Поспішаємо поділитися новиною про нашого нового корпоративного клієнта!

Поспішаємо поділитися новиною про нашого нового корпоративного клієнта!

    Зміст статті:

Один із найбільших поліграфічних комплексів Дніпропетровська та всієї Центральної України – ТОВ "Весна-Принт" розпочав активне вивчення англійської мови за напрямком "корпоративна англійська онлайн". Бажаємо двом групам Elementary неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

ТОВ «Медком МП Україна»

Читати

ТОВ «Медком МП Україна»

ТОВ «Мідком МП Україна» є безумовним лідером на ринку виробів медичного призначення. У прайс-листі компанії налічується понад 700 товарних позицій. Вона знаходиться у постійному процесі контролю за якістю, вибирає найкращих виробників, розширює асортимент та розвиває власну мережу збуту. І куди ж тут без англійської? Саме тому хлопці звернулися до EnglishOffice! У чому ми, безперечно, їм постаралися допомогти! Щиро вітаємо з успішним закінченням курсу Starter! Бажаємо подальшого кар'єрного зростання та прагнення до вдосконалення вивчення англійської мови!

news__image

Latest News співпрацю з великою тютюновою компанією JTI

Читати

Latest News співпрацю з великою тютюновою компанією JTI

EnglishOffice продовжує плідну співпрацю з великою тютюновою компанією JTI, співробітники якої успішно перейшли на наступний рівень вивчення англійської мови. Навіщо JTI англійська? Japan Tobacco International (JTI) - міжнародна тютюнова компанія, продукція якої продається практично в усьому світі. Три top selling brands компанії - Camel, Winston та Mild Seven. Офіси компанії розташовані у 95 країнах, де працюють представники понад ста різних національностей. Саме тому українські співробітники так мотивовані у вивченні англійської мови!

news__image

Корпоративна англійська у Дніпропетровську!

Читати

Корпоративна англійська у Дніпропетровську!

З радістю хочемо представити Вам нового клієнта корпорацію S.I.GROUP – це найбільше національне об'єднання торгово-виробничих підприємств, які здійснюють свою діяльність на ринку України та в країнах Східної Європи в різних напрямках бізнесу: виробництво снеків, товарів народного споживання та целюлозно-паперової продукції. Група займається комплексною програмою, включаючи розмовну практику + вивчення мови з допомогою таблиць. Хочемо побажати новій групі досягти бажаного результату та ніколи не зупинятися на шляху до поставленої мети.