Загальний курс англійської мови – 100%!

    Зміст статті:

     

       

Не секрет, що General English Course або загальний курс англійської мови є найпоширенішим напрямом вивчення English. Причина полягає в тому, що General English – це хороший старт для успішної підготовки до міжнародних іспитів, вивчення Business & Specialised English, а також вільного особистого та ділового спілкування з носіями мови.

Зі свого боку компанія EnglishOffice, наголосивши на потребі своїх клієнтів у всебічному вдосконаленні англійської, розробила ряд напрямів з вивчення General English. Програми курсу варіюються в залежності від вхідного рівня кожного студента, інтенсивності занять, наповнюваності курсу з акцентом на дрилінг скіллів. Наша мета – забезпечити створення комфортної системи навчання поряд із досягненням максимальних результатів в English.

До слова про напрямок General Intensive Speaking, найбільш популярний серед наших студентів. Даний курс загальної англійської розрахований на максимально швидке освоєння комунікативних навичок, підвищення словникового запасу most common topics, поліпшення сприйняття мови на слух у стислі терміни. А найголовніше, клієнт, який проходить навчання за інтенсивним розмовним курсом, не відчуває так званого STOP–ефекту, коли складно перейти на новий рівень через відсутність видимих ​​результатів та зниження мотивації.

Таким чином, програми занять кожного напряму General English - tailor-made, вони повністю відповідають вимогам комунікативної методики навчання та інтересам сучасної людини. Отже, результати таких занять одразу відчутні:

*  Вам стане легше не тільки розуміти англомовного співрозмовника, але й самому грамотно і швидко будувати свою промову;

*  Ви зможете подорожувати, не відчуваючи кордонів;

*  У Вас вийде спілкуватися з іноземними партнерами;

*  Ви почнете читати та дивитися новини в оригіналі;

*  Ви наблизитесь до складання міжнародного іспиту, щоб офіційно підтвердити Ваш рівень англійської;

*  Ви вже не зможете зупинитися на досягнутому!

Якщо Ви шукайте курси англійської мови в Дніпрі, ми підберемо для Вас відповідний варіант навчання та допоможемо подолати мовний бар'єр! Удачі та WELCOME!!!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також