ЗНО з англійської! Відкрито осінній набір!

ЗНО з англійської! Відкрито осінній набір!

    Зміст статті:

Зовнішнє незалежне оцінювання або ЗНО з англійської складається з 3 частин: Listening, Reading, Use of English, Writing.

Аудіювання з'явилося тільки в 2018 році. Складається з 3 частин (16 питань) і на це виділяють 30 хвилин. У перших шести завданнях необхідно вибрати картинку, слово або пропозицію, відповідні аудіозаписи. Кожен запис програється два рази. У завданнях 7-11 потрібно вибрати true (правда) або false (брехня). Ці питання складніше, так як в аудіо задіяні двоє людей, і вони ведуть діалог. В останніх п'яти завданнях будуть 3 варіанти відповіді до кожної пропозиції. В аудіо буде лише один спікер, який розповідає історію.

Наступна частина Reading складається з 4х блоків. У питаннях з 17 по 21 потрібно прочитати оголошення з журналів або газет, і зіставити їх із загальною темою. Тут, як і в аудіюванні, важливо виділити ключові моменти і загальний зміст. Останні завдання - це matching (встановлення відповідності). Є шість невеликих текстів, кожен з яких це питання, і до них даються вісім варіантів відповідей. Основна особливість цього завдання - досить складні і великі тексти. Питання з 33 по 38 зроблені в формі gap-filling (заповнення пропусків). У тексті шість пропущених частин, до яких пропонують вісім пропозицій, і саме їх потрібно підставити в прогалини.

У Use of English два завдання по 10 питань. У першому блоці перевіряються знання ідіом і фразових дієслів, словосполучень і синонімів. Тут необхідно зробити вибір, відштовхуючись від змісту слів, так як в варіантах відповіді частенько даються слова-синоніми, де потрібно визначити один відповідний за змістом. У другому перевіряється знання граматики. Важливо враховувати, що в цьому блоці повинні бути правильними форми дієслів або ж потрібно вибрати дієслово так, щоб вийшло стійке поєднання слів або фразовий дієслово.

В останній частині Writing необхідно написати лист другові не менше 150 слів на рівень В2. У завданні будуть 3 питання, на які обов'язково потрібно відповісти розгорнуто. Не варто забувати про граматичних і лексичних конструкціях, пов'язаності тексту і правильне написання слів.


В першу чергу при підготовці необхідно заповнити прогалини в лексиці і граматиці. І не забувайте про принцип «від простого до складного». Далі, на сайті УЦОЯО ви можете знайти програму і приклади тестів. Підготовка обов'язково повинна бути комплексною. Не можна навчитися писати есе без гарної лексики і граматики, тому необхідно чергувати вправи. 


А зараз ми поділимося порадами для ефективної підготовки до ЗНО:

  1. Ознайомтеся з техніками швидкого читання. Під час тесту близько 5-10% слів в завданні може виявитися невідомими і це призводить до розгубленість. Тому зосередитися на тих словах, які знайомі і зрозуміти сенс всього речення, не перекладайте кожне слово окремо.
  2. Розширюйте словниковий запас. Вивчайте слова відразу з синонімами.
  3. Перш, ніж написати лист, ознайомтеся з прикладами, структурою. Подумайте, які приклади можна привести в доказ своїх тез.
  4. Не відкладайте підготовку — приєднуйтесь на  онлайн-курси англійської мови. Якщо у вас невисокий рівень знань - необхідно готуватися заздалегідь. Але якщо рівень володіння мовою вже досить непоганий, можна скористатися швидкої підготовкою до ЗНО з англійської мови, щоб освіжити знання і отримати нові.


Якщо у вас є IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE) і FCE / CAE з підтвердженим рівнем В2, ДПА з іноземної мови буде зараховано на 12 балів. В нашій школі доступна корпоративна англійська онлайн, яка допоможе досягнути нових вершин для вашої компанії. 


Ми бажаємо удачі в підготовці! 

У нас вже відкрито набір!

Тому поки є час, радимо записатися на підготовку до ЗНО з англійської мови.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також