Освіта за кордоном!

Освіта за кордоном!

    Зміст статті:

Співробітники «EnglishOffice» взяли участь у виставці «Освіта за кордоном»
Пропонуємо переглянути фоторепортаж із виставки «Освіта за кордоном», яка проходила 24 січня у «Гранд Готель Україна».
На виставці ми скористалися нагодою поспілкуватися з представниками мовних курсів з таких країн як Канада, Австралія, Нова Зеландія, Мальти, США, Швейцарія та, звичайно, Англія. Обговорили особливості мовної підготовки майбутніх студентів міжнародних університетів та поспілкувалися з представниками офіційного центру з прийому іспиту IELTS у Києві.
Якщо ви плануєте навчання за кордоном, приходьте до нас в офіс і досвідчені викладачі проконсультують та підготують вас до складання одного з іспитів – TOEFL або IELTS, необхідних для зарахування до ВНЗ світу.
Необхідний мінімум для більшості університетів наступний:
Toefl – 80 та IELTS – 6,5.
Телефонуйте та консультуйтеся за телефоном 067-563-24-09.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

Читати

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

2 лютого відбудеться безкоштовне заняття із носієм мови. Тема обговорення: Making Deals Запрошуємо наших корпоративних клієнтів із груп Intermediate, Upper-intermediate та Advanced. А 3 лютого ми проводимо заняття для початківців, а саме для рівнів Starter-Elementary разом із російськомовним викладачем. Тема: Effective Listening. Заняття проводяться в офісі Гагаріна. Запис у менеджера за телефоном 067-563-24-09 або у вашого викладача. Розклад майбутніх занять та теми обговорень можна переглянути на наших сторінках у соціальних мережах.

Підсумки конкурсу!

Читати

Підсумки конкурсу!

У грудні 2012 року в компанії «Аукро» пройшов конкурс на кращу відвідуваність серед груп, які займаються корпоративною англійською. Отже, за результатами конкурсу виграв гурт Elementary, викладач Коваль Тетяна. Учні були винагороджені солодким призом та бадьорим настроєм :) Приходьте на заняття і результат не забариться!

З новим роком і Різдвом!

Читати

З новим роком і Різдвом!

Компанія EnglishOffice вітає всіх своїх клієнтів з Новим Роком та Різдвом! Нехай 2013 подарує вам цікаві можливості, новий досвід і успіх (а для цього неодмінно починайте ваш день з посмішки та гарного настрою ;)) Пропонуємо вам подивитись оригінальне відео-вітання від нашої компанії :)