Компанія Інтерпайп та EnglishOffice запустили проект з навчання дітей співробітників підприємства англійської мови

Компанія Інтерпайп та EnglishOffice запустили проект з навчання дітей співробітників підприємства англійської мови

    Зміст статті:

Продовжується наша співпраця з компанією Інтерпайп в рамках напрямку "корпоративна англійська" і ми ділимося хорошими новинами. З лютого 2017 року Інтерпайп спільно з компанією EnglishOffice запустили проект навчання дітей співробітників підприємства англійської мови.
Цікавий та важливий проект, який дозволить дітям співробітників вивчити чи підвищити існуючий рівень англійської.

Загалом у цьому проекті бере участь 250 дітей, яких наші методисти протестували, визначили поточний рівень підготовки та розділили на групи за віком – 6-7, 8-10, 11-13 та 14-16 років.Кожна група складається з 8-10 дітей, що дозволяє організувати ефективне навчання. Онлайн курси англійської для дітей відбуваються двічі на тиждень. Наші методисти розробили спеціальні програми з урахуванням вікових особливостей кожної групи дітей. Ми використовуємо методику таблиць для системної подачі граматики, а також підручники зарубіжних видань для розвитку розмовних навичок, аудіювання та розширення словникового запасу. Заняття проходять в інтерактивній формі із застосуванням ігрових методик для практики та закріплення матеріалу.
Завдання викладачів EnglishOffice – зацікавити дітей та прищепити їм любов до англійської!

Діти, які пройшли відбір та тепер займаються, дуже мотивовані. Коли наші методисти питали у дітей, чому вони хочуть вивчати англійську мову, всі замислювалися і відповідали дуже «по дорослому»: хтось хоче знати англійську, щоб вільно подорожувати світом, комусь вона буде потрібна для майбутньої професії, щоб спілкуватися з іноземцями хтось хоче в майбутньому будувати кар'єру за кордоном.

Ми впевнені, що знання, які діти співробітників Інтерпайп отримують сьогодні на заняттях англійської мови, допоможуть їм у подальшому житті. Бажаємо дітям невичерпної енергії, нових можливостей та досягнень!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

English battle в компанії INTERPIPE

Читати

English battle в компанії INTERPIPE

Наш корпоративний клієнт з англійської мови Interpipe організували цікавий захід English battle.

news__image

EnglishOffice продовжує співпрацю з компанією PFSOFT

Читати

EnglishOffice продовжує співпрацю з компанією PFSOFT

EnglishOffice продовжує співпрацю з компанією PFSOFT. Ми дуже раді повернути наші корпоративні клієнти. Бажаємо хлопцям успіху у вивченні англійської мови та підкорення професійних вершин.

news__image

Поспішаємо поділитися новиною про нашого нового корпоративного клієнта!

Читати

Поспішаємо поділитися новиною про нашого нового корпоративного клієнта!

Один із найбільших поліграфічних комплексів Дніпропетровська та всієї Центральної України – ТОВ "Весна-Принт" розпочав активне вивчення англійської мови. Бажаємо двом групам Elementary неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!