Корисні профілі для англійської мови в Instagram

    Зміст статті:

Безсумнівно багато хто з вас за час карантину вже встиг переглянути улюблені серіали, взяти участь у фітнес марафонах, а також доробити і переробити те, на що раніше не вистачало часу. 

Але впоратися з вивченням англійської так легко не вийде, оскільки, як відомо, англійська мова поповнюється новими словами кожні дві години. А це означає, що нам усім потрібно підбадьоритися та продовжити вивчення English, а зробити це нам допоможуть відомі Інстаграм блогери та освітні сторінки.

EnglishOffice ділиться з вами добіркою найяскравіших представників цього напряму:

@cambridgewords – освітній обліковий запис Cambridge University Press Dictionary. Тут ви зможете знайти для себе багато нових слів сучасної англійської з чудовим візуальним супроводом.

@abaenglish – освітня сторінка з мега корисною інфою від English Native Speakers. Ідеальний акаунт для вивчення Everyday English, є мікс граматики, лексики, тематичних відео, квізів і т.д. Загалом упевнені, що вам сподобається).

@english_begin – ідеально підійде для тих, хто тільки почав вивчати англійську мову, на сторінці представлені тематичні добірки слів та фраз з транскрипцією та озвученням.

@englishwithnab – тут ви знайдете багато корисного контенту від не менш харизматичного English coach, а легка та сучасна подача матеріалу напевно змусить вас відвідати його сторінку ще не один раз.

@ielts.hub – ну і куди ми без нашого улюбленого IELTS. Ця сторінка просто must have для тих, хто планує здавати чи покращувати результати IELTS. Креативне оформлення, дійсно потрібний і важливий контент, корисні типси, а також особистий досвід здачі на високий бал роблять цю сторінку просто джерелом корисної інформації для IELTS exam тейкера.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також