З новим роком і Різдвом!

    Зміст статті:

Компанія EnglishOffice вітає всіх своїх клієнтів з Новим Роком та Різдвом!
Нехай 2013 подарує вам цікаві можливості, новий досвід і успіх (а для цього неодмінно починайте ваш день з посмішки та гарного настрою ;))
  Пропонуємо вам подивитись оригінальне відео-вітання від нашої компанії :)

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

У Новий Рік із новими можливостями?

Читати

У Новий Рік із новими можливостями?

Так! Динамічні компанії завжди прагнуть розширення своїх можливостей. Пропонуємо вашій увазі компанію JTI (Japan Tobacco International) – провідного виробника тютюнових виробів у світі. Для своїх співробітників дніпропетровське представництво JTI організувало корпоративне навчання англійської мови. Навчання з компанією EnglishOffice надасть можливість співробітникам компанії JTI працювати з документацією англійською мовою та спілкуватися з представниками інших країн. Ми раді вітати активних та цілеспрямованих студентів на наших заняттях!

Ще більше перспектив для наших клієнтів!

Читати

Ще більше перспектив для наших клієнтів!

Вы хотели бы нанять сотрудника с отличными навыками английского, но не уверены, что он действительно ими владеет? Или у Вас нет времени, чтобы качественно это проверить? Не отчаивайтесь! Персональный менеджер компании «EnglishOffice» протестирует знания английского языка потенциального сотрудника и предоставит Вам необходимые данные. За более детальной информацией обращайтесь к менеджеру компании «EnglishOffice» по телефонам: (067) 563 24 09 или (056) 373 30 48

У Новий рік із Корпоративною англійською!

Читати

У Новий рік із Корпоративною англійською!

Напередодні Нового року багато компаній формують свій бюджет наступного року. Ми вдячні своїм клієнтам, які залишаються з нами та наступного року, а також запрошуємо нові компанії до співпраці. Співробітники «EnglishOffice» завжди готові навчити персонал Вашої компанії та стати надійною опорою у комплексному обслуговуванні з англійської мови. Ознайомитись з перевагами «EnglishOffice» Ви зможете у розділі «Корпоративна англійська».