Бонусні заняття з Native Speaker: особливості та переваги

Бонусні заняття з Native Speaker: особливості та переваги

    Зміст статті:

Друзі, хочему трошки розповісти про наші бонусні заняття з Native Speaker!

Бонусні заняття - це безкоштовні Speaking Clubs з носіями мови для студентів школи English Office. Вони чудово підходять тим, хто прагне подолати мовний бар’єр, полюбляє нові знайомства та має бажання відточити навички спілкування у повністю англомовному середовищі, не виходячи при цьому з дому.

Суттєвою перевагою таких занять є те, що до уроку приєднується лімітована кількість студентів певного рівня, а отже всі матимуть змогу бути на одній хвилі. На додаток, Bonus Club відбувається на 100% англійською, оскільки носії не розуміють українську мову.

Для кожного заняття ми обираємо окрему тему для обговорення, а також підбираємо корисну лексику. Таким чином, ви не тільки познайомитеся з новими словами та виразами, але й одразу зможете потренувати їх на практиці. Тематику Bonus Club ми обираємо серед повсякденних та актуальних тем для сучасного суспільства, проте всі вони будуть адаптовані під ваш рівень англійської.

Упродовж заняття наші носії активно залучатимуть вас у діалог, ви матимете змогу виконувати завдання як самостійно, так і в командах, розвиваючи комунікативні навички, вміння сприймати на слух, а також навички тімбілдінгу. А також, хотілося б відзначити, що наші носії використовують інтерактивні ресурси та презентації для комфортного візуального сприйняття нових матеріалів.

Наші Bonus clubs проходять кожної суботи для рівнів:

Безсумнівно, відвідавши таке заняття ви зможете:

  • розширити свій словниковий запас свіжою та актуальною лексикою
  • удосконалити навички сприйняття мови на слух як від людей зі схожими акцентами, так і навчитеся розуміти специфіку акцентів іншої національності
  • познайомитися з новими людьми у дружній, комфортній та невимушеній атмосфері
  • почути від носіїв мови цікаві сленгові вирази та слова
  • провести час не лише цікаво, але й ефективно

 

Щоб не пропустити Bonus Club для вашого рівня, слідкуйте за анонсами від наших викладачів. Для запису необхідно звернутися заздалегідь до нашої адміністраторки.

Чекаємо на вас!

 

Записатися на безкоштовний урок

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* — Обов'язкове для заповнення
abc

Читайте також

news__image

Курси англійської мови онлайн. Як ефективно організувати навчання?

Читати

Курси англійської мови онлайн. Як ефективно організувати навчання?

Англійська мова – це не тільки мова міжнародного спілкування, універсальний інструмент розуміння та приємний бонус до просування кар'єрними сходами. Сьогодні вивчати іноземні мови стало простіше: наприклад, це можна робити, не виходячи із дому. Які ж особливості англійської онлайн? Саме про це ми й поговоримо далі.

news__image

Починаємо працювати в онлайн форматі

Читати

Починаємо працювати в онлайн форматі

Друзі, ми активно починаємо працювати над відновленням роботи нашої школи в онлайн форматі та активно підтримувати економіку країни!

news__image

Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

Читати

Зізнаємось у коханні англійською у День Святого Валентина

14 лютого ми традиційно святкуємо День святого Валентина. Ми асоціюємо це свято з урочистістю кохання, почуттів, романтичних емоцій. Проте чи знаємо ми насправді, звідки виникло це свято і що воно означає? Про це ми й поговоримо далі.