Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

Поспішаємо повідомити про нашого нового корпоративного клієнта!

    Зміст статті:

Перший мультиканальний ритейлер в Україні та лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті – компанія COMFY розпочала активне вивчення англійської мови. Бажаємо двом групам рівня Intermediate неймовірних успіхів у навчанні та просуванні до рівня Proficiency!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Новий корпоративний клієнт!

Читати

Новий корпоративний клієнт!

Раді поділитися з вами новиною про нашого нового корпоративного клієнта! До трудящих, молодих, амбітних і цілеспрямованих, а головне, бажаючих вивчати АНГЛІЙСЬКИЙ приєдналася визнана фаворитом у світі взуттєвої fashion-індустрії, компанія - ANTONIOBIAGGI! Бажаємо групам легкого старту, що запустилися, і негасимого бажання вивчати і вдосконалювати в наш час таку необхідну англійську мову!

news__image

Мовні тренінги

Читати

Мовні тренінги

EnglishOffice запрошує компанії Дніпропетровська скористатися одним із сучасних методів корпоративного навчання англійської мови – мовними тренінгами! Досвід проведення подібного тренінгу для співробітників корпорації СіГруп показав, що ця унікальна послуга на ринку освіти дозволяє не лише покращити знання мови, поринути у тематичне середовище, а й згуртувати корпоративний дух співробітників.

news__image

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Читати

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Представники нашої компанії спільно з освітньою агенцією "Навігатор" взяли участь у проведенні презентації на тему: «Навчання в Канаді: вища освіта, підготовка до вступу до вузів, життя після навчання». Учасники презентації дізналися багато цікавого про підготовку до здачі TOEFL та IELTS в EnglishOffice, особливо про систему знижок для студентів. EnglishOffice проводить підготовку до складання міжнародних іспитів у Дніпропетровську. Телефонуйте та записуйтесь. Не гайте часу!!! (067) 563 24 09 (056) 717 70 98