Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

Корпоративне навчання англійській мові. Відкрито набір!

    Зміст статті:

Ваші співробітники ще не говорять впевнено англійською? Хочете вийти на міжнародний ринок? Мати іноземних партнерів? Відвідувати міжнародні конференції?

Тоді хочемо запропонувати вам навчання корпоративному англійської. І в даній статті ми розповімо, чому вигідно вчити своїх співробітників англійській та пройти онлайн курс бізнес англійської мови.

Перша причина — економія. Якщо ваші співробітники будуть володіти англійською, то вам більше не доведеться оплачувати послуги перекладача-синхроніста на конференціях і переговорах. Також, це економія на відрядженнях. Знаючи англійську, співробітник зможе забронювати житло і купити квитки на англомовних сайтах.

Наступна причина — вихід компанії на міжнародний рівень. Співробітникам со знанием английского простіше проводити презентації своєї фірми на різних заходах і конференціях в сфері бізнесу. Англійська під час вечірок після конференцій допоможе залучити корисні ділові зв'язки, так як налагодити контакт простіше без перекладача.

Знання англійської допоможе проводити переговори продуктивніше. Спілкуючись з партнерами англійською самостійно, ви висловите повагу. Також, це прискорить процес проведення переговорів без перекладача.

Наступний і важливий фактор — це навчання. Володіючи англійською, ваші співробітники зможуть отримувати інформацію з перших джерел. Більше не потрібно буде чекати, коли стаття, книга і тд буде переведена на рідну мову. Багато успішні компанії не пишуть книги, а ведуть блог про свою корпорації. Таким чином, співробітники зможуть отримати корисну інформацію від «гуру бізнесу».

Ми вже говорили про економію і навчанні, але варто відзначити, що в Інтернеті є багато освітніх платформ і курсів англійською. Завдання слухача - відвідувати заняття або дивитися відео і виконувати завдання. Знання англійської дасть унікальну можливість удосконалення знань в якій-небудь сфері. Дуже часто власники успішних компаній проводять вебінари або дають інтерв'ю, в яких діляться своїми напрацюваннями та ідеями, відповідають на питання і розповідають ключові моменти.

Також, не варто забувати про тімбілдінге. Коли співробітники вивчають англійську в групах, це сприяє згуртуванню колективу. Вони будуть виконувати завдання разом, спілкуватися і дізнаватися щось нове. Таким чином, працівникам буде легше вирішувати питання в робочій сфері.

Самодисципліна важлива для кожного співробітника. Коли у співробітника з'являються курси, він вчиться розподіляти свій час правильно і ефективно. До звичайних справах додадуться домашні завдання.

Важливо розуміти, що вкладення в навчання співробітників англійській окупляться і позитивно позначаться на репутації компанії.

Ми пропонуємо навчання співробітників оффлайн на території вашої фірми. Також, у нас є навчання онлайн на зручній для вас платформі.

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Корпоративна англійська! New Сlients!

Читати

Корпоративна англійська! New Сlients!

Починаємо квітня відмінними новинами! EnglishOffice раді вітати нових клієнтів з корпоративного англійської!

news__image

Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

Читати

Як ефективно організувати навчання онлайн для співробітників?

За останній рік все стали свідками того, як розцвіло онлайн напрямок. І не дивно, адже часто це набагато швидше і зручніше поїздок в офіс, магазин і т.д. Багато компаній, організовуючи заняття з англійської мови для своїх співробітників, також схиляються до формату онлайн. Якщо Ваша компанія не виняток, EnglishOffice допоможе зробити це найбільш ефективно.

news__image

New client! Провідна компанія в світі створення казуальних мобільних ігор

Читати

New client! Провідна компанія в світі створення казуальних мобільних ігор

EnglishOffice завжди раді вітати нових клієнтів! Зовсім недавно ними стала компанія Whaleapp!