Бонусні заняття з носіями англійської мови

Бонусні заняття з носіями англійської мови

    Зміст статті:

Запрошуємо клієнтів EnglishOffice на розмовні заняття з носіями англійської мови!

Заняття проходять за методом кейсів, який дозволяє студентам повністю поринути в англомовне середовище та стати активним учасником дискусій.
Тема найближчого заняття "Customer Support"

Слідкуйте за оновленнями наших сторінок у соціальних мережах.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Ділимося з Вами приємною новиною!

Читати

Ділимося з Вами приємною новиною!

Хлопці з компанії "Київстар" відновили заняття, і тепер ми знову можемо спостерігати за їхніми успіхами та досягненнями. Хлопці дуже цілеспрямовані та позитивні. Подолавши базовий рівень англійської, вони знову вийшли на стартову пряму і готові освоювати наступний рівень :) Побажаємо хлопцям успіхів та досягнення поставлених цілей у вивченні англійської!

II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

Читати

II Регіональна HR Конференція у Дніпропетровську

19 вересня компанія «EnglishOffice» відвідала ІІ Регіональну HR Конференцію, що відбулася у Дніпропетровську. Ця чудова подія відбулася не просто 19 вересня, а саме у професійне свято HR-фахівців. Конференцію проводила компанія HeadHunter Ukraine, яка зібрала провідних спеціалістів HR Дніпропетровської області. У рамках конференції ми зустрілися зі своїми клієнтами, поспілкувалися з HR-фахівцями провідних компаній Дніпропетровська та познайомились із доповідями на тему "Формування іміджу компанії, як відповідального роботодавця". Звичайно, не обійшлося і без приємних сюрпризів та подарунків від партнерів конференції :). А на завершення зустрічі компанія Ancor пригостила всіх величезним святковим тортом. Дякуємо компанії HeadHunter Ukraine за чудове свято та чекаємо нових цікавих заходів у Дніпропетровську!

А ви вже з нами?

Читати

А ви вже з нами?

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах та ви знайдете цікаві новини про вивчення англійської мови, підготовку до міжнародних іспитів IELTS та TOEFL у Дніпропетровську. Також ми розміщуємо цікаві статті на різні бізнес-теми, аудіо та відеоматеріали англійською мовою. І що важливо, ви зможете значно розширити свій словниковий запас. Ми підбираємо найактуальнішу інформацію про світ бізнесу для тих, хто любить проводити час з користю та філіжанкою кави. :) Не соромтеся ставити запитання та коментувати, пишіть про те, що вам цікаво. Завжди раді новим передплатникам!