II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

    Зміст статті:

19 вересня компанія «EnglishOffice» відвідала ІІ Регіональну HR Конференцію, що відбулася у Дніпропетровську. Ця чудова подія відбулася не просто 19 вересня, а саме у професійне свято HR-фахівців.
Конференцію проводила компанія HeadHunter Ukraine, яка зібрала провідних спеціалістів HR Дніпропетровської області.
У рамках конференції ми зустрілися зі своїми клієнтами, поспілкувалися з HR-фахівцями провідних компаній Дніпропетровська та познайомились із доповідями на тему "Формування іміджу компанії, як відповідального роботодавця".
Звичайно, не обійшлося і без приємних сюрпризів та подарунків від партнерів конференції :). А на завершення зустрічі компанія Ancor пригостила всіх величезним святковим тортом.

Дякуємо компанії HeadHunter Ukraine за чудове свято та чекаємо нових цікавих заходів у Дніпропетровську!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

А ви вже з нами?

Читати

А ви вже з нами?

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах та ви знайдете цікаві новини про вивчення англійської мови, підготовку до міжнародних іспитів IELTS та TOEFL у Дніпропетровську. Також ми розміщуємо цікаві статті на різні бізнес-теми, аудіо та відеоматеріали англійською мовою. І що важливо, ви зможете значно розширити свій словниковий запас. Ми підбираємо найактуальнішу інформацію про світ бізнесу для тих, хто любить проводити час з користю та філіжанкою кави. :) Не соромтеся ставити запитання та коментувати, пишіть про те, що вам цікаво. Завжди раді новим передплатникам!

Ми раді уявити вам нове ім'я!

Читати

Ми раді уявити вам нове ім'я!

«EnglishOffice» - це компанія, яка виросла на базі корпоративного напряму «EnglisHouse» та з 1 липня 2012 року розвивається як окремий бренд, пропонуючи послуги - корпоративного навчання у Дніпропетровську, - вивчення бізнес англійської, - професійних перекладів (письмовий та усний переклад, терміновий переклад документів), - готує клієнтів до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE у Дніпропетровську.

news__image

Як користуватися перекладачем англійської мови?

Читати

Як користуватися перекладачем англійської мови?

Сучасні технології зробили переклад з однієї мови на іншу швидким та доступним для всіх. Перекладачі англійської мови стали незамінним інструментом для студентів, професіоналів і всіх, хто бажає розширити свої мовні знання. Проте, як завжди, є певні нюанси, які треба знайти…