Активна команда «Еліксир» вивчає англійську разом із EnglishOffice!

Активна команда «Еліксир» вивчає англійську разом із EnglishOffice!

    Зміст статті:

Армія цілеспрямованих, енергійних та амбітних студентів, які бажають вивчати англійську мову, поповнюється. Активна команда «Еліксир» (виробник лікувально-профілактичної косметики) приєдналася до цього. Ми бажаємо досягти поставлених цілей у вивченні англійської та, звичайно ж, грандіозних успіхів!
Успіхів!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Навчальний тренінг англійською мовою!

Читати

Навчальний тренінг англійською мовою!

Викладачі компанії EnglishOffice провели цікавий виїзний захід для співробітників корпорації S.I.Group. Дводенний навчальний тренінг англійською мовою був проведений за методикою занурення і включав теми з Sales, Finance, HR Management, Marketing. Дякуємо всім учасникам за гарний настрій та прагнення до вивчення англійської мови!

Новий клієнт: ДТЕК Придніпровська ТЕС!

Читати

Новий клієнт: ДТЕК Придніпровська ТЕС!

Раді повідомити вам, що до нас приєдналася відома компанія - ДТЕК Придніпровська ТЕС. Співробітники компанії проходять інтенсивний курс вивчення англійської мови. Ми рекомендуємо цей курс тим, хто хоче пройти повний курс вивчення англійської мови за короткий період часу, комбінуючи граматику та розмовну англійську. Ми допоможемо вам підготуватися до ділового спілкування англійською у стислі терміни! Поспішайте замовити курси англійської мови в Дніпропетровську!

May Holidays! З 1 по 6

Читати

May Holidays! З 1 по 6

Шановні клієнти! З 1 по 6 травня компанія EnglishOffice буде на канікулах. Ми хочемо побажати всім гарного відпочинку та весняно-літнього настрою :) Чекаємо на вас 7 травня!