Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

    Зміст статті:

 

Як простіше говорити англійською? Мати в словниковому запасі 5000 англійських слів, але з дуже слабкими знаннями в граматиці або добре розбиратися в граматиці, але знати 200 слів? Ми постараємося відповісти на питання: так що ж важливіше - граматика або лексика?

Часто вивчають англійську мову думають, що величезний словниковий запас - це межа мрій і більше нічого не потрібно. І в цьому є частка правди, адже неможливо застосовувати граматичні конструкції, не знаючи слів. Але чи так це?

На жаль, знанням слів англійська мова не обмежується. Давайте уявимо ситуацію, ви знаєте багато слів і перебуваєте в ресторані, де всі говорять по-англійськи. Ви говорите «drink, water, hot», офіціант може зрозуміти це, як «мені жарко, хочу пити» або ж «хочу гарячої води».

З даної ситуації можна прийти до рішення, що граматика таки важливіше. Але давайте не поспішати з остаточними висновками, а подивимося на ситуацію з іншого боку.

Всі ми знаємо, що в англійському реченні є строгий порядок слів. Відповідно, його потрібно знати, щоб вміти донести свою думку. А щоб нас правильно зрозуміли, потрібно знати і різні часи.

Але вміти будувати речення - це ще не все. Як же передати думку без володіння достатньою кількістю лексики? Уявімо ситуацію, ви в Лондоні і хочете купити парасольку, але не знаєте, де купити подешевше. Вам пощастило ви знаєте конструкцію «Could you please tell me ...», а далі ступор, адже слова «парасольку» і «дешевше» ви не знаєте. Таким чином, доведеться заощадити не вийде, тому що доведеться купити парасольку в найближчому магазині.

Підводячи підсумок, ми з упевненістю можемо сказати, що граматика так само важлива, як і лексика. Знання граматики допоможе вам скласти пропозицію, а лексика дозволить вживати необхідні слова.

Головною помилкою при вивченні англійської є вивчення одного аспекту, забуваючи про інше. І подолати мовний бар'єр вам допоможе вдосконаленні як лексики, так і граматики.

Запрошуємо записатися на онлайн-курси англійської мови у нашій школі.

 

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також