IELTS General або Academic?

IELTS General або Academic?

    Зміст статті:

Виникла необхідність здачі IELTS, але як і раніше не можете визначитися який модуль вибрати?

У даній статті ми допоможемо вам розібратися з цим важливим питанням і прийняти найбільш правильне рішення, виходячи з вашої ситуації!

Існує кілька варіацій іспиту IELTS:

  • IELTS Academic,
  • IELTS General, IELTS Life Skills.


І якщо питань з вибором IELTS Life Skills, найбільш легкої версії іспиту для отримання «візи нареченої» зазвичай не виникає, то різниця між Academic і General модулями не завжди ясна, але при цьому все-таки суттєва.

Отже, розглянемо основні відмінності:

  • По-перше, IELTS Academic в основному здають випускники 11 класу, а також студенти, які планують навчання на бакалавраті або магістратурі. Якщо ж вашою метою є трудова еміграція, вам необхідно буде здавати модуль General. Тут також варто відзначити, що наявність сертифікату академічного модуля не гарантує того, що вам не потрібно буде повторно здавати IELTS General, якщо питання навчання тимчасово буде відкладений і ви все-таки вирішите спочатку попрацювати, а потім вступати до навчального закладу.
  • По-друге, не варто забувати про структурні особливості кожного з модулів. Listening і Speaking є загальними секціями, а ось Reading і Writing значно відрізняються. Здають Academic Module читають 3 наукові статті у Reading і описують графік + есе в Writing, в той час як здають General Module читають 4 тексту загальної спрямованості + 1 наукова стаття в Reading і лист + есе в Writing.
  • Більш того, спочатку може здатися, що модуль General значно легше Academic, але незабаром здає стикається з невеликим розчаруванням, так як з'ясовується, що General Reading оцінюється суворіше, різниця за однакову кількість правильних відповідей приблизно в бал, а це, звичайно ж, впливає на тривалість та інтенсивність підготовки.

В цілому, це основні моменти, які вам слід знати, роблячи вибір на користь того чи іншого модуля, головне слід пам'ятати, що яким би складним на перший погляд не здавався цей іспит, наявність даного сертифікату дає вам можливість не тільки навчатися в закордонних вузах, але і розглядати працевлаштування в провідних зарубіжних компаніях.
Залишилися питання чи зацікавив курс підготовки, сертифіковані методисти компанії EnglishOffice обов'язково допоможуть вам з усім розібратися!

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також