Підсумки конкурсу!

Підсумки конкурсу!

    Зміст статті:

У грудні 2012 року в компанії «Аукро» пройшов конкурс на кращу відвідуваність серед груп, які займаються корпоративною англійською.
Отже, за результатами конкурсу виграв гурт Elementary, викладач Коваль Тетяна.
Учні були винагороджені солодким призом та бадьорим настроєм :)

Приходьте на заняття і результат не забариться!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

З новим роком і Різдвом!

Читати

З новим роком і Різдвом!

Компанія EnglishOffice вітає всіх своїх клієнтів з Новим Роком та Різдвом! Нехай 2013 подарує вам цікаві можливості, новий досвід і успіх (а для цього неодмінно починайте ваш день з посмішки та гарного настрою ;)) Пропонуємо вам подивитись оригінальне відео-вітання від нашої компанії :)

У Новий Рік із новими можливостями?

Читати

У Новий Рік із новими можливостями?

Так! Динамічні компанії завжди прагнуть розширення своїх можливостей. Пропонуємо вашій увазі компанію JTI (Japan Tobacco International) – провідного виробника тютюнових виробів у світі. Для своїх співробітників дніпропетровське представництво JTI організувало корпоративне навчання англійської мови. Навчання з компанією EnglishOffice надасть можливість співробітникам компанії JTI працювати з документацією англійською мовою та спілкуватися з представниками інших країн. Ми раді вітати активних та цілеспрямованих студентів на наших заняттях!

Ще більше перспектив для наших клієнтів!

Читати

Ще більше перспектив для наших клієнтів!

Вы хотели бы нанять сотрудника с отличными навыками английского, но не уверены, что он действительно ими владеет? Или у Вас нет времени, чтобы качественно это проверить? Не отчаивайтесь! Персональный менеджер компании «EnglishOffice» протестирует знания английского языка потенциального сотрудника и предоставит Вам необходимые данные. За более детальной информацией обращайтесь к менеджеру компании «EnglishOffice» по телефонам: (067) 563 24 09 или (056) 373 30 48