EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

    Зміст статті:

Підготуйся та здай IELTS 10 липня у Дніпропетровську!

Компанія EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально. Скористайтеся можливістю підготуватися та скласти іспит у МЦ «Менора».

Кваліфіковані викладачі, розумні ціни та комфортний офіс у центрі міста чекають на вас!

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Читати

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Тепер здати будь-який Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше та зручніше разом із нашим партнером Центром Іноземної Літератури (ЦІЛ). Сертифіковані викладачі Englishoffice проводять якісну консультацію, кваліфіковану підготовку до іспитів та подальшу допомогу у реєстрації.

Компанія EnglishOffice вже розпочала підготовку студентів до складання міжнародних іспитів KET та PET.

Читати

Компанія EnglishOffice вже розпочала підготовку студентів до складання міжнародних іспитів KET та PET.

Вивчення англійської може стати ще більш захоплюючим, якщо вона має кінцеву мету. Цілі у всіх різні, але однаково заслуговують на повагу. Особливу увагу варто звернути саме на міжнародні іспити, оскільки вони дають можливість вступати до престижних ВНЗ, влаштовуватися на роботу у великі західні компанії і навіть отримувати дозвіл на проживання в бажаній країні. Міжнародні іспити та тестові системи на знання англійської мови відомі у світі як Кембриджські (Cambridge ESOL Exams). Кембриджські іспити із загальної англійської мови розроблені для тих, хто вивчає англійську мову з різним рівнем підготовки, починаючи з найпростішого KET і закінчуючи іспитом вищого рівня CPE. Іспити KET та PET розроблені спеціально для підлітків. Дані іспити Кембриджу відповідають рівням A2 і B1 Шкали Ради Європи. Перший важливий тест можна пройти, маючи початкові знання англійської мови або трохи вище. Називається він KET (Key English Test). Цей тест перевіряє наявність необхідних елементарного спілкування знань. Другий тест на знання загальної англійської мови називається PET (Preliminary English Test), так званий «підготовчий» тест. Цей іспит оцінює знання англійської мови на середньому рівні та дає можливість брати участь у міжнародних програмах, наприклад, Work and Study, Work and Travel. Також можна використовувати сертифікат PET (замість ЗНО) при вступі до ВНЗ України та зарубіжжя. Поспішайте! Набір у групи ще триває!

Підготовка до міжнародних іспитів у Дніпропетровську

Читати

Підготовка до міжнародних іспитів у Дніпропетровську

Іспити Кембриджського університету Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages) включають п'ять тестів на визначення рівня володіння англійською мовою KET, PET, FCE, CAE, CPE. Key English Test (KET) – це перший рівень іспиту Кембриджу на знання англійської мови. Оцінюються твої навички письмового та усного спілкування на базовому рівні. PET (Preliminary English Test) Це другий рівень іспитів ESOL. Він відповідає середньому рівню володіння англійською. Cambridge First Certificate in English (FCE): цей іспит рекомендується складати при досягненні рівня Upper intermediate. На цьому іспиті вам потрібно показати, що ви добре володієте навичками листа, а також розмовною англійською. Cambridge Advanced English (CAE): цей іспит призначений для студентів зі знанням мови на рівні Advanced. Для складання цього іспиту потрібно мати високі навички розмовної мови. Зазвичай здається студентами з метою вступу до вищих навчальних закладів або прийому на роботу. Cambridge Proficiency in English (CPE): Іспит призначений для студентів із професійним рівнем знання мови. Найбільш складним з існуючих іспитів Cambridge ESOL. Після успішного складання будь-якого з перерахованих іспитів, кандидати отримують сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations та документ про результати іспиту. EnglishOffice допоможе Вам успішно підготуватися та скласти бажаний міжнародний іспит. KET, PET, FCE, CAE, CPE можна складати у Дніпропетровську.