Новий клієнт: ДТЕК Придніпровська ТЕС!

Новий клієнт: ДТЕК Придніпровська ТЕС!

    Зміст статті:

Раді повідомити вам, що до нас приєдналася відома компанія - ДТЕК Придніпровська ТЕС. Співробітники компанії проходять інтенсивний курс вивчення англійської мови.
Ми рекомендуємо цей курс тим, хто хоче пройти повний курс вивчення англійської мови за короткий період часу, комбінуючи граматику та розмовну англійську.
Ми допоможемо вам підготуватися до ділового спілкування англійською у стислі терміни!
Поспішайте замовити курси англійської мови в Дніпропетровську!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

May Holidays! З 1 по 6

Читати

May Holidays! З 1 по 6

Шановні клієнти! З 1 по 6 травня компанія EnglishOffice буде на канікулах. Ми хочемо побажати всім гарного відпочинку та весняно-літнього настрою :) Чекаємо на вас 7 травня!

Вітаємо із 8 березня!

Читати

Вітаємо із 8 березня!

Компанія EnglishOffice вітає всіх жінок із святом 8 березня. Милі жінки, будьте завжди прекрасні, кохані та щасливі!

Повне занурення в англійську? Чи готові?

Читати

Повне занурення в англійську? Чи готові?

Поринаємо! Ми раді вітати ще одних наших нових клієнтів! Компанія «Підводспецбуд» – українська компанія, що працює на ринку професійного водолазного сервісу з 1993 року. Співробітники компанії – кваліфіковані спеціалісти з усієї України. Для того, щоб стати найкращими в галузі, їм надаються широкі можливості професійного зростання та участь у програмах підвищення кваліфікації, а з недавнього часу також корпоративне навчання англійської мови. Навчання з компанією EnglishOffice дасть можливість співробітникам компанії «Підводспецбуд» працювати з документацією англійською мовою, а на міжнародних платформах виконувати свою роботу як завжди якісно та без будь-якого мовного бар'єру:) Успіхів нашим новим студентам! Good luck!