Підготовка до міжнародних іспитів у Дніпропетровську

Підготовка до міжнародних іспитів у Дніпропетровську

    Зміст статті:

Іспити Кембриджського університету Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages) включають п'ять тестів на визначення рівня володіння англійською мовою KET, PET, FCE, CAE, CPE.

Key English Test (KET) – це перший рівень іспиту Кембриджу на знання англійської мови. Оцінюються твої навички письмового та усного спілкування на базовому рівні.

PET (Preliminary English Test) Це другий рівень іспитів ESOL. Він відповідає середньому рівню володіння англійською.

Cambridge First Certificate in English (FCE): цей іспит рекомендується складати при досягненні рівня Upper intermediate. На цьому іспиті вам потрібно показати, що ви добре володієте навичками листа, а також розмовною англійською.

Cambridge Advanced English (CAE): цей іспит призначений для студентів зі знанням мови на рівні Advanced. Для складання цього іспиту потрібно мати високі навички розмовної мови. Зазвичай здається студентами з метою вступу до вищих навчальних закладів або прийому на роботу.

Cambridge Proficiency in English (CPE): Іспит призначений для студентів із професійним рівнем знання мови. Найбільш складним з існуючих іспитів Cambridge ESOL.

Після успішного складання будь-якого з перерахованих іспитів, кандидати отримують сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations та документ про результати іспиту.

EnglishOffice допоможе Вам успішно підготуватися та скласти бажаний міжнародний іспит.
KET, PET, FCE, CAE, CPE можна складати у Дніпропетровську.

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

Читати

TOEFL Щиро вітаємо наших студентів

Щиро вітаємо наших студентів з успішним складанням іспиту TOEFL! Молоков Ілля та Новікова Христина, ми дуже за вас раді! Безкоштовну консультацію щодо підготовки до TOEFL, IELTS, FCE у Дніпропетровську можна отримати у нашого менеджера за телефоном 067-563-24-09.

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Читати

Підготовка до складання міжнародних іспитів KET та PET

Компанія EnglishOffice взяла участь у семінарі з підготовки до складання міжнародних іспитів KET та PET. Семінар був організований міжнародною організацією British Council та детально познайомив учасників з особливостями підготовки та складання цих іспитів. Які знання вам потрібні для здачі KET та PET? Іспит KET вимагає знання англійської мови на базовому рівні, тоді як PET - на середньому рівні. Дані іспити є початковими сходинками для успішного складання FCE, IELTS та TOEFL у Дніпропетровську.

Запуск групи TOEFL

Читати

Запуск групи TOEFL

Раді повідомити, що наша компанія проводить підготовку до TOEFL. Ми запустили групу з підготовки до міжнародного екзамену TOEFL. Рівень англійського учнів Advanced та підготовка до складання іспиту займе 15 занять. Тепер курси IELTS та TOEFL у Дніпропетровську стали ще доступнішими!