Як я здала IELTS (Part 1)

Як я здала IELTS (Part 1)

    Зміст статті:

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами реальним досвідом підготовки та здачі IELTS від нашого методиста!)

Впевнені, що так ми зможемо найбільш повно розкрити дану тему і відповісти на всі ваші запитання!

P.S від першої особи

Привіт мене звати Юля.
У жовтні 20-го року я здала IELTS і хочу поділитися своїм досвідом :)


Навіщо мені міжнародний сертифікат?

  • Я працюю методистом, для цієї посади міжнародний сертифікат це must-have, тому в червні я вирішила що потрібно швиденько підготуватися і здати якийсь іспит.
  • Чітких вимог якої у мене не було і я стала вибирати між IELTS, CAE і TOEFL. Всі ці іспити дозволяють підтвердити рівень С1.

Чому саме IELTS?

  • Як я вже писала, готуватися мені потрібно було швидко. Порівнявши завдання всіх іспитів на С1, IELTS здався найдоступнішим для прискореної підготовки. У ньому немає ніяких інтегрованих завдань як в TOEFL і немає частині Use of English як в САЕ.
  • Крім цього, IELTS - іспит на визначення, а не підтвердження рівня, завдання в ньому йдуть від легкого до складного, тобто мій мозок міг трохи відпочити на завданнях легше. Ну і на завершення, це найбільш затребуваний іспит, сертифікат IELTS точно припадати пилом не буде.

General або Academic?

  • На офіційному сайті IELTS зазначено, що General Training - для імміграції, курсів і роботи в англомовному середовищі, а Academic Module - для вступу до ВНЗ і проф. реєстрації закордоном.
  • Я вибрала General Training, оскільки працюю в англомовному середовищі і зміст Academic Module мені не зовсім актуально. Наприклад, я не працюю з графіками і чартами, які потрібно описувати в Academic Writing. Мені більше підходило написання офіційних і напівофіційних листів, які необхідні для General Writing.

to be continued ...

Запишіться на вступне заняття з методистом

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також