Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

Підготовка та складання кембриджських іспитів у Дніпропетровську

    Зміст статті:

На сьогоднішній день знання англійської мови вже є “must-have” (тобто практично обов'язковим) для школярів та просто “essential” (тобто життєво необхідним) для людей активного трудового віку, щоб успішно конкурувати у середовищі роботодавців. Але особливо просунуті “володарі англійської мови” розуміють важливість підтвердження свого рівня English міжнародним сертифікатом від Cambridge ESOL згідно з CEFR (система рівнів володіння іноземною мовою, що використовується в ЄС).
Дані сертифікати є обов'язковими при вступі до закордонного ВУЗу (у тому числі на програми MBA), еміграції та працевлаштуванні за кордоном. У школярів наявність сертифіката замінює складання іспиту ДПА у школі.
Існує серія кембриджських іспитів для дітей віком від 7 до 12 років – Starters, Movers, Flyers. Сертифікат від Cambridge ESOL у такому юному віці не тільки допомагає батькам об'єктивно оцінити рівень знань своєї дитини з англійської мови, а й мотивує вчити англійську самих дітей. Діти – володарі міжнародних сертифікатів з гордістю показують свої “англійські” сертифікати у школі, мотивуючи і викладачів не занижувати їм оцінки з англійської.
Тінейджери та дорослі складають іспити з загальної англійської мови – KET, PET, FCE, CAE.
Також для "професіоналів в англійській" існують іспити із серії Professional English: BEC (Business English Certificate) та ILEC (International Legal English Certificate). Дані сертифікати не тільки значно підвищують рівень англійської (при підготовці до них), а й зарплату власника при працевлаштуванні.
Ще одним плюсом міжнародних сертифікатів Cambridge ESOL є той факт, що їх термін не обмежений, тобто. вони дійсні все життя.
 До всіх іспитів Cambridge ESOL ви можете підготуватися в компанії EnglishOffice в Дніпропетровську в центрі міста в МЦ Менора. Заняття ведуть сертифіковані викладачі (власники міжнародних сертифікатів) у групах та індивідуально.
icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

Читати

EnglishOffice проводить набір на експрес підготовку до екзамену IELTS у групах та індивідуально.

Підготуйся та здай IELTS 10 липня у Дніпропетровську! Компания EnglishOffice проводит набор на экспресс подготовку к экзамену IELTS в группах и индивидуально. Воспользуйтесь возможностью подготовиться и сдать экзамен в МЦ «Менора». Квалифицированные преподаватели, разумные цены и комфортный офис в центре города ждут вас!

news__image

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Читати

Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше!

Тепер здати будь-який Cambridge Exam (KET, PET, FCE, CAE, CPE) у Дніпропетровську стало набагато простіше та зручніше разом із нашим партнером Центром Іноземної Літератури (ЦІЛ). Сертифіковані викладачі Englishoffice проводять якісну консультацію, кваліфіковану підготовку до іспитів та подальшу допомогу у реєстрації.

Компанія EnglishOffice вже розпочала підготовку студентів до складання міжнародних іспитів KET та PET.

Читати

Компанія EnglishOffice вже розпочала підготовку студентів до складання міжнародних іспитів KET та PET.

Вивчення англійської може стати ще більш захоплюючим, якщо вона має кінцеву мету. Цілі у всіх різні, але однаково заслуговують на повагу. Особливу увагу варто звернути саме на міжнародні іспити, оскільки вони дають можливість вступати до престижних ВНЗ, влаштовуватися на роботу у великі західні компанії і навіть отримувати дозвіл на проживання в бажаній країні. Міжнародні іспити та тестові системи на знання англійської мови відомі у світі як Кембриджські (Cambridge ESOL Exams). Кембриджські іспити із загальної англійської мови розроблені для тих, хто вивчає англійську мову з різним рівнем підготовки, починаючи з найпростішого KET і закінчуючи іспитом вищого рівня CPE. Іспити KET та PET розроблені спеціально для підлітків. Дані іспити Кембриджу відповідають рівням A2 і B1 Шкали Ради Європи. Перший важливий тест можна пройти, маючи початкові знання англійської мови або трохи вище. Називається він KET (Key English Test). Цей тест перевіряє наявність необхідних елементарного спілкування знань. Другий тест на знання загальної англійської мови називається PET (Preliminary English Test), так званий «підготовчий» тест. Цей іспит оцінює знання англійської мови на середньому рівні та дає можливість брати участь у міжнародних програмах, наприклад, Work and Study, Work and Travel. Також можна використовувати сертифікат PET (замість ЗНО) при вступі до ВНЗ України та зарубіжжя. Поспішайте! Набір у групи ще триває!