Розповідь про себе англійською на співбесіді

Розповідь про себе англійською на співбесіді

  Зміст статті:

Вміння коротко та цікаво розповідати про себе англійською в різних ситуаціях може бути складним завданням навіть для носіїв, вже не говорячи про людей, для яких англійська являється другою мовою. Тим не менше, це важлива навичка, яка може знадобитись у багатьох життєвих ситуаціях, таких як співбесіди, знайомства з новими людьми, оренда квартири або навчання в школі, коледжі або університеті. Залежно від контексту та формальності ситуації, деталі розповіді можуть відрізнятись. Сьогодні ми дізнаємось, як правильно розповідати про себе англійською на співбесіді - це одна з тем, які проходять студенти на курсі по бізнес англійській онлайн.

Як розповісти про себе англійською

Під час співбесіди, варто розповісти про себе англійською, починаючи зі свого імені та прізвища, а також можливо вказати своє походження або місце народження. Далі варто коротко описати свої професійні досягнення, навички та досвід, що стосуються вакансії, на яку ви подаєте заяву. Важливо зосередитись на тих компетенціях, які стануть в пригоді для даної роботи, та показати, як саме ви можете допомогти компанії. Додатково можна згадати про свої досягнення в попередніх роботах або університеті, якщо вони стосуються вакансії. Не забувайте про ввічливість та чесність, та про те, що говорити потрібно чітко та стисло. Приготуйте додаткові запитання, які допоможуть проявити ваш інтерес до компанії та розпочати діалог.

Питання, які часто ставлять на співбесіді

В інтерв'ю кандидатів на різні посади інтерв'юери можуть задавати різноманітні запитання, але деякі питання можуть зустрічатися досить часто. Ось декілька таких запитань, які можуть бути поставлені на співбесіді:

 • Розкажіть про себе.

Can/Could you tell me about yourself?”

 • Які ваші сильні та слабкі сторони?

What are your strengths and weaknesses?”

 • Чому ви хочете працювати саме в нашій компанії?

Why do you want to work for our company?”

 • Які ваші досягнення на попередній роботі?

“What are your achievements in your previous job?”

 • Як ви вирішуєте проблеми на роботі?

How do you handle problems at work?”

 • Який ваш досвід з роботою в команді?

What is your experience working in a team?”

 • Які ваші майбутні кар'єрні плани?

What are your future career plans?”

Розповідь про себе англійською: як побудувати її правильно

Побудувати розповідь про себе на англійській мові можна за допомогою декількох кроків:

 • Почніть зі знайомства - скажіть своє ім'я та ,можливо, вказати на те, де ви знаходитесь в даний момент, наприклад, якщо ви проходите співбесіду, ви можете сказати: "My name is [ім'я] and I am here today for an interview."
 • Далі ви можете розповісти про свою освіту та досвід роботи. Наприклад: "I have a degree in [назва спеціальності] and have worked for [кількість років] years in [назва компанії] as [посада]."
 • Після цього, ви можете описати свої навички та досягнення, які ви отримали в процесі своєї освіти та роботи. Наприклад: "During my time at [назва університету або компанії], I gained experience in [назва навички], and as a [ваша посада] at [назва компанії], I achieved [ваші досягнення]."
 • Завершуйте розповідь позитивними словами та згадайте, що вас надихає та мотивує в роботі. Наприклад: "I am excited to continue learning and growing in my career, and I am motivated by [ваші цілі та мрії]."
 • Уникайте занадто детального опису та використання складних слів, які можуть бути складні для розуміння. Намагайтеся говорити чітко та зрозуміло, але не зачіпайте надмірну скромність - це може завадити вашій спробі вражати роботодавця.

Як написати резюме англійською мовою? Дивіться наше відео на Youtube каналі, зберігайте та підписуйтесь!

Що не варто розповідати роботодавцю

На співбесіді варто бути обережним з тим, що ви розповідаєте роботодавцю. Ось декілька речей, які можуть не бути корисними для обговорення на співбесіді:

 • Особисті проблеми: Не розповідайте про особисті проблеми, такі як розлучення або фінансові проблеми, які ви маєте. Це може дати враження, що ви не зможете зосередитися на своїй роботі.
 • Негативний досвід: Не розповідайте про негативний досвід зі своїх попередніх робіт або про колег, з якими ви не подружилися. Це може створити враження, що ви є негативно налаштованою людиною, яка не може пристосуватися до нового середовища.
 • Політичні погляди: Не обговорюйте свої політичні переконання або релігійні переконання. Це може бути неприйнятно для деяких роботодавців та може порушити атмосферу на співбесіді.
 • Питання про зарплату: Не починайте обговорення про зарплату до того, як роботодавець не запропонує цю тему. Це може створити враження, що ви зацікавлені тільки в грошах, а не в самій роботі.
 • Конфіденційна інформація: Не розповідайте про конфіденційну інформацію зі своєї попередньої роботи або з інших джерел. Це може призвести до порушення конфіденційності та може стати на заваді вашій кар'єрі.

Замість цього, намагайтеся сконцентруватися на позитивних аспектах вашого досвіду та навичках, які ви можете принести на нову посаду.

Поради для підготовки до співбесіди англійською

Підготовка до співбесіди англійською мовою може бути не легкою і стати викликом для когось , але з правильними порадами вона може бути ефективною. Ось декілька порад для підготовки до співбесіди англійською:

 • Практикуйте своє вимовляння: Вимовляйте слова та фрази, які ви плануєте використовувати на співбесіді. Практикуйте зі словниками та записуйте своє вимовляння, щоб зрозуміти, як ви можете покращити свою вимову.
 • Вивчайте вокабуляр стосовно вашої професії: Вивчайте нові слова та фрази, які стосуються вашої професії, тому що їх часто використовують на співбесідах. Використовуйте словник, щоб вивчити терміни, які можуть бути важкими для вас.
 • Досліджуйте компанію: Шукайте інформацію про їх місію, цінності, продукти та послуги. Це допоможе вам підготуватися до запитань про компанію.
 • Підготуйте відповіді на типові запитання: Наприклад, "Розкажіть про себе", "Що ви можете принести нашій компанії?" та інші. Важливо, щоб ви знали, що відповісти на ці запитання.
 • Вправляйтеся в спілкуванні: Вправляйтеся в спілкуванні англійською мовою з друзями, родичами або колегами. Якщо у вас немає можливості практикувати з кимось, спробуйте спілкуватися самостійно, наприклад, описуйте свій день англійською мовою. Або завжди є варіант спробувати покращити свої speaking skills у школі англійської мови EnglishOffice, де вас підготують до співбесіди і крім цього допоможуть побороти мовний бар'єр.

Фрази, які можна використовувати в розповіді про себе

Існує безліч фраз, які можна використовувати в розповіді про себе на співбесіді на англійській мові. Ось декілька прикладів:

 • Introduction: Let me introduce myself. My name is Anastasiia, and I am 32 years old.

Представлення: Дозвольте себе представити. Мене звати Анастасія, і мені 32 роки.

 • Educational background: I graduated from Ternopil National Economic University with a degree in marketing.

Освітній досвід: Я закінчив Тернопільський національний економічний університет зі ступенем в маркетингу.

 • Work experience: I have worked for “Save It” company for 5 years as a manager. Досвід роботи: Я працював у компанії “Save it” протягом 5 років на посаді менеджера.
 • Strengths and skills: My strengths include creativity, discipline, patience, knowledge, and I have skills in technology, time management and teamwork .

Сильні сторони та навички: Мої сильні сторони включають креативність, дисципліну, терплячість, знання, а також я володію навичками технологій, таймменеджменту і роботи в команді.

 • Career goals: In the future, I hope to get a promotion, help the company to work with international clients and contribute to the company’s environments.

Кар'єрні цілі: У майбутньому я сподіваюся отримати підвищення, допомогти компанії працювати з міжнародними клієнтами і внести свій внесок в середовище компанії.

 • Personal interests: Outside of work, I enjoy attending different exhibitions and trying new kinds of art.

Особисті інтереси:Поза роботою я люблю відвідувати різні виставки та пробувати нові види мистецтва.

 • Teamwork: I work well in a team and am comfortable taking on leadership roles when necessary.

Командна робота: Я добре працюю в команді та комфортно беру на себе лідерські ролі, коли це необхідно.

 • Communication: I am an effective communicator and am able to convey complex ideas clearly and concisely.

Комунікація: Я ефективний спілкувач та можу чітко та лаконічно висловлювати складні ідеї.

 • Adaptability: I am able to adapt quickly to new situations and am comfortable working in a fast-paced environment.

Здатність пристосовуватись: Я можу швидко адаптуватися до нових ситуацій та комфортно працюю в швидкому темпі.

 • Professionalism: I am committed to maintaining a professional demeanor at all times and take pride in my work.

Професіоналізм: Я зобов'язаний підтримувати професійну поведінку у всі часи та горджуся своєю роботою.

Ці фрази можна використовувати для побудови розповіді про себе на співбесіді. Пам'ятайте, що важливо говорити з рівнем впевненості та позитивною енергією. Також, не забудьте зазначити, як ваші навички та досвід можуть допомогти компанії.

Як оригінально розповісти про себе англійською на співбесіді

 • Почніть із цікавого факту про себе:

"Did you know that I once climbed Mount Everest?"

 • Почніть із жартівливого анекдоту чи жарту:

"So, I was trying to balance a cup of coffee, my laptop, and my phone all at once this morning and ended up spilling everything on myself."

 • Поділіться особистою історією, яка сформувала вас як особистість сьогодні:

"When I was a kid, my family moved around a lot and that taught me to be adaptable and open to new experiences."

 • Почніть із цитати або фрази, якою ви живете:

"As the old saying goes, 'If at first, you don't succeed, try, try again.' That's been my motto throughout my career."

 • Почніть із запитання, яке підкреслить вашу пристрасть або досвід:

"Have you ever wondered how artificial intelligence is transforming the healthcare industry? Well, I've spent the past five years researching just that."

Пам’ятайте, що ключ до оригінального представлення себе – зробити його таким, що запам’ятовується, привабливим і відповідним вакансії, на яку ви претендуєте.

Як говорити на співбесіді про свої недоліки

На співбесіді роботодавці часто запитують про ваші слабкі сторони, але важливо пам’ятати, що згадувати слабкі сторони потрібно завжди у контексті сильних сторін.

“I tend to spend too much time criticizing my works saying they are not good enough.

However, I know it can get in the way, so I'm working on being more patient with myself.”

Я приділяв багато уваги та часу, критикуючи свої роботи, кажучи, що вони не досить хороші. Однак, я знаю, що це може стати на заваді, тому я працюю над тим, щоб бути більш терплячим до себе.

Запам'ятайте, що самовпевненість, спокій і професіоналізм є ключовими факторами успішної співбесіди.

Якщо ви відчуваєте, що для досягнення своєї мети вам потрібно покращити своє знання англійської мови, то не соромтеся записатися на онлайн-курси англійської мови. Це допоможе вам мати ще більше переваг під час співбесіди.

Типові помилки на співбесіді англійською

Ось кілька типових помилок, які роблять люди на співбесіді англійською:

 • Невірне вимовляння слів і фраз: це може бути наслідком недостатньої підготовки до співбесіди або нестачі практики в говорінні англійською мовою.
 • Використання неправильної граматики: це може включати помилки в вживанні часів, роду, числа та інших граматичних правил.
 • Неправильне вживання слів: це може включати вживання неправильного слова або використання слова в неправильному контексті.
 • Відповіді, які не відповідають запитанню: це може статися, якщо ви не уважно слухаєте запитання або не розумієте його повністю.
 • Надто довгі або надто короткі відповіді: це може відбитися на вашій здатності передати необхідну інформацію.
 • Не проявляти достатньої зацікавленості: це може зробити враження, що вам не цікаво вакансія або компанія.
 • Недостатня підготовка до співбесіди: це може призвести до незнання про компанію, посаду та інші деталі, які можуть бути важливими для співбесіди.
 • Ці помилки можуть вплинути на ваші шанси на успіх у співбесіді, тому важливо зробити все можливе, щоб їх уникнути.

Друзі, для того щоб точно бути впевненим у своїх силах на співбесіда, запрошуємо вас на курси по бізнес англійській онлайн

icon lamp Тест рівня

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Як вивчити розмовну англійську мову онлайн?

Читати

Як вивчити розмовну англійську мову онлайн?

Вивчення розмовної англійської мови стає все більш важливим у сучасному світі, де комунікація з різними культурами та національностями є необхідністю. Онлайн-ресурси надають унікальну можливість вивчати англійську мову зручно, ефективно і за власним темпом. Незалежно від вашого початкового рівня, доступ до різноманітних платформ, додатків та веб-сайтів допоможе вам покращити свої навички розмовної англійської. У цій статті ми розглянемо декілька цінних порад та ресурсів, які допоможуть вам ефективно вивчити розмовну англійську мову онлайн. Незалежно від вашої мети або рівня володіння мовою, ви знайдете корисні інструменти та стратегії, які допоможуть вам стати впевненим співрозмовником англійської мови.

news__image

Порядок слів в англійській мові

Читати

Порядок слів в англійській мові

Англійська мова займає лідерську позицію серед міжнародних мов і є мовою комунікації у багатьох галузях життя, включаючи науку, технології та бізнес. Однією з особливостей англійської мови є порядок слів, який може здатися незвичним для носіїв інших мов. При вивченні англійської мови потрібно звертати увагу саме на порядок слів, тому що на відміну від української, де порядок слів може бути не таким чітким і більш вільним, у англійській мові існує сталий порядок слів та певні випадки, коли він може змінюватись. У цій статті ми розглянемо основні правила порядку слів в англійській мові і дамо поради щодо того, як їх використовувати, щоб ваша мова звучала більш природно та граматично правильно.

news__image

Вчимо граматику англійської мови онлайн

Читати

Вчимо граматику англійської мови онлайн

Вивчення граматики англійської мови є невід'ємною складовою успішного оволодіння цим міжнародним засобом спілкування. Однак, не завжди доступність якісного навчання та зручний графік можуть підтримувати бажання самовдосконалюватися в цій сфері. І ось тут на допомогу приходить онлайн-навчання. Завдяки швидкому розвитку технологій та появі різноманітних платформ та ресурсів, вивчення граматики англійської мови стало більш доступним, цікавим і ефективним. У цій статті ми розглянемо переваги навчання граматики англійської мови онлайн. Незалежно від вашого рівня знань англійської мови, ця стаття стане корисним джерелом інформації та порад для всіх, хто прагне поліпшити свої навички граматики і вдосконалити своє володіння англійською мовою.