнтована на конкретні завдання і має чітку структуру. При вивченні цієї мови важливо розуміти, як побудувати ефективне бізнес-повідомлення, презентацію чи звіт.

Не останню роль відіграє міжкультурна компетентність, оскільки різні країни можуть мати власні правила та нюанси у діловій комунікації. Отже, розуміння культурних особливостей допоможе уникнути непорозумінь і сприятиме успішній співпраці в міжнародному бізнесі.

Якщо ви прагнете вивчати загальну англійську, ми запрошуємо на курси "Загальна англійська онлайн", де ви зможете опанувати усю необхідну граматику, лексику та навички для повсякденного спілкування та власного саморозвитку. 

Кому варто обрати курси ділової англійської мови?

Курси ділової англійської корисні для широкого спектру людей, починаючи від студентів та молодих професіоналів, які тільки вступають в бізнес-середовище, до досвідчених керівників та підприємців, які прагнуть покращити свої комунікативні навички. Такі курси дозволяють адаптувати вивчення до конкретних потреб та рівня володіння англійською мовою. Наші курси ділової англійської вміщають багато напрямків для різних спеціальностей, де англійська мова є необхідною для перспективної роботи.

 • Менеджери та керівники, які відповідають за команди та проекти зможуть вдосконалити навички комунікації, лідерства та управління проектами.
 • Тим, хто веде власний бізнес або працює в невеликій компанії навчання допоможе розширити коло можливих партнерів, клієнтів та збільшити шанси на успіх.
 • Людям, які здійснюють продажі, працюють у маркетингу, або взаємодіють з клієнтами, навички ефективної комунікації допоможуть підтримувати взаємовигідні відносини.
 • Розробникам, аналітикам, менеджерам проектів, які взаємодіють із замовниками та колегами, покращені навички спілкування полегшать роботу в міжнародних командaх.
 • Студентам та випускникам, хто прагне отримати конкурентну перевагу на ринку праці вивчення ділової англійської допоможе вступити на ринок праці з впевненістю та вже знати термінологію своєї галузі.

Особливості спеціалізованих курсів

Спеціалізовані курси дозволяють зануритися в конкретну галузь бізнесу. Вони надають можливість вивчати та використовувати термінологію, яка є специфічною для вашої сфери діяльності. Це ефективний спосіб не лише поліпшити загальний рівень володіння англійською, а й стати експертом у власній галузі.

Ось деякі ключові особливості, які відрізняють їх від вивчення загальної англійської:

 • Галузева специфіка

Кожен курс націлено на конкретну галузь — від IT та маркетингу до фінансів та права. Це дозволяє студентам отримати знання, точно відповідні до їхньої професійної сфери.

 • Занурення у реальні ситуації

Спеціалізовані курси активно використовують реальні сценарії і рольові гри. Це допомагає студентам вирішувати типові ситуації, з якими вони можуть стикатися у своїй роботі. Курси англійської для економістів - це спеціалізовані заняття для покращення знань, саме в галузі економічної англійської. 

 • Ефективне використання технологій

В EnglishOffice ми активно використовуємо сучасні технології для покращення процесу навчання. Інтерактивні онлайн-платформи, різноманітні ресурси та інтерактивні вправи роблять навчальний процес більш цікавим. 

Як обирати курси з бізнес-англійської?

Вибір курсу з бізнес-англійської — це ключовий крок у покращенні своєї професійної комунікації. Щоб обрати найбільш підходящий варіант, слід звертати увагу на кілька важливих моментів:

 • Ваш поточний рівень: Оцініть свій рівень володіння англійською. Краще обирати курс, який відповідає вашому рівню — від початківця до продвинутого. Якщо ви зовсім ніколи не вчили англійську, то вивчати одразу бізнес курс буде дуже складно і краще спочатку напрацювати певну базу
 • Спеціалізація: Визначте ваші потреби: чи вам потрібна звичайна ділова мова чи курс за вашим профілем роботи. Оберіть курс, який спеціалізується на тій галузі, де ви працюєте. Це забезпечить зосереджений навчальний матеріал, адаптований до вашого професійного оточення.
 • Методи навчання: Проаналізуйте, які методи навчання вам підходять. Якщо ви візуальний тип, обирайте курси та викладачів, що активно використовують з відео та графічний матеріал. Якщо ви вчитеся краще взаємодіючи, обирайте курси з активними завданнями та дискусіями.
 • Відгуки та рейтинг: Звертайте увагу на відгуки студентів та рейтинги школи. Це дозволить зрозуміти, наскільки ефективне буде навчання

Обираючи курси з бізнес-англійської, керуйтеся особистими потребами та вимогами вашої професійної сфери, щоб максимально використати отримані знання в робочому оточенні. Англійська для IT онлайн чудово підійде для всіх спеціалістів у галузі IT, щоб отримати найкращий оффер у майбутньому!

Поради для вивчення ділової англійської

 • Порада №1 Використовуй технології

Завдяки постійному розвитку технологій, вивчення англійської стає більш гнучким та інтерактивним. Мобільні додатки пропонують інтерактивні вправи, онлайн-платформи допомагають покращити різноманітні навички, використання автентичних відео та аудіо допомагає копнути в реальні приклади сучасної англійської мови в абсолютно різних ситуаціях. Усі ці ресурси допомагають створити індивідуальний підхід до вивчення англійської та підтримують стабільний прогрес, враховуючи ваш особистий темп.

 • Порада №2 Бізнес-форуми та нетворкінг

Це неоціненний ресурс для вдосконалення бізнес-англійської. Подібні сайти дозволяють вам спілкуватися з фахівцями з усього світу та обмінюватися ідеями. Участь у дискусіях на форумах сприяє вивченню специфічної лексики та фраз, що використовуються в різних галузях бізнесу, а ще, неодмінно познайомить вас із популярними абревіатурами та сленгом. Ви отримаєте можливість висловлювати свої думки англійською мовою, працюючи над навичками обговорення та аргументації. 

Онлайн курси англійської для маркетологів будуть корисними для спеціалістів з цієї галузі, щоб не відставати від всесвітніх трендів та отримувати посади у найкращих компаніях з усього світу.

 • Порада №3 Розширте словниковий запас за допомогою книг та аудіо матеріалів

Читання книг та слухання аудіоматеріалів - важливий ресурс для покращення вашої бізнес-англійської. Книги дозволяють вам зануритися в специфіку галузі, поглибити знання про фахові терміни та отримати унікальний погляд на аспекти бізнесу. Обирайте те, що цікавить вас - це може бути як професійна, так і художня література.
Аудіокниги та аудіоматеріали - це чудовий спосіб покращити навички розуміння на слух та вивчення правильної вимови. Слухайте улюблені пісні, дивіться інтервʼю успішних людей, професіоналів чи ваших улюблених артистів. Це допоможе не тільки покращити ваші навички, але і підвищити вашу залученість у вивчення англійської мови.

 • Порада №4 Практика в мовному середовищі

Оточити себе англійською можна декількома способами:

 • Розмовні клуби та онлайн-спільноти
 • Корпоративні тренінги та семінари: Багато компаній надають можливість пройти тренінги або взяти участь в семінарах англійською мовою.
 • Стажування та робочі проєкти: Якщо у вас є можливість взяти участь в стажуванні або робочих проєктах в англомовному оточенні, це буде ідеальним способом отримати практичний досвід і вдосконалити свої комунікативні скіли

Якщо ж таких можливостей немає або за інших причин ви не маєте змоги виділяти на них час - є вихід. Оточіть себе англійською вдома та на роботі - налаштуйте ваші гаджети англійською, ведіть внутрішні діалоги, моделюйте можливі ситуації англійською.

Порада №5 звісно, заняття та курси

Розпочніть із визначення вашого рівня та оберіть курс, який вам підходять. Наразі, вибір дуже широкий: ви можете займатись індивідуально чи в групі, вивчати загальну англійську або бізнес, чи обрати спеціалізований курс по вашій професійній галузі

На заняттях в EnglishOffice ви обʼєднаєте в собі всі перераховані раніше поради, адже ми: 

 • маємо онлайн платформу, на якій зберігаються всі матеріали, приходять домашні завдання, а студенти у вільний час тренують лексику та граматику
 • наші викладачі використовують сучасний комунікативний підхід, тож ви будете застосовувати ваші знання у розмові, розігрувати ситуації із реального життя
 • ми використовуємо вдосталь аудіо та відео контенту для опрацювання певних навичок, а викладачі доповнюють підручники курсу автентичними матеріалами, щоб завжди бути up-to-date
 • ну і звісно, автоматично ми маєте практику в мовному середовище, оскільки ми намагємось по максимуму занурити вас в англомовне середовище

Пам'ятайте, що постійна практика та використання англійської мови у реальних ситуаціях допоможуть вам не лише покращити бізнес-англійську, а й досягти вражаючих результатів протягом короткого часу. Успіху вам у навчанні!
 

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Курси англійської для програмістів та IT фахівців

Читати

Курси англійської для програмістів та IT фахівців

Англійська мова стала необхідністю для успішної кар'єри в сфері ІТ. Програмісти та ІТ фахівці повинні не лише ефективно володіти технічною мовою коду, але й бути здатними взаємодіяти з міжнародними колегами та клієнтами. В даній статті ми розглянемо найбільш корисну інформацію щодо курсів англійської для фахівців ІТ сфери та як вони можуть підвищити вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

news__image

Англійська для сфери IT: особливості використання слів з різним значенням

Читати

Англійська для сфери IT: особливості використання слів з різним значенням

У світі технологій, де існує не лише мова програмування, а й щоденне обговорення проєктів, англійська стає невід'ємною частиною життя IT-фахівців. Тепер, для успішної кар'єри в IT необхідні не лише hard skills - вміння програмувати та інші технічні задачі, але і вміння ефективно спілкуватися англійською.

news__image

Як вивчати ділову англійську мову?

Читати

Як вивчати ділову англійську мову?

Шукаєте мотивацію для вивчення ділової англійської мови? Думаєте, що ділова англійська — нудна та формальна? З мотивацією все зрозуміло. Звичайно, знання англійської мови може відкрити двері до нових можливостей у різних галузях.