Навіщо проходити Пробний тест IELTS?

Навіщо проходити Пробний тест IELTS?

    Зміст статті:

Ділимося відгуком нашої клієнтки Олени Набатчикової після проходження Пробного тестування IELTS 18 червня.

«Уявіть, що ви плануєте стрибнути з парашутом. Ви сповнені ентузіазму. Вам цікаво. Ви збираєте інформацію скрізь, де можете: переглядаєте відео, читаєте розумні статті, шерстіть форуми, на яких, звичайно, багато людей, які охоче дають поради. Потім ви проходите інструктаж і отримуєте ще одну порцію теорії та жменю практики. Все, ви готові!

Так-так-так, ви скажете собі це - "Я готовий!" - коли під ногами розгорнеться безодня: мальовнича, приголомшлива і... лякає. Мати! Ви зовсім по-іншому це собі уявляли! І в мріях точно не було тремтячих колін, холодіючих рук і кольорових кіл перед очима. І, треба ж, теорія пішла в п'яти – разом із серцем – і в голові жодної думки, жодної взагалі.

Чи це означає, що ви погано готувалися? Ні. Ви зробили все, що могли. В теорії. А на практиці ситуація виглядає і відчувається зовсім інакше.

Десятки переглянутих відео, пройдених уроків, отриманих порад не замінять однієї унікальної ситуації, в якій ви віч-на-віч із завданням. Запитайте людей, які пройшли пробний або реальний IELTS – вони підтвердять, що в перші хвилини розгубилися. Можна добре знати мову, але за відсутності розуміння типів завдань, хоча б загального ставлення до критеріях, якими оцінюють екзаменованих, отримати високий бал дуже складно.


У компанії EnglishOffice можна поринути в атмосферу реального іспиту та скласти Пробний IELTS. Це офіційний центр підготовки до складання міжнародних іспитів. EnglishOffice має курси з підготовки до IELTS та інших міжнародних іспитів; регулярні тренінги, на яких можна дізнатися про типові помилки, що здають IELTS, про вимоги до екзаменованих, про те, як покращити свій результат.

Чому потрібно складати пробний тест – доводи!

Психологічна готовність. На реальному екзамені коліна тремтітимуть менше, тому що ви вже це проходили, ви в курсі, чого чекати від ситуації (і від себе). Немає стрибка у невідомість.

Удосконалення методів виконання завдань, «підганяння» їх під себе. Підкреслюйте ключові слова, які говорять на підготовчих курсах, і це, звичайно, допомагає; але тільки пробний IELTS може підказати, що мені, наприклад, зручно акцентувати увагу на іменниках і дієсловах, а прикметники і прислівники взагалі можна забувати, переглядаючи текст вперше - так простіше, хоча я не візьмуся стверджувати, що моє враження не поверхове . Думаю, регулярні тренування допоможуть виробити власну методику перегляду тексту, що дозволить зекономити час і дати більше правильних відповідей (вже після вдумливого прочитання). Власні напрацювання можуть виникнути щодо всіх 4-х типів завдань.

Можливість побачити свої слабкі сторони. У перші години після пробного тесту має сенс відзначити позитивні моменти: що вдалося, де ви прослизнули легко, як по накатаному льоду, в яких моментах ви задоволені. У чому було легше, ніж минулого разу? Це – ваш прогрес. Це є цінним. Тепер важливо проаналізувати моменти, в яких ви буксували, опрацювати їх. Але з думкою про те, що тижні/місяці підготовки, що передували цій спробі, не пройшли даремно. Ростемо далі.

Іспит – це тест, перевірка на міцність та інструмент відбору, а інструменти відбору не бувають комфортними.

Ось ще одна причина, через яку варто проходити пробне тестування IELTS. Це хороша можливість відчути весь ступінь некомфортності: нервозність, обмеження часу, необхідність говорити і писати по темі, з якою ти не знайомий (тут уже як пощастить; не кожна тема на іспиті «смачна» для конкретного студента). З іншого боку, пробне тестування показує, що саме собою обстановка на іспиті створює всі умови для розкриття потенціалу студента. Так, викладачі доброзичливі, коректні, створюють атмосферу; Суворість проявляється в об'єктивному оцінюванні, а не в непроникних обличчях та стиснутих зубах екзаменаторів. На пробному тестуванні в EnglishOffice це відчувається повною мірою: ти відчуваєш, що тобі щиро бажають успіху; викладач готовий відповісти на твої запитання (в рамках протоколу, зрозуміло), після секції speaking з native speaker залишається приємний смак – що ти поспілкувався з представником іншої культури, розширив кругозір, підвищив власну самооцінку (сам факт спілкування піднімає тебе над собою вчорашнім, навіть якщо ти розумієш, що помилки були, і можна було краще.

Зауважу також, що не всі, хто екзаменується, знають англійську так добре, як хотілося б (їм самим, перш за все), так що підготовчий етап і пробний IELTS - це ще й можливість піднятися на щабель вище у знанні мови. Що цінно саме по собі і в житті стане в нагоді.»

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також