Як я здала IELTS (Part 1)

Як я здала IELTS (Part 1)

    Зміст статті:

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами реальним досвідом підготовки та здачі IELTS від нашого методиста!)

Впевнені, що так ми зможемо найбільш повно розкрити дану тему і відповісти на всі ваші запитання!

P.S від першої особи

Привіт мене звати Юля.
У жовтні 20-го року я здала IELTS і хочу поділитися своїм досвідом :)


Навіщо мені міжнародний сертифікат?

  • Я працюю методистом, для цієї посади міжнародний сертифікат це must-have, тому в червні я вирішила що потрібно швиденько підготуватися і здати якийсь іспит.
  • Чітких вимог якої у мене не було і я стала вибирати між IELTS, CAE і TOEFL. Всі ці іспити дозволяють підтвердити рівень С1.

Чому саме IELTS?

  • Як я вже писала, готуватися мені потрібно було швидко. Порівнявши завдання всіх іспитів на С1, IELTS здався найдоступнішим для прискореної підготовки. У ньому немає ніяких інтегрованих завдань як в TOEFL і немає частині Use of English як в САЕ.
  • Крім цього, IELTS - іспит на визначення, а не підтвердження рівня, завдання в ньому йдуть від легкого до складного, тобто мій мозок міг трохи відпочити на завданнях легше. Ну і на завершення, це найбільш затребуваний іспит, сертифікат IELTS точно припадати пилом не буде.

General або Academic?

  • На офіційному сайті IELTS зазначено, що General Training - для імміграції, курсів і роботи в англомовному середовищі, а Academic Module - для вступу до ВНЗ і проф. реєстрації закордоном.
  • Я вибрала General Training, оскільки працюю в англомовному середовищі і зміст Academic Module мені не зовсім актуально. Наприклад, я не працюю з графіками і чартами, які потрібно описувати в Academic Writing. Мені більше підходило написання офіційних і напівофіційних листів, які необхідні для General Writing.

to be continued ...

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також