Вітаємо із 8 березня!

Вітаємо із 8 березня!

    Зміст статті:

Компанія EnglishOffice вітає всіх жінок із святом 8 березня. Милі жінки, будьте завжди прекрасні, кохані та щасливі!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

Повне занурення в англійську? Чи готові?

Читати

Повне занурення в англійську? Чи готові?

Поринаємо! Ми раді вітати ще одних наших нових клієнтів! Компанія «Підводспецбуд» – українська компанія, що працює на ринку професійного водолазного сервісу з 1993 року. Співробітники компанії – кваліфіковані спеціалісти з усієї України. Для того, щоб стати найкращими в галузі, їм надаються широкі можливості професійного зростання та участь у програмах підвищення кваліфікації, а з недавнього часу також корпоративне навчання англійської мови. Навчання з компанією EnglishOffice дасть можливість співробітникам компанії «Підводспецбуд» працювати з документацією англійською мовою, а на міжнародних платформах виконувати свою роботу як завжди якісно та без будь-якого мовного бар'єру:) Успіхів нашим новим студентам! Good luck!

Освіта за кордоном!

Читати

Освіта за кордоном!

Співробітники «EnglishOffice» взяли участь у виставці «Освіта за кордоном» Пропонуємо переглянути фоторепортаж із виставки «Освіта за кордоном», яка проходила 24 січня у «Гранд Готель Україна». На виставці ми скористалися нагодою поспілкуватися з представниками мовних курсів з таких країн як Канада, Австралія, Нова Зеландія, Мальти, США, Швейцарія та, звичайно, Англія. Обговорили особливості мовної підготовки майбутніх студентів міжнародних університетів та поспілкувалися з представниками офіційного центру з прийому іспиту IELTS у Києві. Якщо ви плануєте навчання за кордоном, приходьте до нас в офіс і досвідчені викладачі проконсультують та підготують вас до складання одного з іспитів – TOEFL або IELTS, необхідних для зарахування до ВНЗ світу. Необхідний мінімум для більшості університетів наступний: Toefl – 80 та IELTS – 6,5. Телефонуйте та консультуйтеся за телефоном 067-563-24-09.

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

Читати

EnglishOffice оголошує старт безкоштовних бонусних занять!

2 лютого відбудеться безкоштовне заняття із носієм мови. Тема обговорення: Making Deals Запрошуємо наших корпоративних клієнтів із груп Intermediate, Upper-intermediate та Advanced. А 3 лютого ми проводимо заняття для початківців, а саме для рівнів Starter-Elementary разом із російськомовним викладачем. Тема: Effective Listening. Заняття проводяться в офісі Гагаріна. Запис у менеджера за телефоном 067-563-24-09 або у вашого викладача. Розклад майбутніх занять та теми обговорень можна переглянути на наших сторінках у соціальних мережах.