Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

Як вчити англійські слова? Лайфхаки для школярів!

    Зміст статті:

Вивчення англійської мови передбачає поповнення словникового запасу. Але не завжди можна вивчити слова після клацання, на жаль.

Знайома ситуація, коли ви при відвідуванні онлайн-курси англійськї вчите слова, а вони не запам'ятовуються?

 

Це одна з найпоширеніших проблем при вивченні англійської мови. Можливо вам не підходить методика запам'ятовування слів, а може ці слова ви не використовуєте часто і тому вони швидко забуваються.

У цій статті ми розповімо, де брати нові слова, про ефективні інструменти для заучування англійських слів і ефективні методики.

 

ДЕ Ж БРАТИ НОВІ СЛОВА?

Якщо ви любитель серіалів і фільмів, то перейдіть на перегляд англійською. Ви точно почуєте багато нових, корисних і сучасних слів і виразів. Часто слухаєте музику або підкасти? Тоді можемо з упевненістю сказати, що і тут ви знайдете багато виразів, які використовують носії зараз. При читанні книг, статей, новин ви теж зможете знайти незнайомі слова. Якщо ви граєте в комп'ютерні ігри, спробуйте перевести гру на англійську і таким чином теж можна поповнити свій словниковий запас.

Після пошуку нових слів, наступним етапом буде їх заучування.

 

Ми поділимося ЕФЕКТИВНИМИ МЕТОДИКАМИ ВИВЧЕННЯ СЛІВ.

  1. Блокнот. Як тільки ви почули або побачили нове слово, запишіть його і знайдіть переклад / пояснення або пропозицію з цим словом.
  2. Картки. Хоч це і здається старомодним, але все ж це ефективно. Один із способів створення карток - на одній стороні напишіть слово англійською, на другий - переклад. Також, можна використовувати пояснення слова, картинку, символ, приклад використання в реченні і тд.
  3. Mind map. Такий спосіб корисний, якщо ви вчите слова за темами. У процесі її створення, ви вже частково запам'ятайте слова.
  4. Додатки. У сучасному світі телефон завжди з нами, відповідно ми можемо і його використовувати для запам'ятовування нових слів. Встановіть додаток, яке допоможе вам ефективно вивчити їх. Такими додатками можуть бути: LinguaLeo, DuoLingvo, Quizlet і тд.
  5. Стікери. Напишіть на стікерах нові слова і розвісьте їх на найвидніших місцях. Таким чином, ви будете постійно зустрічати їх і запам'ятовувати. Для більшої ефективності можна складати речення зі словом, на яке впав ваш погляд.

 


Для більшої ефективності та якісного запам'ятовування об'єднуйте слова за темами.

Намагайтеся створювати теми з 5-10 словами. Створюйте асоціації, наприклад, clever - розумний, по-російськи звучить як назва рослини конюшина.

Не забувайте враховувати свій тип пам'яті. Спробуйте різні види запам'ятовування слів і виберіть найефективніший для вас. Запрошуємо вас на онлайн-курси англійської мови для школярів, де ви звможете на практиці це все спробувати!

І найважливіше правило - використовувати нові слова в своїй промові. Чим більше разів ви слово або фразу скажете, тим краще ви запам'ятаєте.

 

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Читати

Що важливіше у вивченні англійської мови для дорослих: граматика або лексика?

Як простіше говорити англійською? Мати в словниковому запасі 5000 англійських слів, але з дуже слабкими знаннями в граматиці або добре розбиратися в граматиці, але знати 200 слів? Ми постараємося відповісти на питання: так що ж важливіше - граматика або лексика?

news__image

General Speaking with a Native Speaker (онлайн форматі) — 22.05

Читати

General Speaking with a Native Speaker (онлайн форматі) — 22.05

Друзі, 22 травня запрошуємо вас відвідати General Speaking Club with a Native Speaker в онлайн форматі і прокачати свої English Speaking Skills!

news__image

Тренінг General Speaking Club with a Native Speaker (online) — 17.04

Читати

Тренінг General Speaking Club with a Native Speaker (online) — 17.04

Друзі, вже в цю суботу (17 квітня) запрошуємо вас відвідати General Speaking Club with a Native Speaker в онлайн форматі і прокачати свої English Speaking Skills!