Ще більше перспектив для наших клієнтів!

    Зміст статті:

Вы хотели бы нанять сотрудника с отличными навыками английского, но не уверены, что он действительно ими владеет? Или у Вас нет времени, чтобы качественно это проверить? 
Не отчаивайтесь! 
Персональный менеджер компании «EnglishOffice» протестирует знания английского языка потенциального сотрудника и предоставит Вам необходимые данные. 

За более детальной информацией обращайтесь к менеджеру компании «EnglishOffice» по телефонам: (067) 563 24 09 или (056) 373 30 48

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

У Новий рік із Корпоративною англійською!

Читати

У Новий рік із Корпоративною англійською!

Напередодні Нового року багато компаній формують свій бюджет наступного року. Ми вдячні своїм клієнтам, які залишаються з нами та наступного року, а також запрошуємо нові компанії до співпраці. Співробітники «EnglishOffice» завжди готові навчити персонал Вашої компанії та стати надійною опорою у комплексному обслуговуванні з англійської мови. Ознайомитись з перевагами «EnglishOffice» Ви зможете у розділі «Корпоративна англійська».

Бонусні заняття з носіями англійської мови

Читати

Бонусні заняття з носіями англійської мови

Запрошуємо клієнтів EnglishOffice на розмовні заняття з носіями англійської мови! Заняття проходять за методом кейсів, який дозволяє студентам повністю поринути в англомовне середовище та стати активним учасником дискусій. Тема найближчого заняття "Customer Support" Слідкуйте за оновленнями наших сторінок у соціальних мережах.

Ділимося з Вами приємною новиною!

Читати

Ділимося з Вами приємною новиною!

Хлопці з компанії "Київстар" відновили заняття, і тепер ми знову можемо спостерігати за їхніми успіхами та досягненнями. Хлопці дуже цілеспрямовані та позитивні. Подолавши базовий рівень англійської, вони знову вийшли на стартову пряму і готові освоювати наступний рівень :) Побажаємо хлопцям успіхів та досягнення поставлених цілей у вивченні англійської!