Повне занурення в англійську? Чи готові?

Повне занурення в англійську? Чи готові?

    Зміст статті:

Поринаємо!

Ми раді вітати ще одних наших нових клієнтів!

Компанія «Підводспецбуд» – українська компанія, що працює на ринку професійного водолазного сервісу з 1993 року.

Співробітники компанії – кваліфіковані спеціалісти з усієї України. Для того, щоб стати найкращими в галузі, їм надаються широкі можливості професійного зростання та участь у програмах підвищення кваліфікації, а з недавнього часу також корпоративне навчання англійської мови.

Навчання з компанією EnglishOffice дасть можливість співробітникам компанії «Підводспецбуд» працювати з документацією англійською мовою, а на міжнародних платформах виконувати свою роботу як завжди якісно та без будь-якого мовного бар'єру:)

Успіхів нашим новим студентам!

Good luck!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Освіта за кордоном!

Читати

Освіта за кордоном!

Співробітники «EnglishOffice» взяли участь у виставці «Освіта за кордоном» Пропонуємо переглянути фоторепортаж із виставки «Освіта за кордоном», яка проходила 24 січня у «Гранд Готель Україна». На виставці ми скористалися нагодою поспілкуватися з представниками мовних курсів з таких країн як Канада, Австралія, Нова Зеландія, Мальти, США, Швейцарія та, звичайно, Англія. Обговорили особливості мовної підготовки майбутніх студентів міжнародних університетів та поспілкувалися з представниками офіційного центру з прийому іспиту IELTS у Києві. Якщо ви плануєте навчання за кордоном, приходьте до нас в офіс і досвідчені викладачі проконсультують та підготують вас до складання одного з іспитів – TOEFL або IELTS, необхідних для зарахування до ВНЗ світу. Необхідний мінімум для більшості університетів наступний: Toefl – 80 та IELTS – 6,5. Телефонуйте та консультуйтеся за телефоном 067-563-24-09.

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

Читати

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

2 лютого відбудеться безкоштовне заняття із носієм мови. Тема обговорення: Making Deals Запрошуємо наших корпоративних клієнтів із груп Intermediate, Upper-intermediate та Advanced. А 3 лютого ми проводимо заняття для початківців, а саме для рівнів Starter-Elementary разом із російськомовним викладачем. Тема: Effective Listening. Заняття проводяться в офісі Гагаріна. Запис у менеджера за телефоном 067-563-24-09 або у вашого викладача. Розклад майбутніх занять та теми обговорень можна переглянути на наших сторінках у соціальних мережах.

Підсумки конкурсу!

Читати

Підсумки конкурсу!

У грудні 2012 року в компанії «Аукро» пройшов конкурс на кращу відвідуваність серед груп, які займаються корпоративною англійською. Отже, за результатами конкурсу виграв гурт Elementary, викладач Коваль Тетяна. Учні були винагороджені солодким призом та бадьорим настроєм :) Приходьте на заняття і результат не забариться!