У Новий рік із Корпоративною англійською!

У Новий рік із Корпоративною англійською!

    Зміст статті:

Напередодні Нового року багато компаній формують свій бюджет наступного року.
Ми вдячні своїм клієнтам, які залишаються з нами та наступного року, а також запрошуємо нові компанії до співпраці.
Співробітники «EnglishOffice» завжди готові навчити персонал Вашої компанії та стати надійною опорою у комплексному обслуговуванні з англійської мови.
Ознайомитись з перевагами «EnglishOffice» Ви зможете у розділі «Корпоративна англійська».
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Бонусні заняття з носіями англійської мови

Читати

Бонусні заняття з носіями англійської мови

Запрошуємо клієнтів EnglishOffice на розмовні заняття з носіями англійської мови! Заняття проходять за методом кейсів, який дозволяє студентам повністю поринути в англомовне середовище та стати активним учасником дискусій. Тема найближчого заняття "Customer Support" Слідкуйте за оновленнями наших сторінок у соціальних мережах.

Ділимося з Вами приємною новиною!

Читати

Ділимося з Вами приємною новиною!

Хлопці з компанії "Київстар" відновили заняття, і тепер ми знову можемо спостерігати за їхніми успіхами та досягненнями. Хлопці дуже цілеспрямовані та позитивні. Подолавши базовий рівень англійської, вони знову вийшли на стартову пряму і готові освоювати наступний рівень :) Побажаємо хлопцям успіхів та досягнення поставлених цілей у вивченні англійської!

II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

Читати

II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

19 вересня компанія «EnglishOffice» відвідала ІІ Регіональну HR Конференцію, що відбулася у Дніпропетровську. Ця чудова подія відбулася не просто 19 вересня, а саме у професійне свято HR-фахівців. Конференцію проводила компанія HeadHunter Ukraine, яка зібрала провідних спеціалістів HR Дніпропетровської області. У рамках конференції ми зустрілися зі своїми клієнтами, поспілкувалися з HR-фахівцями провідних компаній Дніпропетровська та познайомились із доповідями на тему "Формування іміджу компанії, як відповідального роботодавця". Звичайно, не обійшлося і без приємних сюрпризів та подарунків від партнерів конференції :). А на завершення зустрічі компанія Ancor пригостила всіх величезним святковим тортом. Дякуємо компанії HeadHunter Ukraine за чудове свято та чекаємо нових цікавих заходів у Дніпропетровську!