Проходження співбесіди англійською. Особливості та поради

Проходження співбесіди англійською. Особливості та поради

    Зміст статті:

Для більшості людей співбесіду є стресом, а співбесіду англійською ще більшим стресом. Щоб знизити рівень хвилювання, необхідно підготуватися до співбесіди заздалегідь. Дізнайтеся більше інформації про компанії. І не забудьте заздалегідь підготувати свій одяг. Що стосується мови, то необхідно заздалегідь вивчити фрази, які ви будете використовувати, відповідаючи на питання менеджера. Щоб бути більш впевненим у своїй англійській радимо записатися на онлайн курси англійської в нашій школі.

Найголовніше правило - будьте собою!

А тепер розглянемо популярні питання, які задають під час співбесіди, і можливі відповіді на них.

  • Перший і найбільш часто задається питання - "Tell us about yourself". Тут розкажіть про освіту, досвід роботи, уміннях і особистих якостях, які допоможуть вам досягти успіхів в конкретної професії. Не забудьте згадати про свої хобі. Перевагою буде, якщо захоплення пов'язані зі здоровим способом життя або інтелектуальним розвитком.
  • Наступний і не менш популярне питання - "What are your strengths and weaknesses?"При відповіді на це питання зосередьтеся на 2 двох-чотирьох своїх сильних якостях і навичках, які відносяться безпосередньо до бажаної посади. Наприклад, бухгалтеру доречно розповісти про уважності і акуратності. Ніхто не ідеальний, тому не бійтеся говорити про свої слабкі сторони. Говоріть правду, але підносите її акуратно. Згадуйте 1-2 незначних нестачі. Наприклад, відсутність досвіду в обраній дозволить вам швидше навчитися саме тому, що важливо для роботодавця.
  • «Can you give me an example of a time when you ... and how you dealt with that?» - це питання тільки набирає популярність. Тут вас попросять розповісти про конфліктну ситуацію і про спосіб її вирішення. Покажіть, що ви стрессоустойчивий людина і можете справити з будь-якою ситуацією. Якщо у вас не виникало конфліктних ситуацій, заздалегідь продумайте свою відповідь на це питання. Ви можете сказати, що ви не конфліктна людина, тому не можете пригадати такої ситуації.
  • Стандартний питання при прийомі на роботу - "Why should we hire you?". Це дуже важливе питання, і готуватися до нього потрібно заздалегідь. Тут слід розповісти, про ваші достоїнства, які допоможуть фірмі досягти бажаних показників. Тому важливо заздалегідь ознайомитися з детальною інформацією про компанію: в якій сфері вона працює, які її позиції на ринку і напрямки розвитку, а також які цілі ставить перед собою керівництво.

Відповідь в стилі: "Я кращий спеціаліст" приречений на провал, тому що звучить занадто гордовито і самовпевнено. Менеджера цікавить ваша користь для компанії, а не ваші якості.

  • "Do you have any questions?" буде останнім питанням під час інтерв'ю, але розслаблятися рано. Проявіть зацікавленість, уточніть не тільки питання про розмір зарплати і точному місцезнаходження офісу, але і більш приємні для менеджера: про мету роботи, необхідних вам навичках і т. Д. Ні в якому разі не говорите "мені все зрозуміло", може здатися, що ви не зацікавлені в даній посаді. І не запитуйте інформацію, яка детально описана в вакансії, може скластися враження, що ви неуважно прочитали.


Фрази, які допоможуть вам отримати бажану роботу:

  1. «I am multi-tasking worker». Роботодавці люблять співробітників, які можуть виконувати кілька завдань одночасно. Наведіть приклад, як ви справлялися з декількома завданнями або проектами одночасно.
  2. «Always eager to learn». У сучасних компаніях шукають не тільки компетентних співробітників, але і ще готових вчитися. Даючи зрозуміти, що ви зацікавлені і хочете освоювати нові навички - відмінний спосіб показати роботодавцям, що ви в захваті від можливості роботи саме в їх компанії.
  3. «I'm looking for the chance to progress». Кожен роботодавець зацікавлений у довгостроковому співробітництві. Обов'язково згадайте про те, що ви зацікавлені в просуванні кар'єрними сходами. Це буде сигналом для роботодавця, що у вас є амбіції.

Не бійтеся співбесід. Не забувайте, що перше враження - найважливіше, тому спочатку подумайте, а потім говорите. Покажіть свої блискучі навички володіння англійською мовою і відповідайте на питання так, щоб отримати цю роботу.

Ми бажаємо вам удачі в отриманні роботи мрії! А якщо ваш рівень володіння англійською мовою ще не на достатньому рівні, то ви можете його удосконалити на нашому бізнес-курсі з англійської!

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Англійська для IT. Особливість англійської мови для IT

Читати

Англійська для IT. Особливість англійської мови для IT

Владение IT английским позволит стать конкурентно способным сотрудником на рынке труда, получить повышение, увеличить свой доход, общаться с иностранными коллегами и проходить обучение на английском языке.

news__image

Чим відрізняється Business English or General English?

Читати

Чим відрізняється Business English or General English?

Чи потрібно вивчати бізнес англійська або досить загальної англійської для спілкування і роботи? Чим відрізняється Business English or General English?

news__image

Business English Jargon and Slang! Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English.

Читати

Business English Jargon and Slang! Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English.

Сьогодні ми хочемо поділитися добіркою Business English Jargon and Slang, яка зможе допомогти вам у роботі в міжнародній компанії або в процесі співпраці з іноземними партнерами.